grūti ir latviešu vīriešiem

 
Reitings 436
Reģ: 08.04.2010

Vai nedomājat, ka mietenes Latvijā ir ļoti tendētas uz naudīgiem vīriešiem? Protams, ir ļoti neliela daļa, kur;am ir turīgi vecāki un nav vajadzīgs biezs vecis, bet lielākā daļa to tik vien vēlas, kā atrast salaveci, kas atrisnās visas viņu problēmas, gan uzturēs (varēs dzīvot nemkasājot komunālos, pārtikku), gan vedīs ceļojumos, un pirks šmotkas. Viens draugs teica, ka labāk ir draudzēties ar ārzemnieci (viņam ir pieredze), jo viņām pašām ir nauda, un neprasa no džeka visu laiku. ;-) Ar to arī ir izskaidrojams tas viss izskata kults, kas valda LV, katra grib nomedīt labu partiju, lai tas atrisina visas viņas problēmas. daudz ir tādu, kas pārspīlēti pievēršas savam izskatam, un maz tādu kas savai pašizaugsmei, - kaut ko pašam darīt, darboties, centies nopelnīt kaut vienu tūkstoti mēnesī (pašām) nevis gaidīt princi (miljonāru). Tāpēc arī ir tika daudz to vientuļo, skaisto sieviešu LV, jo viņuprāt vecis, kas nepelna tūkstošu nav viņu vienīgs, lai gan pašas arī nav neko daudz vērtas.

03.02.2012 16:23 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Nu tas nav tik viennozīmīgi.
1)Latvijā ir diezgan daudz sieviešu, kas uz saviem pleciem iznes visu savu ģimeni, strādā vairākos darbos, kamēr vīri sūknē plastmasīgos aliņus vai jau sen aizkātojuši pie nākamās dūdiņas (ak, briesmīgā ragana sieva!) un aizmirsuši, ka pagātnē viņiem arī bijusi ģimene.Šī daļa nav maza, izbrauciet kaut mazu riņķīti pa Latvijas laukiem un mazpilsētām, redzēsiet Latvijas vīriešu milzīgo "atbildības" sajūtu un to, kādi nabadziņi viņi ir.

2) Nevar noliegt, ka pastāv arī mūžam gaidošo princešu kategorija "es te tā mazdrusciņ paknibināšos", bet vīrietim gan kauna lieta nest mājās mazāk par tūkstoti un jābūt nu vismaz kādas firmeles īpašniekam.Daudzas gribētu būt franču aristokrātes, sūknēt vinčuku un dīki pavadīt savu laiku, nelauzot galvu par ikdienu :-D Bet dzīve tik un tā visu saliek pa vietām, jo tās ilgas visbiežāk netiek piepildītas.Jo smagāk pašām.. Un ja kādai arī piepildās, nu super, medīga kaķenīte bijusi! :-D

3)Un neieslīgstot galējībās - ir taču ļoti daudz pāru, kur strādā abi - kopā pērk pārtiku, sadzīves lietas, kopā brauc ceļojumos, plāno lielākus pirkumus un kopīgi arī par visu maksā.
Nu nedzīvo taču sabiedrībā tikai viena cilvēku kategorija, bet to, ka visi gib dzīvot labāk, tas vieno visas kategorijas. Tikai katram savs veids, kā to īstenot.
05.02.2012 02:08 |
 
Reitings 879
Reģ: 29.01.2009
in general - vīrietis, kurš tā brīvi ļauj sevi "izsūknēt", nav īsti ar veselo saprātu apveltīts, jo nevienu jau nevar izmantot, jo viņš pats to neļauj, vai ne? ;-) tāpēc vīrietis, kuram ir gan nauda, gan smadzenes, nez vai ir tā "labā partija", kuru var vienkārši nomedīt. un vīrietis, kuram kaut kādā mistiskā veidā ir TIKAI nauda, nav nekāda labā partija. viss. :D
05.02.2012 15:45 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Tas gan - vīrietis, kuram ir TIKAI nauda nav ne tikai laba partija, bet ir pat visai aizdomīga partija :-D Tepat Latvijā ir pulciņš bāleliņu, kas sapirkuši jahtas, sacēluši villas pa mistisku, nez kādos kanālos iegūtu naudu, ne viņi gudri, ne spējīgi. Sīka mēroga mahinatoriņi :-P
05.02.2012 16:37 |
 
Reitings 18
Reģ: 02.09.2009
Man kaut kā tas viss dīvaini izklausās.

Vai tiešām mūsdienās svarīgākais ir nauda?! Pat ATTIECĪBU veidošanā un darba izvēles jomā? Es zinu, ko es gribu strādāt. Par to arī mācos. Un jā, es apzinos, ka alga man šajā profesijā būs maza. Bet ko man darīt, ja šī joma interesē? Tas uzreiz nozīmē, ka es ne pēc kā netiecos??
Un ko man darīt, ja mans vīrietis strādā jomā, kas ir daudz vairāk apmaksāta jau defaultā (un loģiski, ka tādā gadījumā saimniecībā viņš vairāk iegulda, tas ir saprotams no viņa puses, jo šaubos, vai viņš gribēs dzīvot baisos apstākļos tikai tāpēc, lai mūsu ieguldījums kopējā budžetā būtu vienāds)? Tātad man uzreiz jājūtas kā parazītattiecības, kur tad es būtu tas parazīts?
05.02.2012 16:46 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Ai, nu man šķiet, ka diskusija nonākusi kaut kādās galējībās - vai nu liela bagātība, vai pilnīga nabadzība... Nu, bet, protams, jebkurā normālā ģimenē notiek budžeta sabalansēšana atkarībā no ienākumiem.
05.02.2012 16:51 |
 
Reitings 436
Reģ: 08.04.2010
eh, vakar ballītē šito tēmu pārrunāju ar draugiem-----viens džeks teica, ka bagāts vīrietis noteikti gribēs līdzvērtību partneri, jo mīlestību, gādību, pazemību (būt zem tupeles) visas māk un pieprot. :-D Un skaistuļu LV ir tik daudz, ka skaistums nav nekāds lielais bonuss, jo pilna Rīga ar slaidām, garmatianām blondām vai tumšmatēm. Eh, jo tad vēl var piedāvāt savu k... s.... - tur arī ir problēma, jo to visas var un grib piedāvāt. :-D
05.02.2012 17:02 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ne, nedomaju, ka vairak ka citur.
Bet mums ir paliela dala viriesu, kas nav cienigi saja varda saukties.
05.02.2012 18:42 |
 
Reitings 252
Reģ: 31.10.2011
eh,laikam esmu sapņotāja un sentimentāliste,bet es esmu tikai par mīlestību,vienalga,cik viņš pelna,galvenais ka ir vīrietis,kas mīl mani un cenšas pēc vienlīdzības. nauda ne vnm visu atrisina..es pat uz bagātniekiem neskatos,jo vai nu tie ir veci kraķi,vai bezprincipiāli kropļi..
05.02.2012 22:54 |
 
Reitings 19
Reģ: 03.07.2011
PandaZZZ, tu izklausies pēc tādas skaudīgas Latvju zeltenes, kas pašas trūkumu dēļ nevar tikt pie normāla džeka un mierina sevi ar domu, ka pie foršajiem/bagātajiem jau tiek tikai mantkārīgas maitas. Sorry, bet tā tas izklausās :)
Pilnīgas muļķības ir tas ko tu saki-ka bagātie apprec bagātos. Angļu aristokrāti varbūt. Zinu ļoooti bagātus Latvijas vīriešus (tiešām bagātus, kas zobus ārstēt lido uz Sveici), kas apprecēja ne būt ne miljonāru meitas.
Par naudu un vīriešiem runājot, ne tikai naudai ir nozīme. Ir taču liela atšķirība starp, piemēram, policistu vai ugunsdzēsēju, kas maz pelna, bet dara foršu darbu, palīdz cilvēkiem, un starp vīrieti, kas savos nu jau gandrīz 30 gados nekur nav mācījies, neko nav sasniedzis un dzīvo uz vecāku rēķina. Es labprāt būtu kopā ar pirmo variantu, bet priekš kam man, cilvēkam ar augstāko izglītību un labu darbu ar tiešām lielu algu, otrs variabts? Lai visu mūžu vilktu visu uz saviem pleciem? Pašai maksāt kredītu, pašai visu gādāt bērniem? Es esmu sieviete, un gribu tāda būt.
Tas ir tikai normāli, ka sieviete grib nodrošinātu vīrieti. Es nerunāju par gadījumiem, kad neizglītota un neko darīt negriboša meitene sapņo par miljonāra dēlu, kas vedīs viņu uz kūrortiem un pirks dārgas drēbes. Attiecības nozīmē došanu un ņemšanu, tam jābūt līdzsvarā.
Jebkura sieviete grib būt droša par savu nākotni, tāpēc arī grib pat ne tik ļoti vīrieti ar naudu, cik vīrieti, kas kaut ko ir dzīvē sasniedzis un sevi pierādījis. Tāpat kā JEBKURAM vīrietim gribas, lai viņa sieviete ir smuka, ar labu augumu, māk garšīgi gatavot ēst utt. Tad kāpēc šādas vīrieša vēlmes ir norma, bet sievietes vēlme pēc nodrošinātas dzīves ir kaut kas nenormāls?
08.02.2012 23:02 |
 
Reitings 19
Reģ: 03.07.2011
"eh, vakar ballītē šito tēmu pārrunāju ar draugiem-----viens džeks teica, ka bagāts vīrietis noteikti gribēs līdzvērtību partneri, jo mīlestību, gādību, pazemību (būt zem tupeles) visas māk un pieprot. Un skaistuļu LV ir tik daudz, ka skaistums nav nekāds lielais bonuss, jo pilna Rīga ar slaidām, garmatianām blondām vai tumšmatēm."

ārprāts, kāds skaudīgums sitas cauri :)
Rīgā ir tiešām daudz simpātiskas meitenes, BET skaistas-tādu gan nav daudz. Skaistums manā izpratnē ir kad uz ielas gribas atskatīties-Andželina Džoli, Keira Naitli, Penelopa Krūza-vai esi daudz tādas redzējusi Rīgas ielās? Un skatoties uz visiem saviem "naudīgajiem" draugiem - VISIEM ir nereāli smukas draudzenes, bet kāpēc tad džekiem neviens nepārmet tieksmi pēc skaistuma? Tā jau arī ir sava veida izmantošana.
Bet nu noslēdzot tēmu - nevajag cepties par to, kas uz tevi neattiecas. Ja kāda mantkārīga ku** izmanto tavu brāli, ok, ir pamats cepties. Bet cepties tāpat-smieklīgi.
08.02.2012 23:14 |
 
Reitings 12
Reģ: 08.02.2012
Panda, kapec tu ta pardzivo par so topiku? :D
http://cosmo.lv/mine/forum/6/topic/101546?rand=665774089
Jau otro reizi par to uztaisi topiku :D
Viena topika redzeju, ka tu sero par 80cm lielu vidukli un 100cm gurniem-tapec ari nespej bagatu dzeku dabut un ir dusmas uz tam, kas var? :D
08.02.2012 23:39 |
 
Reitings 540
Reģ: 18.11.2011
Latvijā sievietes ir diezgan jaukas un pieticīgas, tas, ka vīŗietis uzdāvina/nopērk kādu apģērbu, rotu nav nekas sevišķs, valstīs, kurās ir multimiljonāri/miljardieri ir mantkārīgākas sievietes, pat tās, kuras ir pelēkās peles un viņām nepietiks ar D&G biksēm(piemērs), bet gribēs Lamborgini, jaunāko Mercedes, pulksteni par 50.000 utt.
09.02.2012 00:24 |
 
Reitings 12
Reģ: 08.02.2012
Taisnība, par pieticīgajām latvijas meitenēm!
07.03.2012 20:21 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
jāpriecājas par katru puķīti :)
07.03.2012 20:24 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Ai ai ai... Kāpēc tāds stereotis, ka ja cilveks ir bagāts tad viņu nav iespējams milēt! Un jūtas vsp iespejaams just tikai pret nabadzigiem viriešiem! Kādas muļķības. Nabaga kompleksainās meitenes... ;) arī bagātie raud, slimo, jutu, mīl, šķiras, arī viņiem sāp.. Tādi paši vien cilvēki kā nabadzigie tikai var nopirkt dargākas mantas... Cilveciba nav mirusi, dāmas!!!
18.03.2012 13:00 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Pārsmējos par komentāriem, bet viss ko pati varu sacīt - tādā sabiedrībā neuzturos. Pie tam, ja runājam par Latviju, tad te lielākā daļa turīgo vīriešu darbojas vai a) ar kaut ko apšaubāmu, b) ir ārsti, uzņēmēji, advokāti, strādā bankās...nuu, es nevarētu būt kopā ar vīrieti kurš ir kādas no šīm profesijām, pārstāvis. :) Problēma atkrīt.
18.03.2012 13:15 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Un kas tur slikts, ja sieviete grib veltīt savu dzīvi gjimenei, auzināt bērnus un sēdet mājās - tad arī vajadzigs vīrietis, kas spēj to nodrošināt. Un nav ko skatīties uz ziemeļvalstu feminisma piemēru - kur visas strādā, pašas pelna baigo naudu un dzīvo vienas bez bērniem.
18.03.2012 13:22 |
 
10 gadi
Reitings 189
Reģ: 29.01.2009
Es varu piekrist tēmas autorei daļēji. Ir tāds neliels sieviešu procents, kādu Tu aprakstīji. Man paziņu lokā arī zināmas sievietes, kas nāk no ne tik bagātas ģimenes un vienmēr skatās tikai uz naudīgākajiem vīriešiem. Nauda ir vajadzīga un ir tikai labi, ka tās ir pavairāk, bet ne jau tas ir tas uz ko pirmkārt jāskatās iepazīstoties ar vīriešiem.
18.03.2012 13:42 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
hmm .. zinu vienu puisi, kurš uzskata, kad sievietei ir ne tikai jāpelna, bet arī, kā pelnrušķītei jāstrādā mājas darbus, no rīta katru reizi jāceļas ar puisi un jātaisa ēst, un ja darbs ātrāk beidzas, tad šis pie kompja, pats slinks, kad nepacels savu slinko pēcpusi, lai savai draudzenei palīdzēt! Vairāk gan saskaros ar vīriešiem datorspēlmaņiem, nevis tāda tipa sievietēm, man visas apkārt uztur pašas sevi un arī vīrietis pelna! Man vairāk atgādini vienu puisi šīs tēmas autos - un re arī draugos šim rakstīts - Akmentiņš un domāšanas stils tik līdzīgs!
UN klubos ir tā,ja izmaksā, tad daudzi domā, kad varēs ar to dūdu pārgulēt! No tādiem "izmaksātājiem" nemaz tikt vaļā nevar!
18.03.2012 14:06 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Nelasiju visus komentus. Par teemu - man tieši šķiet, ka vairākums skistu meitenu ir pietiekāmi pašpietiekāmas, ne tikai fiziski attīstītas , bet arī gudras, cik šeit nav meitenu ar labiem darbiem, saviem biznesiem utt, un cik daudzām ir vairaku valodu zināsanu utt., un paralēli tam, koptas un skaistas, ar normaliem viriešiem, ne tikai milionāriem.

Gold diggers būs vienmēr, un ja tu doma, ka šeit daudz, aizbrauc uz maskavu, kur no visām provincēm brauc TIKAI veču meklējumos.
Man skaistai, slaidai, gudrai māsīcai ar savu biznesu ir vīrs miljonārs (bandida, varu bildi atsūtīt pierādījumam :D ), bet viņa ir nelaimīguma kalngals. Man mamma ir ļoti skaista 55 gados izskatas uz 35 - 40, neviens netic, ka ir mana mamma, slaidāka, koptaka, bez celulīta, a man tas ir biji jau 20 gadu vecuma un po :) Un vinai ir bijusi iespēja vairākas reizes nocopēt bagātu veci, kuru 90. jos šeit bija vairak kā spaļu, bet viņa iazvēlējas palikt viena un veidot savu biznesu no 0, un tadu gadījumu ir ļoti daudz.

Ja gribi, varu iepazīstināt Tevi, autore, vai bandita, ar kādu bagātu veci UN PIEMAKSĀŠU KĀDU ŠTUKU ja noturēsi to veci tikai ar pakalu, vismaz mēnesi :D Jo arī tie veči māk izmantot un pamest tadas naudas kārās nabagas meitenes un pieversīs uzmanību kādai ar naudu, pratu, intrigu, bet izbalinātas "kuklas" izdraz...s, iemetīs simtnieku un aizies pie līgavas, sievas vai uz savu vecpuiša dzīvi :D
18.03.2012 14:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits