Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

grūti ir latviešu vīriešiem

 
Reitings 436
Reģ: 08.04.2010

Vai nedomājat, ka mietenes Latvijā ir ļoti tendētas uz naudīgiem vīriešiem? Protams, ir ļoti neliela daļa, kur;am ir turīgi vecāki un nav vajadzīgs biezs vecis, bet lielākā daļa to tik vien vēlas, kā atrast salaveci, kas atrisnās visas viņu problēmas, gan uzturēs (varēs dzīvot nemkasājot komunālos, pārtikku), gan vedīs ceļojumos, un pirks šmotkas. Viens draugs teica, ka labāk ir draudzēties ar ārzemnieci (viņam ir pieredze), jo viņām pašām ir nauda, un neprasa no džeka visu laiku. ;-) Ar to arī ir izskaidrojams tas viss izskata kults, kas valda LV, katra grib nomedīt labu partiju, lai tas atrisina visas viņas problēmas. daudz ir tādu, kas pārspīlēti pievēršas savam izskatam, un maz tādu kas savai pašizaugsmei, - kaut ko pašam darīt, darboties, centies nopelnīt kaut vienu tūkstoti mēnesī (pašām) nevis gaidīt princi (miljonāru). Tāpēc arī ir tika daudz to vientuļo, skaisto sieviešu LV, jo viņuprāt vecis, kas nepelna tūkstošu nav viņu vienīgs, lai gan pašas arī nav neko daudz vērtas.

03.02.2012 16:23 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Nu, bet ja mēs runājam par to lielos mērogos, kaut vai minētajā Maskavā - ne visi tie biezie vīrieši ir inteliģenti. Patiesībā, milzīga daļa nav nekādi intelektuāļi un paši nemaz negrib sev patstāvīgas, gudras sievietes. Viņi grib padumjas, mazgadīgas lelles. Tātad...nu un? Tāds tādu atrod. Abiem tas ir izdevīgi. Nesaprotu par ko tās meitenes nosodīt, varbūt viņām patīk šāds dzīvesveids? Runājot par novazāto salikumu - jauna meitene+vecāks vīrietis, ir taču tas jēdziens "sugar daddy" un ārzemēs ir pat mājaslapas, kur sev var tādu sugar daddy nocopēt, vai arī atrast meiteni, ja esi viens no viņiem.
Man pat šķiet, ka es nemaz negribu pārmest tām meitenēm to, ka nevelta laiku pašizaugsmei. Gudru cilvēku ir maz. :D Tas labi, ka viņas saprot to, ka nav īpaši ar intelektu apveltītas, bet dzīvē taču katram kaut kā vajag iekārtoties.
18.03.2012 14:13 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Es ļoti atvainojos par turpmākajā komentārā izskanējušo skepsi, bet agrāk biju feministe :D Man liekas, ka daļa latviešu vīrieši nemaz nevar sniegt sievietei to, kas viņai ir vajadzīgs. Es šeit nemaz nerunāju par valstī esošo finansiālo krīzi, bet gan tieši par vīriešiem kopumā, jo es esmu no tās sabiedrības daļas, kas nav gulējusi zelta šūpulī un esmu redzējusi dažādus vīriešus. Pirmais un gandrīz vienīgais, kas sievietei ir vajadzīgs (un ko nevar vīrieši iegaumēt) ir drošība. Jebkāda. Sievietei vajag tādu vīrieti, kas var atnest "medījumu" mājās, ir 21. gadsimts, protams, un nav vairs tie laiki, kad sievietei vajadzēja turēt siltu pavardu un būt vienmēr mājās, gatavot un auklēt bērnus, BET es nezinu nevienu sevis cienošu sievieti, kas apgalvotu, ka viņai neko no vīrieša nevajag, pat, ja viņa pati pelna, viņa zemapziņas līmenī vienmēr izvēlēsies plecu, kas ir stiprs, nevis kaut kādu puņķi uz drāts. Paskatoties uz puišiem manā vecumā sev apkārt, es no 70% nevarētu uzticēt savu nākotni, tāpēc jau sievietes arī strādā un grib būt neatkarīgas, lai nesanāktu tā, ka vienā dienā tas lupata ir aizlaidies tālēs zilajās.
Kāpēc meitenes, pārsvarā jaunas, bet arī gados, vēlas naudīgu veci? Tāpēc, ka pēc veciem principiem tā arī vajadzētu būt - patriarhāts tomēr nosaka, ka vīrietis pelna no visas ģimenes visvairāk. Finansiālā drošība jau ir pirmā visreālāk aizsniedzamā, atrast vīrieti, kas būtu gan finansiāli labklājīgs, stiprs plecs un vēl sievietei kā mūris priekšā - tādu komplektāciju vajag ar uguni meklēt un paveicies tām, kurām tāds ir (vai ir vismaz ilūzija par tādu).
Nesen satiku vienu paziņu puisi, pats tāds nekāds, strādāt negrib, pārsteidza, ka viņa meitenei gribas no viņa bērnu, tāpēc teikt, ka sievietes tendētas uz naudīgajiem arī nevar. Drīzāk jau tādas pašnāvnieciski pārdrošas - gribēt bērnu no tāda, kas vienā mirklī aizlaidīsies lapās vai nodzers visu algu.
Esmu reāliste ar pesimisma devu, es redzu daudzus nodzērušos puišus, nesniegs viņi ne finansiālu, ne garīgu drošību, stiprākos atkal izķers lielā ātrumā.. Neuzskatu, ka sievietei viss smagums uz sevi jāliek, ja gribēs bērnu, tik un tā tos līdzekļus vajadzēs un tad vajag pretī vīrieti, kam vismaz ir kaut kāda atbildība, nevis tikai ielaist spermu.
18.03.2012 14:32 |
 
Reitings 103
Reģ: 23.01.2012
Teiksim tā...Latvijā ir ļoti daudz meitenes kuras grib nocopēt bagātus ārzemniekus, un veiksmi viņām!Tās smukākās jau vairs nedzīvo Latvijā, jo ir jau nocopējušas kaut ko un sen jau ir ārzemēs, nevis knapinās Latvijā.
18.03.2012 17:07 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Nu jaa, lativesu viirietis ir taads, kam jaiztur gruutiibas.
18.03.2012 18:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)