Varbūt Jūs saprotat, ko viņš grib..

 
Reitings 23
Reģ: 29.01.2009

Tātad, garšs stāsts, bet centīšos pasniegt saīsinātā formātā..

Esmu iemīlējusies kolēģi, nu jau vairāk kā pusgadu jūsmoju, dievinu, cienu, apbrīnoju viņu. Strādājam kopā, ikreiz satiekot viņu vienkārši izkūstu, kājas kā no gumijas, smadzenes saželē un vēderā taureņi dejo. Viņš pievērš man uzmanību vairāk nekā jebkurai citai kolēģei, sabiedrībā esam uz Jūs, jo viņš augstāk stāv par mani, bet kad, darba dienas beigas un neviena nav klāt esam uz tu.

Tātad, esmu viņam nosūtiijusi 22 sms ar to ko jūtu pret viņu, pāris mēnešus atpakaļ, tās bija anonīmas, velāk, pēc mēneša nosūtīju vēl 12sms, bet nu jau atklāju kas ir pielūdzēja, rezultata, nekādas atbildes.. Ballites laikā, kad alko. iedeva pa galvu, protams nagi niezeja piezvaniit, to ar dariiju, parunajam un viss, darbaa, cieši skatieni, smaidi, mazie noslepumi par sms, ko zinam mes, liek mums justies tada divaini prieciiga noskaņojumā, vinjs turpina flirtet arī pēc sms, kuraa lūdzu izteikt visu ko vinjs domā par manis rakstitajam, nu lūk, teica, ka šobrīd nav gatavs atbildēt ar abpusējām jūtam, ka domas ir citur. Bet nu nezinu, dzirkstele ir jūtam to abi, abi nu mulstam, citi redzot mus, noteikti ko nojauss, bet klusums par laimi.. Nu nezinu, vinjs turpina flirteet ar mani utt., nezinu vai vinjs spelejas ar mani vai man vnk fantazija bagaata..

Kā jums, meitenes, izskatās, nu pēc apraksta.

15.01.2012 21:06 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nee... bet nopietni? :-O
:-D
Es biju dzirdeejusi, ka meedz buut trakaas sievietes, kas viirieshus ar pashsacereetu dzeju pa sms bombardee utml., kameer beigaas arii savaac, bet domaaju ka taas taadas teiksmas vien kliist... :-)
16.01.2012 01:17 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Vispaar ar tiem vechiem ir interesanti.. lai arii vinji iesmiin, bet nereti tieshaam shaadas ashaas vinjus arii dabuun, nezinu kaa izskaidrot, varbuut glaimo pashapzinjai, ka kaada vinju tik aarpraatiigi miil.. :) Nu, lai veicas :D
16.01.2012 01:19 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
:-O jasaka godigi. tas ir viens liels feils...
1. virietis nedrikst medit, pietam tada veida un tik uzmacigi! var likt noprast, ka interese un rikoties ta vajag vinam(tas milas sms sutit). bet nekas, no kludam macamies!
2. mulst...ka zini, ka flirte> man gan skiet no tava rakstita, ka vinam nav tadas pasas jutas ka tev pret vinu.


p.s es ari reiz biju mulke. tikai nesutiju sms, neflirteju, bet tiesa teksta piedavaju, ta teikt 1. uzaicinaju uz randinu. virietis bija tik loti samulsis, saka stostities(bija draudzene vinam, par ko es protams nezinaju, un to no neta vides tiesam nevareja ari uzzinat). jasaka, ka ta bija viss stulbaka situacija mana dzive, par ko kauns paliek vel tagad. vel tagad nesen redzeju uz ielas. vins pasmaidija. jasaka, ka ieksa man sedeja tadas dusmas ta smaida del.
16.01.2012 04:03 |
 
Reitings 768
Reģ: 08.04.2009
he, aguciitis atgādināja situāciju, kad mēs ar manu draugu sākām satikties, tad bija kaut kāda meiča, kurai viņš patika un viņa vismaz 2x uz ielas viņam tā jocīgi bija pajautajusi, vai viņš tomēr nav brīvs, viņa gribot draudzeties :D apm tādā tekstā arī, neko īpaši vairāk nepļāpāja :D arī pēc daudziem gadiem, redzot to meiteni, man savilkās smaids sejā, es domāju - nu kā tā var :D nez vai viņai pašai nebija pēc tam kauns :D
16.01.2012 04:42 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nezinu ka vinai, bet man kauns ir ari tagad, lai ari tas jau bija sen :-D 8-)
16.01.2012 05:50 |
 
Reitings 62
Reģ: 21.10.2011
"Priekšnieks varbūt skatās uz tevi un mazliet smīn, bet tu to redzi, ka flirta smaidiņu." ++++++++

un jā, es arī vienmēr esmu bijusi traka un gājusi pēc tā, ko vajag, bet nu 22+12 sms pat man ir par daudz! (un tas jau ir rādītājs! :-D )
16.01.2012 15:10 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vispar forsa diskusija.
16.01.2012 17:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits