Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļojam kopā ar otro pusīti

 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009

Sveikas, apburošās!

Nu jau vairākas dienas manu prātu neatstāj saruna ar manu mīļoto vīrieti. Strādājudarbā, kas prasa no manis lielu laika plānošanu, it īpasi tas attiecas uz atvaļinājumiem. Šovasar aizbraucu fantastiskā ceļojumā uz Itāliju. Ceļojumu saplānoju jau janvārī un tad arī aizrunāju veselu nedēļu brīvu pie bosa. Mana otrā pusīte palika mājās. Šonedēl sagadījās atrast lētas biļetes braucienam uz Barselonu, 2012. gada augustā. Biļetes būtu jāpērk jau tagad un viesnīcu arī jau laikus jānorezervē. Ierunājos, ka mēs taču labu laiku esam kopā un būtu jauki mūsu attiecības pārbaudīt ar nelielu ceļojumu kopā. Tā kā ļoti cienu viņa laiku, tad ieminos par to jau tagad, lai viņam ir iespējas redzēt vai viņš var dabūt brīvu no darba tajā laikā.

Man par lielām skumjām viņa atbilde uz piedāvājumu bija NĒ! bezpaskaidrojumiem. Lūdzu viņam mazliet sīkāk izskaidrot savustrikto lēmumu uz ko atbilde skanēja: ''Es neplānoju doties ceļojumos nākamajā gadā, pie tam līdz augustam vēl ir daudz laika un sazin kas var notikties''.

Tā....padomāju es un nolēmu ka ar šo vīrieti es nekad neaizbraukšu ceļojumā, ja tas ir jāplāno laiku iepriekš.Bet tā taču dara daudzi normāli cilvēki, kas strādā, gan jau jūs meitenes arī esat ar savām otrajām pousītēm plānojušas ceļojumu, kas nenotiks nākamajā dienā vai pēc mēneša.

Viss kas man spīd šobrīd ir ceļojums uz tuvējo pludmali un arī tad ja par to tiks izlemst pamostoties.

Meitenes, iespējams, ka viņš jau tagad uz mūsu attiecībām raugās kā uz ko tādu kas tulītās vienā dienā var izbeigties untāpēc labāk ir dzīvot vienai dienai?

Principā neizprotu viņa atbildes lo

giskumu. Vai jums viņa lēmums liekas loģisks?

15.12.2011 17:36 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Man liekaas, ka tev ir taisniiba - vinjs nav paarliecinaats par attieciibu naakotni, taadeel tik taalus notikumus ar tevi kopaa neplaano. :/
15.12.2011 17:42 |
 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009
nu labi, nestrīdējos ar viņu.kam tas kašķis vajadzīgs. lai paliek tas ceļojums. bet marta mēnesī mums paredzēts doties uz balli un viņš labprāt piekrita. tātad viņš savā prātā var sagremot visu, kas notiks nākamajos 3 mēnešos un viss kas ir pēc tam ir baigā mistika?
15.12.2011 17:46 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
No iesanas uz balli var atteikties arii peedeejaa briidii, bet no celojuma gan nee, ja biljetes jau nopirktas un viesniica norezerveeta.
15.12.2011 17:47 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es gan tā nedomāju! Viņš vienkārši ir tāds cilvēks!

Manējais ir tāds pats - neko neplāno, jo nezina ko vēl rīt darīs, ka tād var pateikt kaut ko par nedēļu. It īpaši, ja es par kaut ko pajautāju.
Plus manējam ceļojumi liekas naudas izmešana, jo aizbrauc uz nedēļu iztērē naudu un tad atkal viss pa vecam. Kāpēc tad braukt kaut ko kaur kur skatīt.

Tas mans liekas stulbi, bet es tad plānoju pati tagad sev ceļojumu - krāju naudu, lai vasarā brauktu uz ASV, centīšos jau viņu pierunāt, bet tāpēc es visu mūžu nesēdēšu mājās, ka manam vīrietim kaut kas nepatīk. Un domas mēdz ar laiku mainīties. :-)
15.12.2011 17:49 |
 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009
tātad manas iespējas doties ar viņu izbaudīt citas valstis pēc gada kopā būšanas ir 0%.
15.12.2011 17:50 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu es nezinu tavu draugu, bet es ar savu jau esmu kopā 4 gadus un esam bijuši tikai Palangā. :-D
Varbūt tavējam ir citi iemesli, kāpēc negrib braukt.
15.12.2011 17:53 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
mums ir otrādi - viņš ļoti plāno, es nē. Pie kam es neesmu ceļotāja tips. Mani īpaši tas viss neinteresē, nezinu kāpēc :) vienmēr atradīšu kur citur iegudīt naudu.

Un ja man prasītu - augustā baruksim uz Barselonu, tad es varbūt uzreiz strikti neatbildētu ar nē, bet jā arī tas nebūtu. Man vēl nav skaidrs vai augustā varēšu aiziet atvaļinājumā, tas ir darbā jāizrunā, pie kam nezinu vai būšu tajā pašā darba vietā un tad man atvaļinājums nemaz nepienāksies, kā arī varbūt ir citas lietas, kam to naudiņu vajag pirmkārt, un ceļojums var pagaidīt.

Nav uzreiz jātulko tas tik traģiski.
15.12.2011 17:54 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Jēziņ, pēc 8iem mēnešiem!!! :-O Es arī nepiekristu ko tādu ieplānot, tas ir tikai normāli!
15.12.2011 17:54 |
 
Reitings 651
Reģ: 29.01.2009
Varbvūt viņam liekas, ka viņš nevar tādu ceļojumu atļauties? Un negrib tev teikt ka pelna mazāk kā tu?
15.12.2011 17:56 |
 
10 gadi
Reitings 3146
Reģ: 29.01.2009
Nedomāju, ka tev jāsatraucas par jūsu attiecībām.

Vienkārši ir cilvēki, kuriem ceļošana nepatīk.
Vai arī neplāno tik tālu (un ne jau tāpēc, ka neplāno būt ar tevi kopā vai sazin vēl kas, ko tu savā galvā esi tagad izdomājusi).
Ja man paprasītu, vai brauksim augustā ceļojumā, arī atbildētu "nē". Daudz esmu ceļojusi, bet nevienu ceļojumu neesmu plānojusi tik ilgu laiku uz priekšu- ne tu zini, kas tajā laikā būs, ne to, vai būs nauda, vēlme un vēl kaut kas.
15.12.2011 18:03 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
Varbūt tiešām nevar atļauties?
15.12.2011 18:06 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
mans kolēģis arī pērk kādu gadu uz priekšu aviobiļetes un plāno ceļojumu, bet tur tad abiem tādiem lieliem plānotājiem ir jābūt. Nav jau tas nekas slikts. Bet nav arī slikts tas cilvēks, kurš tā nedara.
15.12.2011 18:10 |
 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009
esmu mežonīga plānotāja. man darbā pienākas 2 nedēlas atvaļinājuma gadā - viena maija mēnesī un viena augustā. tad nu arī plānoju lietas. un uz itāliju arī pirkām biļetes janvārī, lai gan ceļojums bija tikai augustā.maksājām par visu pa daļām lai nav tā ka pienāk lielā diena un nav naudas. janvārī arī atvēru krājkontu uz kuru pārskaitiju katru mēnesi 50 latus lai augustā ir lieka nauda celojumam.Arī šogad darīšu tāpat - biļetes nopērku janvārī un līdz augustam naudiņa būs iekrāta lai baudītu barselonu.nesēdēšau mājās-braukšu tik un tā. dzīvojam taču vienreiz!
Protams, ka nedomāju ka attiecības apdraudētas, vnk grūti arī izdomāt kopīgus piedzīvojumus, ja otram ir citi uzskati. Ak, kompromisi......
15.12.2011 18:19 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Bet viņam ir taisnība, ka līdz augustam viskautkas var notikties :-) ne jau tikai attiecību ziņā. bet vispār dzīvē , un tad nauda būs vējā
15.12.2011 19:21 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Nedomaaju ka tev vakag par to satraukties, jo es ar saveejo arii plaanojam braukt celojumaa z-sveetkos bet biljeti veel nesam nopirkushi jo kaa vinjsh teica ka neko nevar zinaat kas notiksies, ja nu vinjsh tajaa dienaa netiek, tad ko dariit? Vinjsh man teica ka brauksim 100% bet veel joprojaam neZinu datumu un zinu ka vinjsh nopirks biljeti 2 dienas ieprieksh celojumam. Man tas nepatiik bet samierinos. Pagaashgad bij tas pats:) maneejais nekad nepirktu biljeti uz priekehu, nezinot kas notiksies riit. Balli var atcelt jebkuraa briidii, visu paareejo vinjsh man var apsoliit arii naakoshaa dienaa bet ne celojumu.
15.12.2011 19:37 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Tev pashai jaazin saveejais. Ja vinjsh ir aiznjemts ar darbiem tad logoski ka vinjsh atteiks. Maneejais ir aiznjemts un veel pie tam shajaa briidii vinjam ir daudz probleemu ka nepietiek laika prieksh manis bet taapat zinu ka vinjsh brauks. Vinjsh pats vienmer ir iniciators pilniibaa par visu, es nekad neko neiebilstu. Brauksim , brauksim, ja nee tad nee. Vinjsh visu apmaksaa un man nav tiesiibu kaut ko pretenzeet.
15.12.2011 19:41 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ir tada cilveku kategorija ,kuriem vienkarsi nepatik celot,vai jau izcelojusies dzive lidz pedejam(mans otrais virs) un vairs nevelas to!Man jasaka,ka mani viriesi nekad nav bijusi traki uz celosanu-nepatik tas lidostas,stacijas uttKatram savs :-P !Esmu braukusi loti daudz viena -man loti patik vispar kaut kur aizbraukt ari vienai...tada mazliet atslodze no viriesa,ierasta ritma utt!
Dod vinam tadu ricibas izveli!Tas nenozime,ka izjuks attiecibas! :-)
15.12.2011 20:54 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Zini, lai ari cik nopietni es uztveru attiecibas, planot gadu uz prieksu un par to izdot naudu TAGAD, es nevaretu. Un es pat neesmu racionaalais vecis.
Mums jau bija skumja pieredze, izplanojam kazu celojumu 3 menesus ieprieks uz Taizemi (lieki piebilst, lielas naudas), bet.. vinam gadijas operacija, nekur netikam... Labi, ka apdrosinasana atgrieza naudu par hoteli un dalu no biletem, bet ari ne visu, zaudejam vismaz 350ls tapat.
15.12.2011 21:09 |
 
Reitings 264
Reģ: 18.05.2009
Nenormāli ir visu laiku domāt, kas nu būs pēc 8 mēnešiem, daudz kas var atgadīties, ārprāts, ārprāts, tantiņas, tad jau no mājas arī, droši vien, neejat, pirms neesat pārbaudījušas, vai koki negāžas.

Lēdija L, domāju, ka tavs vīrietis nav pārliecināts par tavu esamību viņa dzīvē pēc šiem 8 mēnešiem, jo kādēļ lai gan cilvēks atteiktu ceļojumu ar otru pusi, ja viss ir kārtībā. Arī ja viņam nepatīk ceļot, vai tad tu to prasi visu laiku? Reizi divos gados jau var aizbraukt.
15.12.2011 21:15 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Karinjo-jums gan traki gajis :-O ...Labi ,ka viss beidzas labi! :-)
15.12.2011 21:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits