dusmas uz izskata kultu

 
Reitings 135
Reģ: 08.01.2010

Mani tracina, ka vīrieši sievietes vērtē pēc izskata, un tā kā džeku ir mazāk, tad pie džekiem tiek tikai skaistās, slaidās Bārbijas. kaut arī dažām noteikti izskats ir vienīgā akcija. Es neesmu ne tik skaista, ne tik kopta, ne tik slaida (40. izmērs, sveru 68 kg), bet toties esmu gudra, ar savu viedokli, interesants cilvēks ar 2 augstākajām izglītībām, pati strādāju un pelnu naudu.Bet džeka man nav. Man nav vajadzīgs sponsors, kā lielai daļai Bārbiju (jo bieži viņas nestrādā vai pelna kapeikas), un meklē kādu kas uzturēs, es vienkārši gribu mīļu cilvēku sev blakus, bet cacas visus ir savākušas. (e) (e)

15.12.2011 19:11 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Tak vienmēr atradīsies kāda par mums skaistāka, gudrāka un ar labāku sirdi, nevajag sevi salīdzināt ar citiem, nevajag tik izmisīgi sūdzēties par to, ka tev nav puiša, dzīvo sev un tikai tā iespējams gūt laimi! Jo ja tāda komleksu mākta sieviete dabūs sev vīrieti, attiecības būs visai .. interesantas! (t)
15.12.2011 21:52 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man patika tie komenti par to,ka viriesi ir,tikai kadi...ta jau ir laikam-dazam tie viriesi varbut ir uz katra sola,bet ta kvalitate... :-D
Karinjo labi pateica- augstakas izglitibas laikam pie mileanas nepalidzes ari neko daudz!Loti pareizi...! |-)
15.12.2011 21:57 |
 
Reitings 115
Reģ: 15.12.2011
Augstākā izglītība ir laba lieta, patiešām! Bet, skatoties uz Tavu rakstības stilu, to milzu negatīvismu, kas Tevī sēž, tiešām nav brīnums, ka vīrieši uzgriež Tev muguru. Kāds gudrais reiz ir teicis: ja nevari mainīt pasauli, maini sevi! Ir jau viegli atrast kādu, uz ko novelt visas savas neveiksmes (Tavā gadījumā - "cacas" - visas skaistās, slaidās un koptās sievietes?)
15.12.2011 22:04 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Nesaprotu, ko jūs uzbrūkat diskusijas autorei. LV patiešam valda pārspīlēts pārsauļoto, sacacoto un pārbalināto sieviešu kults.
Es ieteiktu doties uz ārzemēm, tur cilvēki mazāk tendēti uz ārišķibām un noteikti atradīsi savu otro pusīti. :-)
15.12.2011 22:21 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
laila 2, ja nav pieprasījuma, tad nebūtu piedāvājums :D
15.12.2011 22:24 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
vāvere tu tāda,sāc vingrot,piekop sevi un nenīdi,tad arī atradīsi veci
15.12.2011 22:26 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Pirms izlasīju laila2 komentāru, gribēju rakstīt precīzi to pašu.

Piebilde - man nav nekādas skaudības, īpašu kompleksu un nav arī problēmu LV atrast puisi. Bet tīri no novērotā ārzemēs meitenes (ne 36. izmēra, nekrāsotiem matiem utt.) daudz mazāk šādi komplekso, izteikts mākslīgais skaistums drīzāk tiek uztverts kā defekts vai bezgaumība.

Bet jo vairāk ieciklēsies uz puiša atrašanu, jo vairāk atbaidīsi, tas gan tiesa.
15.12.2011 22:41 |
 
Reitings 393
Reģ: 31.08.2011
Vīrietis nav un nebūs atrisinajums Tavām problēmām! Sākumā maini savu attieksmi! Vai Tu pati gribētu sev nekoptu vīrieti? nevīžīga paskata, taukainiem matiem, nekoptiem nagiem, nošļukušām biksēm? Es šaubos, jo tad Tev jau tāds būtu. Bet kāpēc tad Tevi tas tracina? Tas nav nekas slikts, ja sieviete sevi kopj un jūtas iekārojama. Ja Tu pati sevi iekārosi, tad to darīs arī citi. Liec mierā citus, koncentrējies uz sevi. Tev ir nauda, sāc rūpeties par sevi!
Māju uz sagruvušiem pamatiem neuzbūvēsi, tāpat arī attiecības uz savām problēmām neizveidosi.
16.12.2011 00:10 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
Lasot šo, man rodas jautājums, ko nozīmē ne tik kopta? Netīri nagi, taukaini matyi, netīras drēbes? Tad jau nav brīnums, ka puisis nav. :D Ja esi tik ļoti neapmierināta, tad labo sevi, nodarbojies ar sportu, apmeklē kosmetologu, solāriju, pamaini matu krāsu. Varbūt jutīsies labāk. Pati arī neesmu skaistule, kamēr neuzkrāsojos, neieveidoju matus. Bet kad tas tiek izdarīts, tad ar uzmanību viss ok :)
16.12.2011 00:11 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Par ārzemju sievietēm: tad es labāk pieaudzēju skropstas, aizeju uz solāriju, nodarbojos ar sportu, cīnoties ar gramiem, nevis staigāju apkārt, kā uz pucēšanos neiespringstošās, piemēram, sievietes Īrijā - treniņtērpā, Uggveidīgajos zābakos, čupčikā saņemtos taukainos matos, bez kosmētikas un ar vismaz 20kg lieko svaru. Tur pilnas ielas ar tādām.
16.12.2011 00:19 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Lai patiktu citiem (un ne tikai vīriešiem), vispirms ir jāsāk ar sevi - maini attieksmi pret sevi, sāc cienīt un mīlēt sevi, jo kamēr to nedarīsi pati, kādēļ lai to darītu citi? Visas problēmas sākas mums galvā.
Un jo izmisīgāk vēlēsies vīrieti, jo mazāka iespēja dabūt. Nevajag uz to tik ļoti ieciklēties un iespringt - sieviete bez vīrieša nav pasaules gals. Kad būsi pašpietiekama un laimīga pati par sevi un kad vismazāk gaidīsi, tad arī atnāks :)
16.12.2011 00:21 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
tā mana atbilde uz nekompleksošanu par savu izskatu. Bet nu skats ta pa rubli! Vismaz tik daudz, lai cienītu savus tuvākos, kam jāiet blakus :D Savākties kaut cik vajag!
16.12.2011 00:21 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Saint La,Tev gadījumā agrāk niks nebija Taurenīte?Atvaino būšu skarba,bet ar tādu attieksmi tālu netiksi.
Man ir zināmas vairākas apaļīgas meitenes,bet viņas ir starojošas, skaistas, koptas un neviena nesūdzas ,ka nav puiša.
Tas ,ja tev nav tev nav slaida figūra,nenozīmē ,ka tu esi nekopta.Protams,ja tu ikdienā staigā ar nemazgātiem matiem,nekoptu sejas ādu,nolupušiem nagiem,un to vien dari,ka tikai gaudies par to ,ka neviens uz tevi neskatās,tad neceri,ka kādam tu tāda varētu iepatikties :-P
16.12.2011 00:35 |
 
Reitings 14
Reģ: 01.08.2009
Mana draudzene, kura ir diezgan apaliiga tika pie diezgan izskatiiga puisha. Pat lielai daljai taam sauktajam 'barbijam' nav tik skaists pusis pie saaniem. Ar to gribeju teikt, ka ne viss balstaas uz izskatu. Lai arii cik banaali neliktos, bet skaistumam ir jaanaak ne tikai no aarienes.
Varbuut ir japiedomaa pie iekseja skaistuma un attieksme ir mazliet jauzlabo. Diemzel tu radi iespaidu, ka apskaud slaidaas un koptaas.
16.12.2011 01:27 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tu gribi visu, bet dzive ta nekad nenotiek! tas barbijas varbut savulaik tevi skola apskauda par labam atzimem, jo pasas nevareja tik daudz. tas ta prieks mierinasanas.


un vel-nav jau skaistiem cilvekiem tik viegli. mietenu kompanija skaudiba, intrigas, viriesi draugi nekad nebus, jo vnm gribes ko vairak...ari karjeras zina ir japierada, ka esi ne tikai smuka, bet ari gudra.
16.12.2011 01:55 |
 
Reitings 510
Reģ: 16.09.2011
Nelasīju visu diskusiju , bet varu teikt , ka es redzu pretēju , kā piemēru , ka die zgan izskatīgi un kopti vīrieši ir kopā ar diez gan nekoptoām vai resnām sieveitēm, protams , man nepatīk tā izteikties un šķirot cilvēkus.
Arī , kad strādāju veikalā reiz pie manis ienāca viens pāris - sieviete ar nolupušiem nagiem netīru topu un mini svārki ar spīdduļiem bagātu jostu , tauki karājās , bet puisis blakus ļoti pat foršs. un zini tad es iedomājos kā gan tādai sievietei ir puisis un daudzām koptām utt nav , pem. man arī nav - bet esmu vairāk , kā tu aprakstīji slaidas miesasbūves , nu ejau bārbija , vnk kopta! nezinu dillemma
16.12.2011 02:08 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Kur tu vispār izrauj tik daudz cacas, kuras VISAS ir aizņemtas un kuras ir nozagušas VISUS puišus? Ja par cacām tu uzskati vienkārši tievas, smukas, foršas, koptas meitenes, tad tev ir problēma (t)
16.12.2011 02:29 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Vienā diskusijā par seriāliem, kāda meitene ieteica "Drop dead diva"...tur galvenā varone ir apaļīga, bet man viņa šķiet nu ļoooti izskatīga! Galvenais, manuprāt, ir kā sevi pasniedz un kā apģērbies(t.i. noslēp defektus).
16.12.2011 02:34 |
 
Reitings 540
Reģ: 18.11.2011
Kas vienam vīr.liekas skaista sieviete, tad otram var likties šausmīga, gaumes atšķirās.
Neliela situācija iz dzīves, pirms nedēļas klubā bija kāds vīrietis ar, kuru izveidojušās ļoti jaukas draugu attiecības, viņš bija ar draugiem medībās.
Vīrietis pats izskatīgs un kā Jums liekas ar kādu sievieti viņš aizbrauca mīlēties?Tāda, kura vispār nebija kopta, bija bezgaumīga un neizskatīga. Toties nākamajā dienā teica, ka sekss bija perfekts.
Ko es ar to gribēju pateikt?
Izskatam ir nozīme, bet tas nav noteicošais, šarmanta sieviete mācēs jebkuru paņemt ar savu šarmu neatkarīgi no izskata.
16.12.2011 10:18 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Šī Tev ir vismaz 3. vai 4. diskusija par šo tēmu, kur piemini savu svaru un izmēru. Un tieši tas kaitina! (e) Ja tā ir tāda problēma un esi par slinku, lai sportotu vai ēstu veselīgi varbūt Tev jāizmanto kardinālākas metodes, piemēram, jāiet uz tauku atsūkšanu? Citādāk cik var visu laiku sūdzēties par vienu un to pašu... (t)
16.12.2011 11:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits