grūti ir latviešu vīriešiem

 
Reitings 436
Reģ: 08.04.2010

Vai nedomājat, ka mietenes Latvijā ir ļoti tendētas uz naudīgiem vīriešiem? Protams, ir ļoti neliela daļa, kur;am ir turīgi vecāki un nav vajadzīgs biezs vecis, bet lielākā daļa to tik vien vēlas, kā atrast salaveci, kas atrisnās visas viņu problēmas, gan uzturēs (varēs dzīvot nemkasājot komunālos, pārtikku), gan vedīs ceļojumos, un pirks šmotkas. Viens draugs teica, ka labāk ir draudzēties ar ārzemnieci (viņam ir pieredze), jo viņām pašām ir nauda, un neprasa no džeka visu laiku. ;-) Ar to arī ir izskaidrojams tas viss izskata kults, kas valda LV, katra grib nomedīt labu partiju, lai tas atrisina visas viņas problēmas. daudz ir tādu, kas pārspīlēti pievēršas savam izskatam, un maz tādu kas savai pašizaugsmei, - kaut ko pašam darīt, darboties, centies nopelnīt kaut vienu tūkstoti mēnesī (pašām) nevis gaidīt princi (miljonāru). Tāpēc arī ir tika daudz to vientuļo, skaisto sieviešu LV, jo viņuprāt vecis, kas nepelna tūkstošu nav viņu vienīgs, lai gan pašas arī nav neko daudz vērtas.

03.02.2012 16:23 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Bandita
Tavai zināšanai,es te vispār nestrādāju, bet gan mācos, un gūtu pieredzi.
Žēl,ka Tev ir tikai sākumskolas izglītība, esi neglīta nu vienkārši pretīga/s.
03.02.2012 19:50 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
PandaZZZ, ar minimālo algu nevar sevi normāli uzturēt, ja nav kas palīdz, kur nu vēl attīstīties tālāk. Katrs cīnās kā māk. Neesmu redzējusi, ka kāda smietos par džeku, kas strādā veikalā, daža varbūt viņu vienkārši neizvēlās. Tāpat jau iet meičām, kas sabiedrībā nekas nav - tikai apkopēja, pārdevēja vai labākajā gadījumā sekretāre bez izglītības, arī uz tādām skatās ar aizdomām.
03.02.2012 19:50 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Pandazzz, nav viņiem nekāds īpašais naids uz patstāvīgām sievietēm, varbūt dažiem ir, vienkārši viņš saprot, ka samaksājot naudu viņš iegūst sievu ar visiem bonusiem, jo tā viņu zemēs notiek, bet mūsējām tas ir tikai darījums. Un kas to lai zin, kas tur notiek īstenībā, varbūt mūsējā ņem un tāpat nenopietni ar viņu ielaižas, neapjēdzot, ka viņš to var uztvert nopietni.
03.02.2012 19:56 |
 
Reitings 220
Reģ: 03.06.2011
Visu nelasīju, bet tēma izskatās pēc LV sieviešu vispārējas nolikšanas, ne vīriešu žēlošanas. :-)
Vai tad kāds nabags ir sūdzējies, ka viņam ir grūti? :-D Drīzāk jau kādai sagribējies izlikt savu personīgo sāpi. Arī vīrieši mēdz būt tādi izmantotāji. Bet tas jau katra paša ziņā - prast atšķirt izmantošanu no lielās mīlas. ;-)
03.02.2012 22:14 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ārprāts kāds negatīvisms! :-O
Man gan liekas, ka latvietes ir tās, kas beigās gan to latviešu vīrieti, gan visu ģimeni uz saviem pleciem stutē.Vidusmēra , normāla latviešu meitene pret vīriešiem savās prasībās ir pieticīgāka par pieticīgu!
Par ārzemniecēm- pēdējās muļķības! Vidusmēra vāciete, itāliete, beļģiete utt. uz pusloka lecēju letiņu ar gadījuma darbiem vispār neskatīsies! Un tām ,kas ir iekļuvušas highest sociaty ,interesē TIKAI ļoooti bagāti vīrieši. Tie nav pāris tūkstoši vai miljoni pēc kā šīs dāmas lūkojas, bet gan liela mēroga industriāli/ finansu biznesa vīrieši ar pieklājīga izmēra jahtu un villām. Kamēr austrumeiropietes kāro pēc dizaineru somiņām un kurpēm.

04.02.2012 01:20 |
 
Reitings 136
Reģ: 20.07.2011
Nauda ir svarīga dzīves sastāvdaļa. Kāpēc sievietei pašai pelnīt "kaut tūkstoti mēnesī", citējot autori, bet vīrietis, kas pelna 250Ls ir uzskatāms par labu kandidātu? Pati autore pelna "tūkstoti mēnesī"? Uz Lienes ielas varbūt. Un ja sieviete nemekle bagātnieku, apprecas un nestrādā, kamēr gaida bērnu, tas vecis ar 250 Ls visu ģimeni uzturēs? Vai arī sievietei jāsakrāj pašai, lai varētu sevi un bērnu nodrošināt? Nē, labāk izdot likumu, kas atļauj dzemdēt tikai tām, kam ir bagati vecāki, lai, pasarg Dievs, nav vīrieša nauda jātērē sev un bērniem. :)
04.02.2012 15:24 |
 
Reitings 436
Reģ: 08.04.2010
Dārgā, Ms.Elissa! vai jums pašai neliekas, ka pārspīlētjat? Daudz to mega biznesmeņu pasaulē ir? Tie mega darboņi, piemēram, Krievijas naftas magnāts, apprecēs Kazahstānas gāzes magnāta meitu un viss, nevis kaut kādu parastu meiteni, ā nu vēl pasaulslavenām modelēm vai akrisēm vēl cerības ir. :-)

Par to augsto sabiedrību...ne vienu vien reizi novērots, ka Ms.Elissa uzsver savu unikalitāti, pārkāpumu par citām foruma mietenēm. saprotu, ka Tu strādā ārzemēs un esi labāk iekārtojusies kā vairums letiņu, bet vai uz āzremnieku fona tu ari tik ļoti izcelies un esi unikāla? Un kāpēc tik nicīgi noliki, visas augstumeiropietes, vai tad tad tava izcelsme nav Latvija - Austrumeiropa???
04.02.2012 15:59 |
 
Reitings 136
Reģ: 20.07.2011
Autore- palasi Forbes kādreiz Cosmo vietā, sapratīsi, ka pat LV visi nepelna minimālo. Biznesmeņu ir ļoti daudz, bet visi nelien dzeltenajā presē. Ja vienīgie, ko zini, ir B.Geits un Abramovičs, tad švaki ar tevi :D
04.02.2012 16:06 |
 
Reitings 436
Reģ: 08.04.2010
Aurum, lasi vien savu Forbes, tur katrā otrajā numurā uz vāka ir viersraksts kā kļūt par miljonāru!!!
04.02.2012 16:13 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
ak,Tu dieniņ, tad jau sanāk,visas ir baigās kazas un ir tendētas uz naudu un biezajiem,protams,izņemot autori Pandu :-D
man liekas,ka ir tā,arī šie te turīgie vīrieši ir iedalāmi 2 kategorijās
1.kas izrādās ar savu naudu,apkarās ar ķēdēm,nopirks mazliet dārgāku auto kā var atļauties,nu tā,lai visas zin,a MAN ir un visur būs rakstīts D&G vai jeb kas tāds.
un viņi arī paši uz tādām uzprasās,tikai maina viņas kā zeķes un viņiem tas ir dzīvesveids.
2. ir turīgi vīrieši,kas būs sakopti utt,bet nebūs nokārušies ar visu,ko vien var dabūt un viņiem būs vienalga,vai blakus ir turīga vai mazāk turīga meitene,jo viņi būs smagi strādājuši,lai tiktu pie naudiņas un gribēs sev blakus kādu,kas to novērtēs un gan jau,ka palutinās savu dāmu,bet neizlaidīs. un protams,ka arī šādiem gadās tikt pie noslaucējām,bet viņi vienkārši iekrīt.

labi,teikšu tā,man nav draudzenes,kas dzītos pēc biezajiem vīriešiem utt,bet vai,tad katra meitene nesapņo,ka viņai būs dizaineru drēbes,kurpes,vai kaut kas skaists..tā taču ir..tikai atšķirās tas,vai cenšas pati ko sasnieg vai tiešām iet meklēt biezu vīrieti.

ne tikai sievietes ir tendētas uz naudu,bet arī vīrieši. un cilvēki ir ļooooti dažādi,tāpēc no viena kaut kāda stereotipa,ka meitenēm patīk biezi vīrieši,nevajag spriest par visu sieviešu dzimumu un ,kur nu vēl tieši latvietēm :-D
04.02.2012 16:17 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
1)Es uzrakstīju faktus. Tas, ka tu , Panda, par to neko daudz nezini, ir cits jautājums.
2) Manis rakstītajā nebija nekāda nicinājuma. Starp citu, tieši tādēļ, ka austrumeiropietes ir pieticīgākās un visbiežāk arī dod vairāk pretī ( rūpes, gādību, partnerattiecības , nevis parazītattiecības) ir daudz populārākas vīriešu vidū.
04.02.2012 16:18 |
 
Reitings 436
Reģ: 08.04.2010
Ms.Elissa, augstā sabiedrība tusē savā sulā. :-D u tik tur iekša var tikai piedzimstot. :-D
Un tu gribu teikt, ka esi daudz pārāka par visām gādīgajām lativešu sievietēm un tevi apprecēs kāds anglijas lords?
04.02.2012 16:35 |
 
Reitings 436
Reģ: 08.04.2010
nevienam jau nepatīk sajūta, ka tiek izmantots, visi cilvēki, lai cik bagāti būtu vēlas, mīlēt, lai mīlētu viņus, dzīvot dzīvi emocionālās attiecībās, nevis lietišķi darījumattiecībās. ģimenes sajūta vajag visiem.
04.02.2012 16:37 |
 
Reitings 79
Reģ: 07.11.2011
Ajjj, man liekas, ka retā atzīs, ka tev taisnība. Mēs visu laiku dzīvojam šādā sabiedrībā un pašas esam daļa no tās. Ja tev nav ar ko salīdzināt, tad arī tās meičas klubos neduras acīs un domāšanas veids liekas ļoti familiārs - tātad viss kārtībā, neviena nevēlas bagātu veci. :-D

Es piekrītu, ka ārzemju meitiņaas letiņiem ir izdevīgākas. Liekas, ka Latvijā VAIRĀKUMĀ ir stiprās sievietes nevis vīrieši un sieviešu krampis izpaužas kā karjeras būvēšanā, tā bagātu veču copēšanā - tiešām nabaga Latvijas vīrieši :-D
04.02.2012 16:58 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Man visvairāk "patīk" tās, kurām vajag tos vīriešus, kas pelna 1000+, bet pašas knapi pāris simtus :-D Būtībā tie jau ir divi dažādi sociālie slāņi. Bet daļai LV sieviešu tā jau ir kļuvusi par normu, tipa vīrietis nodrošina ģimeni un visu sadzīvi, bet es, es jau to savu niecīgo aldziņu tikai savām sievišķīgajām vajadzībām.
Come on...
04.02.2012 19:05 |
 
Reitings 436
Reģ: 08.04.2010
chanely , tev ir pilnīga taisnība
05.02.2012 00:33 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
chanely, jā un nē.
Piemēram, ir sievietes, kuras sevī ir ieguldījušas ļoti daudz: savā attīstībā, izaugsmē, zināšānās , karjerā utt., un pat, ja ir periods dzīvē, kad pelna ļoti maz, nebūtu ar mieru būt ar vīrieti, kas apzinātā vecumā ir bez nekā , ar pāris simtiem mēnesī.
Un tas ir normāli. Es gribētu redzēt sievieti, kura būdama pieprasīta starp gudriem, panākumiem bagātiem, veiksmīgiem vīriešiem, aizskrien pie teleoperatora Jura, jo, lūk, tas būtu sabiedrībai pieņemamāk.
Normālus vīriešus neinteresē , cik sieviete pelna, bet gan tas, kāda ir viņas personība un kā viņa izskatās. ;-)
05.02.2012 01:46 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Ak, smējos par Chanely tekstu, būs tagad katru reizi, kad satikšu kādu tīkamu vīrieti, jāsalīdzina mūsu algas, lai vispār zinātu, vai drīkstu pieņemt viņa uzmanību. :-D
05.02.2012 02:00 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Nē, es to nebiju domājusi, ka vīrietim ir jāpelna pāris simti. Gluži otrādi. Es to vairāk domāju par sievietēm, kas netiecas pēc kā vairāk
05.02.2012 02:03 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.09.2011
Manā draugu lokā ir tāds cilvēks, kas pamanās iepazīstoties noskaidrot svarīgākās lietas - vai ir mašīna, un ne jau tur kkāds golfiņš vai opelis, bet riktīgie sporta vāģi, jo viņai pašai patīk sacensības.. Tāpat arī dāvanām ir jābūt, ja nav, tad čalis nav riktīgs.. Ir drausmīgi uz ko tādu noskatīties... Bet rezultāts ir tāds, ka necik tālu viņa nav tikusi.. izšķīrās ar savu puisi un tagad tiekās te ar vienu, te ar otru, kuriem nav ne mašīnas, ne tūkstoši... '

Tā kā kopumā... Gribētu piekrist PandaZZZ.. Diemžēl, bet tā ir...
05.02.2012 02:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits