Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Greizsirdība.Izšķirošais solis..

 
Reitings 370
Reģ: 27.01.2012

Sveikas meitenes..

Rakstu šāda veida forumā pirmo reizi.Atklāti sakot,es pirmo reizi lūgšu padomu pilnīgi svešiem cilvēkiem,jo pati saviem spēkiem atbildi rast nespēju.

Mans jautājums būs pazīstams visām sievietēm un domāju,ka katra no jums saprot cik grūti ir spert soli-izbeigt attiecības.Izbeigt attiecības,kamēr tu mīli vīrieti no visas sirds.

Problēma ir tāda ,ka viņa greizsirdībai nav robežu.Gribu minēt,ka kopā esam tikai 5 mēnešus.Sākumā tā nebija... Bet tagad.. esmu attapusies,ka nedrīkstu vairs sarakstīties ne ar vienu vīrieti komunikācijas portālos. Nerunāju jau par nepazīstamajiem,bet par ilggadējiem draugiem.Nedrīkstu iet nekur ar draudzenēm.Nedrīkstu runāties ar viņa draugiem. nedrīkstu neko'. kamēr viņš strādā (12 stundas) man ir jāsēž istabā un nedrīkstu ne ar vienu sarunāties.Ar mums dzīvo vēl 4 puiši,es saprotu ka viņš ir greizsirdīgs.Bet kas tā par mīlestību bez uzticēšanās? Vai tad man jāsēž kā sunim pie ķēdes istabā??

Man ir sabojāti nervi,es raudu par katru nieku,viņš mani noved līdz asarām,pat ja dzird ka es pārmiju pāris teikumus ar kādu no viņa draugiem. Kad mēs neesam mājās,viņš atrod citus iemeslus būt greizsirdīgam. Viņš man netic un savā galvā izdomā neprātīgus scenārijus ko tik es neesmu darījusi viņa prombūtnē.

Es būtu jau sen viņu pametusi ,bet es viņu mīlu.... es tiešām no visas sirds viņu mīlu,un nevaru pamest,bet saprotu ka tāda dzīve ir mocības gan man gan viņam..Man ir tikai 20 gadi ,un tāda situācija man ir pirmo reizi tāpēc nezinu ko iesākt. Varbūt kādai ir bijusi līdzīga situācija un pateiks man ar ko tas parasti beidzas. Man nav spēka vairs cīnīties par šīm attiecībām . Es tikai tagad saprotu visas tās sievietes kuras vīrieši iekausta un ,kuras tik un tā neiet no viņiem prom. Agrāk domāju,ka muļkes ! Bet tagad saprotu,ka viņas vienkārši mīl.. Domāju,ka pārspīlēta greizsirdība ir līdzīga. Tu saproti ka tas nav pareizi un tu nevari vairs būt ar to vīrieti,bet tu nevari aiziet...

Lūdzu palīdziet meitenes..

27.01.2012 23:34 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
pirmkārt, tev ir tikai 20, tapeec nedomaaju, ka taa tieshaam ir miilestiiba...
ej prom no vina.
27.01.2012 23:39 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ja tiešām mīl, tad izdomāsi visus veidus, kā cīnīties ar problēmu. Izklausās jau traki gan :)
Pirmā komentāra īpašniecei gan nepiekrītu par tiem 20 gadiem... Nav taču 13, lai tā teiktu.
28.01.2012 19:48 |
 
Reitings 122
Reģ: 05.03.2009
es arī uzskatu ka nav uzreiz jašķirās,ja ir kādas problēmas,ir jarisina tās
28.01.2012 22:01 |
 
Reitings 49
Reģ: 14.11.2010
Nu jā es zinu cik stulba sajūta ja tev kaut ko parmet un tu zini ka tā nav taisnība bet neviens tev netic! Un šī greizsirdība... tāda jau piemīt katram arī man, domāju ka vajadzetu vienkarši pamēģināt parādīt to ka tev ir vienalga ko viņš saka jo tu jau zini labāk ko dari! un to raudāšanu galīgi vajag atmest! Iesaku tev apvainoties par to ka viņš tevi par tādu uzskata! vienkārši nerunā ar viņu lai nomierinas! Iemesls varētu būt tads ka viņam pasam ir ar to saistība un viņš pārmet tev! lai pats nejustos vainīgs!
29.01.2012 00:01 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
neesmu pārliecināta, ka ar to vien būs līdzēts tavā gadījumā, bet dažreiz ir vērts vīriešiem parādīt no "otras puses", kāda ir viņu rīcība. tas ir, sākt uzvesties tāpat kā to dara viņš. jo cik nu pieredze man iemācījusi, viņi uz savu rīcību nespēj vai negrib paskatīties ar otra acīm, un tikai no tā bieži rodas muļķīgas problēmas
29.01.2012 00:06 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
Kad man bija kkādi 15gadi,tad biju kopā ar puisi,bez kura ziņas nedrīkstēju pat ārā ar draudzenēm iziet ! un tad man bija tikai 15,bet bijām kopā diezgan ilgi un arī bijām iepazinušies viens ar otra vecākiem! tad man bija zb,ka visur un vienmēr bija jāiet kopā ar viņu u.t.t No sākuma bija žēl viņu pamest,bet tad man vienk sāka tracināt viss ko viņš darija un sūtiju viņu ellē ratā..Varu iedomāties kā tas ir,bet ganjau tev ir vēl trakāk,jo attiecības ir nopietnākas.
29.01.2012 00:10 |
 
Reitings 49
Reģ: 14.11.2010
Nu jā bet vīrieši jau vienmēr noliedz un mēdz ļoti apvainoties ja viņiem ko pārmet! Domāju ka vajag to uztvert mazliet vēsāk jo ja tu raudi viņš var iedomāties ka tā tiešām ir ko viņš saka! Es tādā gadījumā pateiktu tā normāli ka viņš domā nepareizi un ja ar to nepietiek tad vienkārši viņu ignorētu un pagaidītu līdz viņš nomierinas!
29.01.2012 00:13 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Krabis-ooo , nu kas tas par komentāru? :-O No cik gadiem tad var sākt mīlēt? (e)
29.01.2012 03:44 |
 
Reitings 235
Reģ: 04.04.2011
Izdari, ko tādu, lai viņš tiešām zinātu, ka "vot tagad man ir jābūt g reizsirdīgam", tad varbūt attapsies? Es, piemēram, tavā vietā aizietu kautvai ar kādu no mājā dzīvojošiem čaļiem kautvai pastaigāties un viņam teiktu "Vot redzi, šodien es biju pastaigāties ar kādu citu, tev ir iemesls būt greizsirdīgam!", tad varbūt čalis apjēgs, ka tev ir jābūt brīvajam laikam, laikam, ko veltīt sev un laikam, kad komunicēt ar citiem cilvēkiem, ka tu neesi lelle, ko nolikt plauktiņā vai izrīkot kā grib. Pierādi, ka tev ir savs ES un ka tu esi personība, neļauj puisim kāpt tev uz galvas. Ja viņš nesapratīs tevi, tad viņš nav tevis vērts. visa dzīve priekšā, mums vienmēr liekas, ka esot kopā ar konkrēto cilvēku, mēs bez viņa nevaram, bet tiklīdz satiekam kādu citu, domas mainās... tāka 5 mēneši vēl nav daudz, lai mainītu esošo situāciju, bet kas būs, kad paies 5 gadi un sapratīsi, ka tu neesi nekas bez viņa, ka tev nav neviena drauga, ka tu esi ierāvusies sevī, ka tu baidies paspert soli, nebrīdinot viņu...
Ja puisis nerespektē Tevi, tad viņš nav Tevis vērts. Man bija tieši tāda pati situācija, nu ne tieši tāda pati, bet ļoti līdzīga , attiecību sākumā, bet es pierādīju viņam, ka man ir vajadzīgs savs laiks, ka visa dzīve negrozās ap viņu. un viņš to pieņēma un saprata, vienkārši atklāti sakot - baidījās, ka es varētu iet pa kreisi, kā meiča ar ko viņš draudzējās pirms manis. Varbūt arī tavējam ir kautkas tāds, ka baidas tevi izlaist no redzesloka, jo pagātnē ticis sāpināts? Nosēdini viņu sev pretī un izrunājaties. Pierādi viņam ar savu rīcību, ka mīli viņu un citi vīrieši tevi neinteresē vairāk, kā draugi un, ka viņš var nebaidīties, ka tu aiziesi. Un kas tā par dalīšanu? viņam būtu jāsaprot, ka viņa draugi ir arī tavi draugi ... varbūt pats laiž pa kreisi un bail, ka kāds draugs, ko tev netīšam izstāstīs...
29.01.2012 07:29 |
 
Reitings 61
Reģ: 14.01.2010
Sveika..man ari lidziga situacija..manejais aizliedza satikties ar bernibas draudzeni,teica,ka mani vina samaitashot utt..par virieshiem(pazinam,kolegiem,draugiem)vispar varu aizmirst..visi vinji grib tikai vienu-ta vins saka..tra ta ta,bet visu to es daru vinjam nezinot :)nakamnedelj satikshos ar bernibas draudzeni,kuru jau neesmu satikusi 2 gadus,ta ka nevajag uzreizi begt prom-no ta tev neklus labak,jo milet ne katrs spej :-/
29.01.2012 12:59 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tas nav normāli, tu neesi viņa privātīpašums, un tā arī nav mīlestība. Cilvēkam ir jāiemācās uzticēties, ja tu aiziesi satikties un par to samelosi, nebrīnies, ka par to sāks sist, atriebsies, būs skandāls. Vai tā ir mīlestība? Un ko viņš pats dara? Vai nesatiekas ar citām? Ka tik nav tā, ka tiem kuriem piemīt tik slimīga greizsirdība, paši nav tādi, kas labprātāk nošautu kaut kur greizi.
29.01.2012 13:07 |
 
Reitings 61
Reģ: 14.01.2010
mmm ja godigi par to slimigo greizsirdibu un shaushanu pa kreisi tev iespejams ir taisniba :))nopietni :)es pat par to tik dzilji neiedomajos :)
29.01.2012 13:20 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Zini, kā būs? Tad, kad tu kopdzīves mēnešu vietā liksi gadus, tev vairs nebūs kur iet un tu no šī vīrieša būsi atkarīga, jo pat pašas māte novērsīsies.
Zinu vienu šādu gadījumu...
29.01.2012 15:07 |
 
Reitings 61
Reģ: 14.01.2010
nu sorry sorry,no manis nenovershas neviens :)))tikai PAR MANI :)ta kaa sitacijas ir dazadas!!!!!!!!!!!!!
29.01.2012 15:20 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Shanikaa, uk kā tev patīk tāda dzīve, ka tu draudzeni vari reizi 2 gados satikt? No tevis nenovēršas, paveicās, bet manai paziņai vispirms aizliedza ar draudzenēm iet izklaidēties, tad jau tāpat tikties un pat sazvanīties. Vēl bija gadījums, kad naktī izmeta no mājām (dzīvo kopā), jo bija atradis datorā foto, kur viņa ir skolā kopā ar kursabiedriem, starp kuriem arī puiši... Vēlāk jau čalis sāka kūdīt pret pašas māti un acīmredzot, tas arī ir izdevies...
Un tas, ka vajag "parādīt kā tas izskatās" un taisīt tādas pašas scēnas, tas nestrādā. Ja čalis pats savu rīcību nesaprot, tad nesapratīs arī tā un beigās tāds psihuļu pārītis ar ik pa laikam uzsistām acīm vien būs...
29.01.2012 16:08 |
 
Reitings 659
Reģ: 15.04.2009
shanikaa, nav bail pa muti dabut par sadu gajienu, vai ari tev dzeks vairak nesit???
29.01.2012 16:13 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Ir jau sievietes kurām patīk, ka viņas iepliķē, bet tad kad vīrietim jau apnicis pliķēt un pazemot, tad sievietes raksta žurnālos kāds neģēlis vīrietis bijis ;-)
29.01.2012 16:14 |
 
Reitings 61
Reģ: 14.01.2010
to ka ar manu gimeni mani vins strideja,tas man ari bija,to sapratu,tikai tad kad pieaugu..saproti,ja es pateiktu ka atkal satiekos ar savu bernibas draudzeni,vinsh apvainosies un kad parnakshu majas no pastaigas-skatisies uz mani divdomigi,nezinu,nu man ta liekaas..
tra ta ta ;) ne nav bails ka iekausta :)jo cik reizes parshavu par stripu-shobrid vel nav iekaustijis :)jo vins labi zina kapec :)
29.01.2012 19:00 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
1. dzivo talak.
2. skiries.
01.02.2012 17:17 |
 
Reitings 540
Reģ: 18.11.2011
Runājot par vīriešiem, tad tie paši greizsirdīgākie arī mēdz iet pa kreisi nekā miera mikas...pats dara un domā, ka otra puse arī dara. Padomā par savu nākotni, jo dzīve mums tikai viena.
01.02.2012 17:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits