Kāda atziņa

 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009

Kādā lapā šodien izlasīju, ka ar to, "ka atrodi savu liktenīgo vīrieti, vien nepietiek. Tev viņš jāatrod pirmajai." Vai Jums ir gadījies satikt savu īsto, taču brīdī, kad viņš bija aizņemts? Kā rīkojāties? Nav saistīts ar manu ikdienu, vienkārši tas teiciens pagājušajā gadā ļoti noderētu.

16.01.2012 01:19 |
 
Reitings 172
Reģ: 26.08.2011
Es domāju, ka tā var būt.
Nu vismaz manai mammai tā bija/ir.
Pats smieklīgākais, ka viņa šo vīrieti vēl varētu teikt, ka pati "apprecināja" ar citu.
17.01.2012 00:34 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Bet vai nav tā,ja "īstais" , tad beigās viss notiks pašplūsmā, un beigas būs skaistas? Protams, ne jau pašsaprotami,bet gan vārds pa vārdam,mazliet pacīnoties.. ?
17.01.2012 00:37 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Nu es par īsto neuzskato to, ar kuru tu būsi kopā mūžīgi mūžot, radīsi pēcnācējus, utt. Es, piemēram, savu īsto, palaidu, taču arī pēc daudziem, no malas skatoties, iespējams, simpātiskākiem, inteliģentākiem un džentelmeniskākiem vīriešiem manā dzīvē, es saprotu, ka viņš vienmēr būs tas, kuru es mīlēšu par spīti visam..Izklausās banāli, bet vismaz pagaidām es viņu varu dēvēt par manu īsto. :-/
19.01.2012 01:31 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Jā, man tā bija. Mans liktenīgais izrādījās precējies. Ilgu laiku es mūsu attiecības neuztvēru nopietni, pat satikos ar citiem. Viņš pirmais samīlējās, pēc tam es. Kā ir tagad? Viņš izbeidza iepriekšējās attiecības, un esam laimīgi kopā. (l)

Būsim reālas - ja gadās satikt vīrieti, kuram ir labs darbs, stabili ienākumi, mašīna, kurš ir izskatīgs, sportisks, gudrs, mērķtiecīgs un ar kuru kopā ir patīkami pavadīt laiku, tad viņam viennozīmīgi labākajā gadījumā jau būs draudzene, sliktākajā sieva pie sāniem. Tāds "komplekts", kādu es tikko minēju, brīvs gadās ārkārtīgi reti.
19.01.2012 01:48 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nuja nuja, tad atliek vien rīkoties, vaine ;) easy... :-P
19.01.2012 02:02 |
 
Reitings 436
Reģ: 12.11.2011
*Hanna*,

kaut es Tevi vispār ar cosmo *Hannu* nesazīmēju, tieši jūs abus biju ievērojusi kā tādus balodīšos, es pat domāju - šie droši vien nesen precējušies, izskatās kā medusmēnesī. :-D
19.01.2012 02:03 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Ou, paldies. :-P (l)

p.s. Varu pačukstēt, ka tu man no malas izskaties tāda, nu... Kā lai pasaka... Tāda ļoti ar Franciju un franču valodu saistīta, tik tiešām. Tā nu es tevi, kamēr abas trennējāmies, atkodu. :-)
19.01.2012 02:08 |
 
Reitings 90
Reģ: 23.08.2010
Es piekrītu Saulesbrille teiktajam. Ar mani ir līdzīgi gadījies. Protams, esmu jauna vēl un domāju, ka viss man vēl tikai priekšā, respektīvi - satikšu vēl ne vienu vien vīrieti un domājams, ka kāds arī apprecēs un dzīvosim laimīgi, laidīšu pasaulē bērnus un tamlīdzīgi, bet... Vienmēr priekš manis par īsto paliks mana pirmā mīlestība. Jā, es ļoti ceru, ka domas mainīsies un ienāks manā dzīvē kāds, kuru gribēšu no visas sirds dēvēt par to ''īsto'', bet pagaidām, lai arī esmu satikusi gana jaukus un citādi labus vīriešus par īsto un vienīgo mana sirds atzīst to, kuru jau esmu palaidusi vaļā pirms kāda laika un kurš nu jau ir tikpat kā izveidojis ģimeni ar citu sievieti. What a life... Lai gan, protams, klusībā ĻOTI tiešām ĻOTI ceru, ka kāds manu sirdi spēs nozagt tāpat kā to kādreiz izdarīja viņš. Ļoti vēlos tikt viņam pāri un iemīlēties kādā citā... ĻOTI. Bet pagaidām, lai arī laiks pagājis manai sirdij eksistē tikai viņš. :/
19.01.2012 17:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits