Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neprotu izrādīt patiku

 
Reitings 11
Reģ: 13.11.2011

Tad nu man jau ir 19 gadi, man vēl nav bijušas tuvas attiecības ar nevienu puisi, ne sekss, ne attiecības kā pārim. Visu laiku aizdomājos, kāpēc es nevaru spert nekādus soļus pret puisi kas man patīk, girbas noslēpt savu patiku un lai puisis pats rīkojas un kaut kā pievērš uzmanību man (liekas, ka ja puisis nepievērš kādu īpašu uzmanību tad viņš nav ieinteresēts, vai tā var būt?) . Baidos no tā, ka ja kaut ko darīšu būšu atraidīta, liekas ka tas viss mana kompleksa dēļ svara un arī ka nevienam nepatīku un mūžu nāksies būt vienai. Bet tā gribas attiecības, skūpstus, glāstus...

Kā ar to visu cīnīties? nevaru sevi pārvarēt :-/

30.12.2011 04:03 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu gan problems.
neskrien. viss notiks ta ka tsam ir jabut un tad kam tam ir jabut.


p.s viegli ir sakt ar saraskti virtualaja vide, jo tur cilveki ir daudzdrosmigaki neka realaja vide.
30.12.2011 04:17 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Nu tad dari tā, lai pārvarētu savus kompleksus...ieturi diētu, pasporto...

Un tici man ir puiši ,kam tavs svars būs mazsvarīgs.
30.12.2011 04:23 |
 
Reitings 97
Reģ: 24.01.2011
Ja pagaidām tas neizdodas, tad jo vecāka kļūsi, jo vairāk apjautīsi savu vērtību,
sapratīsi, ka ne visiem puišiem interesē šmaugs viduklis un pārstāsi sevi lieki kritizēt.

Tiklīdz Tu pati pie sevis nospriedīsi, ka esi lieliska un sāksi vairāk smaidīt, turklāt neiekļūsi pretenzijās ar to, kā jūties iekšēji un ko izrādi ārēji, jutīsi, ka puiši paši pie Tevis mēģina pieturēties, būt sabiedrībā.

BET, saproti, ka jābūt ir izaugsmei, attīstībai.

Bliezt pa pieri kādam ar savām jūtām u.tml. laikam nebūs labākais risinājums. Pamēģini sākt ar vieglu flirtu, tādējādi puisim liekot noprast savu ieinteresētību :)

Esi gudra ;-)
30.12.2011 07:17 |
 
Reitings 11
Reģ: 13.11.2011
Paldies meitenes, uzmundrinājāt little :D
īpaši MarihuAnna, vērtīgi
30.12.2011 16:32 |
 
Reitings 23
Reģ: 05.07.2009
Es Tevi ļoti labi saprotu, jo man ir tieši tā pati problēma, proti, izrādīt simpātijas un izlikties, ka šo puisi neredzu, tikai šo problēmu lielākoties rada mana noslēgtība, esmu diezgan klusa un man ir grūti izveidot ar citiem kontaktu. Bieži vien pat kritu depresijā un domāju, ka mūža nogali pavadīšu kā vecmeita, bet tad, manā dzīvē sākās periods, kas man lika attiekties pret dzīvi daudz pozitīvāk. Es joprojām esmu tā pati klusā meitene, bet ar pozitīvāku skatu uz dzīvi, man ir augstāks pašvērtējums. Apkārtējie mani pieņem tādu kāda es esmu un attiecībā uz puišiem... Lai kāda Tu arī nebūtu ārēji un iekšēji, necenties neko sevī mainīt PRET pašas gribu! Mīli sevi! Cik puišu, tik gaumes! Un ja tu puisim patiesi patīc, viņš nebaidīsies to izrādīt! Galvenais esi pacietīga un priecājies par katru mazāko prieciņu savā ikdienā, kas liek pasmaidīt, un galvenais, ATBILDI pretī uzmanības apliecinājumiem, jo man pašai ļoti bieži ir nācies izjust dziļu nožēlu, ka neatbildēju gadījumos, kad simpātijas bija abpusējas! Esi vērīga un veiksmi Tev! :-)
02.01.2012 04:06 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Man ir tāpat. ;-) Vienmēr ir tā doma kā barjera, ka es taču nevaru kādam patikt, es taču neesmu gana laba. Un tad, ja kāds iepatīkas, tad visu savu patiku apslāpēju jau pašā sākumā, jo vienkārši ir bail. Iespējams Tev ir līdzīgi. Pieļauju, ka bijusi kāda nelāga pieredze, vai arī kāds tuvs cilvēks ir licis justies nenovērtētai, un tad nu tas velkas līdzi.
Bet es cenšos un mācos būt mierā ar sevi, priecāties par sevi, neko negaidīt un vienkārši ļauties. Biežāk sev jāuzsmaida, jārūpējas par sevi, jāsapucējas, jabūt laimīgai vai vismaz laimīgākai. Jauns gads, un ir iespēja sevi kārtīgi sapurināt! :) Dzīvo sev, nedzīvo citu dēļ.
02.01.2012 04:16 |
 
10 gadi
Reitings 2210
Reģ: 11.03.2010
Man ir līdzīgi.
Bet, es sevi mierinu, ar domu, ja es centīšos lietas labā manīt, tad ap mani arī draugi, cilvēki viss mainīsies.
Man jau patīk puiši, kas sper meitenēm pirmo soli, jo ,manuprāt tas ir vīrišķīgi (l) ..
Bet , ir visādi vīrieši , kuri sper pirmo soli vai gaida, ka sieviete to spers.
Ir tādi kurām patīk kauli, citiem tauciņi, citiem sportiskas sievietes.

Nevajag uz to diži iespringt.
Man pašlaik patīk viens draugs no kompānijas bieži runājamies, kad nosvinam oficiālos svētkus, liekas jauki, bet nesperu pirmo soli.
Laikam nav lemts, vai pašlaik tas nav tik , man svarīgākais ,lai ļoti gribētos un būtu vienalga, kāds būtu iznākums..
02.01.2012 04:41 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Piekrītu tam, ko rakstīja MarihuAnna (ja nepareizi, atvainojos). Centies piemirst uz laiciņu par puišiem, strādā ar sevi, pašizaugsmi un dari tā, lai paskatoties spogulī Tu padomātu - jā, es sevi uzaicinātu uz randiņu, jo izskatos lieliski! Iemīlies sevī, pievērsies vairāk tam, kas Tev patīk, aizrauj sevi ar lietām, ko GRIBAS darīt un Tu redzēsi, puiši paši nāks klāt un starp tiem būs arī īstais! :-)
02.01.2012 04:51 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
Ja visu mūžu dzīvosi ar pārliecību, ka tiksi atraidīta, tad tiešām paliksi viena :-/ Pirmkārt, izskatās, ka neesi ar sevi apmierināta un ar to jau ir jāsāk. Sports, frizieris, kosmētika un daudz dažādu iespēju, lai varētu justies skaistākai. Otrkārt, ja arī pāris reizes tiksi atraidīta, nu un tad? Labāk nožēlot to, ko izdarīji nekā nožēlot to, ka neidrošinājies darīt. Varbūt arī Tu kādam patīc, bet viņš nenāk klāt, jo baidās būt atraidīts. Nav uzreiz jāuzbrūk ar iepazīšanos, bet viegls flirts, piemēram, smaids liks par sevi manīt. :) Lai veicas!
02.01.2012 17:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits