Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ka jus iedomajieties,redziet inteligentu virieti?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Man gribas padiskutet sorit,dzerot rita kafiju ,par inteligentiem viriesiem-ka jus tos redziet,vai jums tads ir vajadzigs!? :-)

13.01.2012 21:43 |
 
Reitings 168
Reģ: 01.10.2011
Man liekas, ka vispirms Tev tam inteleģentajam vīrietim ir jāpalūdz lat.val. pareizrakstības privātstunda, lai mēs vispār varētu ko saprast no Tava jaut.
13.01.2012 21:44 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es atvainojos-vienmer esmu teikusi,ka man ir grutibas rakstit pareizi,jo esmu tik ilgi prom... varbut ari nemaku pilnigi pareizi uzrakstit...!Tu vareji nekomentet,ja tev nepatik,ka rakstu-aiztaupitos negativisms |-) !Divaina karta 2gadus meitenem nebija problemas ar mani kontakteties seit-saja foruma! :-)
Virs neraksta latviski !Vinam vel grutak iet ar latviesu valodu! :-(
13.01.2012 21:49 |
 
Reitings 168
Reģ: 01.10.2011
Viss ok., vnk dīvains rakstīšanas veids...

Nav daudz to inteliģento vīriešu un te rodas jaut., kas katrai ir inteliģents?
13.01.2012 21:51 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Consuella-ka tu doma?Kads tas butu tava skatijuma!?
13.01.2012 21:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mana skatijuma tas ir apmeram tads virietis,kurs dzivo man kaiminos-ar vinu var runat par loti daudzam temam,ja vins kaut kur nepiekrit,tad noteikti to pateiks loti taktiski!Es nekad neesmu dzirdejusi apsoluti nekadus lamu vardus no vina mutes...Vina ir kaut kas tads,kas loti pievelk -tiesi garigi.Strada universitate par pasniedzeju-phd fizika!
Es vienmer esmu domajusi ,ka sie cilveki ir tadi"sausini",ka mes medzam teikt,bet noteikti esmu vilusies!
Esmu noverojusi,ka materialas vertibas vinam noteikti nav galvenais dzive. Vins ir situets,bet nekad neruna par naudu. Vins saka-ir tik daudz citas lietas par ko runat! :-)
13.01.2012 22:22 |
 
Reitings 806
Reģ: 29.01.2009
par inteliģentu uzskatu tādu vīrieti, kuram par dzīves norisēm ir savs, no svešām ietekmēm maksimāli neietekmēts viedoklis. vīrieti, kurš mulsumā neapklust brīdī, kad tiek skarta kāda viņam svešāka tēma. vīrieti, kurš prot savas domas pamatot, neaizvanojot oponentus. vīrieti, kurš ciena un respektē sievieti, radot tai aizsargātības sajūtu. cilvēku, kuru cienu un redzu kā līdzvērtīgu visa veida saskarsmē.
vai man tāds ir nepieciešams? viennozīmīgi,jā. vēlētos iespējami vairāk šādu cilvēku sev apkārt. tie var būt draugi, labi paziņas, kolēģi vai seksa partneri, statuss nav svarīgākais. bieži sastopos ar situāciju, kurā jūtu, ka otrs cilvēks vienkārši nezina, ko teikt, un tie nav patīkami brīži. neesmu augstprātīga un nevēlos justies par kādu pārāka. gribu uzturēties sabiedrībā, kurā (nosacītais) inteliģences līmenis ir vairāk vai mazāk līdzīgs. nemainīgi augošs.
13.01.2012 22:31 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Mans bijušais tāds bija. Vai man tādu vajag? Nē.
13.01.2012 22:53 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
man noteikti tā ir nepieciešamība, jo attiecības balstu uz cieņu (abpusēju).
kā tas izpaužas - vīrieša domu struktūrā, kvalitātē un attieksmē. manā skatījumā inteliģence ir ļoti cieši saistīta ar gudrību un viedumu. ar prasmi izmantot savas zināšanas, būt kompetentam un diplomātiskam.
jā, man patīk, kad apzinos, ka vīrietis ir gudrāks par mani, kad zina vairāk un kad spēj vairāk. tas liek man viņu cienīt un mīlēt.
13.01.2012 23:34 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Felixx-es visu ritu par so temu runaju ar savu viru :-) Vins doma tiesi tapat ka tu,ka tas noteikti ir saistits ar izglitibu :-) .To es faktiski mineju ari sava piemera...tomer jasaka ,ka nacu pie sledziena,ka tas istais vards ar ko es varetu apzimet inteligenci butu-Sophistication!Latviski varbut-taktiskums !Tas ir kaut kas tads ,ko neviena skola laikam nevar iemacit!
Man Latvija bija tads cilveks-vins nebija pabeidzis augstskolu-bija par slinku visam tam,bet vina bija kaut kas tads,ko es nekad neaizmirsisu-loti liela iekseja inteligence!
Man noteikti vajag inteligentu cilveku! :-)
13.01.2012 23:47 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Principā, pamatlietas jau te ir smuki uzrakstītas. Jā, protams, ir patīkami uzturēties inteliģentu cilvēku sabiedrībā, bet kas par daudz, tas par skādi.. Ar tādu uberinteliģentu vīrieti man, godīgi sakot, būtu grūti būt kopā. Man tomēr vīriešos patīk arī zināms skarbums ne tikai dvēsele, kultūra un tolerance.
13.01.2012 23:55 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Sveika,Emanuell!

Inteliģents vīrietis?
Grūti raksturot, bet jā, muļķis man nederētu.
Ir svarīgi lai būtu izglītība. Intereses. Profesionāls savā jomā un tā..
14.01.2012 00:01 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
man šķiet, ka sophistication vairāk ir izsmalcinātība.. tas smalkums, kad atšķir franču chardonnay no franču chablis, piemēram :-)
kad prot skaisti pamatot, kāpēc vairāk ciena sezanne nevis matisse un deklamē, piemēram, baironu (droši vien pārspīlēju :-P)

jāsaka, ka vienu reizi savā dzīvē es tādu vīrieti satiku. vairāk kā 2x vecāku par mani, tiesa, tāpēc jābeidz sapņot, ka ne ar kultūru saistīts cilvēks to varēs. tā ir tā... kulturālā inteliģence. tā nav vienīgā, manuprāt.

un ar izglītību to tik ļoti nesaistu. ;-)
14.01.2012 00:05 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Man patīk gudri vīrieši (l) Bet lai viņi ir dzīvi, ne tādi akadēmiski noputējuši. Ja arī lauksaimnieks, tad lai mani aizrautu viņa stāsts par sēju, mēslojumiem, kaitēkļiem :-D
Nez kapēc man šķiet, inteliģence vīrietim sāk parādīties pēc 40mit. Kad testosterons krītās, vai kad iemācās to apvaldīt/novadīt pareizajā gultnē :-P
Piemēram, nejauši satikts tūrists kādā no baroka pilīm, kas mani tik ļoti aizrauj ar savām vēstures zināšanām, ka es kūstu :-D
14.01.2012 00:14 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
Ar laiku esmu sapratusi, ka tieši inteliģence ir tas, ko vīrietī novērtēju visvairāk. Inteliģents vīrietis manā izpratnē ir tāds, kuram vienmēr ir savs viedoklis un viņš prot to pamatot, viņš ir pašpārliecināts, bet nekad neliks otram justies zemākam par sevi, vienmēr izturēsies ar cieņu.
Jā, un piekrītu par to taktiskumu. Inteliģents vīrietis jebkurā situācijā pratīs savaldīties un neaizskart otru. Ir ļoti nepatīkami, ja vīrietis strīda karstumā vai arī, ja tiek atraidīts no sievietes puses, uzreiz kļūst rupjš un agresīvs. Tieši šādās situācijās manuprāt vislabāk var redzēt vīrieša inteliģences līmeni.
14.01.2012 00:14 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man daudzi cilveki darba saka ,ka esmu Sophisticated-iedomajos to vairak ta takstisku! :-)
Noteikti domaju ,ka tur ir kads sakars ari ar manierem,runas veidu!
Atceros loti sen- kada pavisam jauna meitenite Latvija ta teica,ka mani ir daudz inteligences :-) !
Sorit savam viram teicu,ka vinam kaut kas mazliet pietrukst ...-es pat tagad saku domat-tiesi kas,kapec...?
14.01.2012 00:17 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Pieklājīgs džentlmenis, bet neuzspīlēti - tā ka pat nepamanīsi tās priekšā atvērtās durvis vai piedegto cigareti. Ar smalku humora izjūtu. Kaut vai tādu ļoti melnu, bet smalku. Tāds, kurš būs izglītots, bet nebaidīsies izskatīties pēc muļķa. Tāds, kurš ciena sievietes sev apkārt. Tāds, kurš ir atvērts idejām un spēj tās radīt un realizēt pats. Tāds, kam ir plašs interešu loks - lai var parunāt par vīniem, kino un ja vajag arī skeitbordu. Tāds kurš nav aizspriedumains. Un prot novērtēt lietas.
Vai man tādu vajag? Nezinu. Vai gribu? JĀ! :D
14.01.2012 00:19 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man ta patik jusu piemeri (l) (l)
14.01.2012 00:48 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es varu pateikt, ka noteikti ne tads, kurs lieto vardu bļe!

vins ir pieklajigs, gudrs, dzentlmenis.
14.01.2012 03:21 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Aguciiti-tas tiesam bija punkts uz "i"! :-D
14.01.2012 03:23 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Interesanta diskusija. Man liekas, ka cilvēkiem inteliģence vai nu piemīt vai nepiemīt. To nevar iemācīties, var iemācīties pieklājību, apgūt zināšanas, bet ne inteliģenci. Inteliģents vīrietis vienmēr pret citiem izturēsies ar cieņu, būs taktisks, nelietos rupjus vārdus, spēs runāt par dažādām tēmām, ar cieņu spēs iziet no sarežģītām situācijām, cienīs otra cilvēka viedokli, būs dzīves gudrs, viņam jāzin, kas notiek pasaulē, viņš var ģērbties kā pēdējais švīts, vai arī tik ļoti neiespringt par savu izskatu. Mani dzīvie piemēri: Pēteris Kļava, ļoti patī kā viņš runā, ļoti patīk, ja vīrietis spēj filozofēt par tādām garīgām lietām, ne tikai par sausiem faktiem un notikumiem - ļoti reti sastopams tipāžs, bet ar tieši šādiem vīriešiem man ir interesanti (l) . Agatas Kristi Puaro - tas tāds smalkais tips :-D
14.01.2012 03:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!