Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atraidījums

 
10 gadi
Reitings 63
Reģ: 29.01.2009

Kā pieklājīgi tikt vaļā no vīrieša, kurš tev pievērš uzmanību un tajā pat laikā ir labs draugs?

Šad tad pavadam laiku kopā, bet pārsvarā tiekamies draugu kompānijā. Nevarētu teikt, ka viņš ar mani sazinās bieži, bet šad tad tomēr sanāk.

07.01.2012 22:59 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Es nesaprotu, kāpēc Tev viņu vajag atraidīt, ja jūs reti sazināties? Viņš Tev kaut ko piedāvājis, pievērš uzmanību (tajās retajās reizēs?)? Un kā var būt labs draugs, ja jūs tiekaties šad tad draugu kompānijās un šad tad sazinaties tikai?
Katrā gadījumā, izdomā pati, ko Tu gribi un kāda ir Tava attieksme un tā arī pasaki konkrēti. Nekas labāks par konkrētiem vārdiem nav izdomāts, lai otrs saprastu, kāda ir Tava nostāja un ko Tu domā.
07.01.2012 23:39 |
 
10 gadi
Reitings 63
Reģ: 29.01.2009
Rokij mēs tiekamies gan draugu kompānijā, gan divatā. Tajās reizēs, kad esam divatā viņš man izmaksā. Viņa patika pret mani ir visai jūtama.
07.01.2012 23:43 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Varbūt vinš vienkārši ir džentelmenis un viņam patīk, ka sievietei viņa klātbūtnē ne par ko nav jāuztraucas! :-)
07.01.2012 23:47 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Tad iesaku parunāties ar viņu, tā, lai nav, ka viņš visu laiku lolo kaut kādas cerības un beigās Tu būsi tā vainīgā. Ja viņam būs skaidrs, ka Tu gribi būt tikai draugs, tad jau redzēsi, vai vispār turpinās kontaktu un vai nemainīsies viņa uzvedība.
08.01.2012 00:11 |
 
Reitings 413
Reģ: 12.04.2010
Man ari bija situacija, ka draugu kompanija bija puisis, kurs medza loti izradit uzmanibu(teiksim ta - es loti patiku)! Lai ari kompanija mes visi savstarpeji bijam draugi, tad ar vinu ne(kaut ari taja laika likas , ka man vins ir bezmaz labakais draugs), kaut ari medzam paflirtet, tad tomer tas princips, ka es vinam patiku nelava mums veidot draudzigas attiecibas, vismaz ne no vina puses. Tagad, kad beidzot vinam ir uzradusies draudzene, mes izrunajamies un nu sakam "no sakuma" veidot visa pamata draudzibu! Katra zina, praktiski nav iespejams but labam draugam, taja pasa laika, ja tas cilveks patik. Vinam tas ir parak sapigi! Tapec iesaku ipasi ar vinu nekontatkteties, tikai pazinju limeni.
Atvainojos, man nav garumzimju!


-Immortel

08.01.2012 18:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits