Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

cik smagi...

 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009

Ir jau nakts, un īsti nezinu ko gribu no Jums, bet laikam atbalstu un padomu. ar puisi esam kopā vairāk kā 4 gadus, pēdējā laikā ir daudz strīdu, tieši dēļ alko. šodien viss izgāja no rāmjiem, viņš vienkārši zaudēja kontroli pār sevi, nesita mani, bet pagrūta un vnk agresīvs bija, bļāva, teica visādas lietas kuras vnk sāpināja, a tgd guļ kā princis jo izdevās kkā nomierināt. Pats grūtākais ka nav pie kā aiziet, nav ar ko parunāt, esam ārpus lv, vnk nezinu ko darīt, tie vārdi ko teica, ka ienīst mani, ka rīt kad ieraudzīs būs nepatīkami satikt, ka grib iet dzert ar draugiem.. utt, vnk lietas kuras nesaprotu, tgd nesaprotu ko darīt, mīlu viņu, bet negribu būt ar cilvēku kurš tik ļoti sāpina. vai arī Jūsu attiecības ir tik trakas, vai jums ir trāpījušies normāli draugi, un vai vēl tādi brīvi ir kkur atrodami :D gribas stabilu dzīvi, bez tāda stresa... ko lai daru ja cilvēks tik ļoti sāpina, bet skaidrā ir vnk ideāls, tiešām nav pie kā piekasīties, bet kād iedzer tā sākas visādas vēlēšanās iet dzert tālāk, lai gan bijām sarunājuši ka neies, vai tišām ir vieni dzērāji palikuši šai dzīvē.... man vajadzēja kādam izkratīt sirdi, un labprāt dzirdētu kādu kom par citu situācijām un padomiem ko darīt_ mukt prom vai mēģināt kko mainīt, lai gan izskatās ka nav vērts, esmu jau gana centusies, bet bez panākumiem....

04.12.2011 07:15 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
..., piedodiet par kļūdām, esmu mazliet noraudājusies :%27-(
04.12.2011 07:16 |
 
Reitings 20
Reģ: 19.03.2009
Protams, attiecības vienmēr gribas saglabāt, bet padomā vai tiešām neesi pelnījusi ko labāku. Viss sākas parasti ar mazām pagrūšanām un tas nav ne piedodami, nedz pieļaujami. Man protams, grūti iejusties Tavā ādā,bet šādi cilvēki parasti nemainās un,ja mani kāds ienīst vai slikti pret mani izturās es eju prom, ar varu tomēr mīļš nebūsi.
04.12.2011 08:06 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Mans pirmais draugs arii saaka ar pagruushanaam un beidza ar sishanu pa seju liidz asiniim..
04.12.2011 10:46 |
 
Reitings 447
Reģ: 07.03.2009
Pēc pieredzes saku, ej prom no viņa. Man bija līdzīgi, skaidrā normāls, iedzēris - nolika mani ar zemi. Izturēju mēnesi, tad apriebās. Un tgd kļuvis par vēl lielāku dzērāju. ;-)
04.12.2011 13:14 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
es no tāda arī aizgāju. sāpīgi, jo jūtas spēcīgas. sola nezinko tagad man, bet es vairs neticu :( negribas tādas situācijas ciest visu mūžu.
04.12.2011 14:21 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Tici man, tu varētu izveidot normālas attiecības.
Tev tiešām gribas izšķiest savu dzīvi ar tādu?
Un, ja tagad jau jauns vīrietis būdams, viņam ar iedzeršanu ir problēmas, padomā, kas būs vēlāk ...
04.12.2011 14:32 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Sveika! Mans bijušais draugs arī slikti izturējās pret mani. Patika ļoti iedzert, viņš arī mani vairākas reizes smagi pagrūdis, vēl rokas lauza. To ir briesmīgi atcerēties. Beidzot sāku sevi cienīt un aizgāju no viņa. Īstenībā tas patiešām bija ļoti grūti. Cik ir dzirdēts, tad viņš vēl vairāk dzer un visapkārt mauk**as. Lai vai kā, laikam mani kāds tur augšā pēc šīm visām ciešanām ir apbalvojis ar visbrīnišķīgāko vīrieti pasaulē. Ja kādreiz domāju,ka ar ex dzīvošu visu mūžu un cietīšu, tad mans tagadējais mīļotais ir mainījis visu manu dzīvi uz labo pusi. Tagad pozitīvisms ir mans labākais draugs.
Lūdzu padomā, ko labu un brīnišķīgu vari zaudēt, ja paliksi ar šo vīrieti.
04.12.2011 15:16 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Man bail, ka beigās vispār palikšu viena, un nevienam nebūšu vajadzīga. Es tiešām vēlos no viņa aiziet, bet tās jūtas tik spēcīgas, nezinu kā lai saņemas. un tgd jau atkal ir izvilcies ārā ar saviem draugiem, vot viņš nemāk nevienam atteikt, lai gan_lai iet, vismaz nav ar viņu jārunā vai jāredz.
04.12.2011 18:08 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Es arii pirms tam dziivoju taadaa pashaa murgaa,kaadaa dziivo Tu. Ilgu laiku domaaju pamest,bet bija bail no taa,kaa buus taalaak. Ilgi vilcinaajos,bijaam kopaa 3.5 gadus. Tachu es sanjeemos,jo es sevi miilu vairaak(un cienu). Esmu satikusi briinishkjiigu viirieti un nevareetu buut laimiigaaka!! :) Sanjemies,buus gruuti saakumaa,bet galvenais ir nepadoties un neaiziet atpakalj pie vinja.Tikai peec kaada laika sapratiisi,ka esi izdariijusi vispareizaako izveeli dziivee.
04.12.2011 18:39 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Es arī uztraucos, ka palikšu viena. Man pašai ļoti bail no vientulības, bet pēc pusgada satiku tagadējo. Patiešam nevajag domāt par vientulību. Gan jau esi jauna un simpātiska. Nenoraksti sevi ;-) Es ar savu ex pēc tam šķiros un sagāju atpakaļ. Pēc kādiem 4 grābekļa sitieniem vienkārši apnika sevi mocīt, kaut vai tajā pašā laikā vēl viņu mīlēju. Nomainīju nr, izmēģināju plākstera metodi, bet nepalīdzēja,satikos ar draudzenēm, nometu svaru,kļuvu daudz sievišķīgāka, daudz lasīju un sevi pilnveidoju. Kaut vai tajā laikā vienalga raudāju spilvenā, tas laiks bija ļoti īpašs, jo dzīvoju sevis dēļ, nevis cita. Es ļoti mainījos uz labo pusi. Iespējams, man viņam būtu pat jāpasakās,jo tagad esmu tāda, kāda es vēlējos būt.
Ceru, ka mans stāsts Tevi iespaidoja. Veiksmi! :-)
04.12.2011 21:34 |
 
Reitings 44
Reģ: 29.10.2011
Tāda sajūta, ka lasu par sevi :-/

Vienīgā atšķirība ka nekad nav mēģinājis pacelt roku un nevienu sliktu vārdu pateicis, jo ļoti mīl.
Bet tā dzeršana..dažreiz vienkārši nolaižas rokas un liekas ka nav jēgas vairs, bet tad viņš izguļas-ir skaidrā redzu cik foršs patiesībā un tās domas pazūd pēkšņi, ka jāšķiras.
04.12.2011 23:33 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Labāk viena nekā šādās samocītās,stresainās,briesmīgās attiecībās ar dzērāju.
04.12.2011 23:37 |
 
Reitings 268
Reģ: 14.12.2010
Ar alkoholiķi nebūs aršana. Padomā, vai ir vērts visu mūžu mocīties ar aļiku?
Tīrākais mazohistisms. Man ir kaimiņiene, kura pie mums, glābjoties no dzērušā vīra, pietecinājusi māju ar asinīm. Tev to nākotnē gribas? Viņai jau arī no sākuma viss bija ok.
04.12.2011 23:45 |
 
Reitings 268
Reģ: 14.12.2010
Un jā, labāk viena, nekā nelaimīga ar kādu.

Agri vai vēlu satiksi kādu, ar ko patiešām būsi laimīga. :-)
04.12.2011 23:46 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Izklausas pec agresiva alkoholika. Ieteiktu visu izbeigt, jo lai cik skumji tas neizklausitos, ir maz gadijumu, kad sadi cilveki mainas. Tiesam maz. Bet dzive ar alkoholiki jau tagad varu teikt - sabojata.
05.12.2011 01:01 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
tik žēl, ka bija jāgaida vairāk kā 4 gadi, lai iepazītu cilvēku.
nesen atbraucu no darba, viņa nava mājās, vēl joprojām kkur ballējas, un pats trakākais, ka paņēmis kopīgo naudu_ un lielu summu_ jau simtos. tgd nezinu ko darīt. stulbi ka dzīvojam darba devēja dzīvoklī, nezinu kā lai viņam pasaka, ka gribu izvākties, vai varbūt sākumā sakrāmēt veča mantas, un aizvest uz turieni kur dzer?
ai tik grūti būt prom no mājām, kad dzīvē iet tik smagi... :%27-(
05.12.2011 04:04 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Astrīda, iesaku tev labāk aiziet no viņa. Alkoholisms nav joka lieta. Un viņš lieliski parāda savu attieksmi pret tevi, ja reiz aiziet tālāk dzert, kaut apsolījis, ka neies. Ja pats sev palīdzēt nevēlās, tad tu arī neko nevari darīt. Tādi cilvēki reti kad mainās.
05.12.2011 04:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits