Skopums!

 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009

Satiekos ar vienu pusi jau gadu,bet mani tracina,ka viņš ir ļoti skops un skaita katru kapeiku.Arī pirmajos randiņos vienmēr esmu maksājusi pati.Viņš zina,kad man alga nav liela,bet pilnīgi nekad nav piedāvājis neko izmaksāt.Manuprāt,nu ir pagājis ilgs laiciņš un varētu,tākā mani arī mazliet palutināt.Nekad nedāvina dāvaniņas,ziedus, kur nu vēl izmaksāt kaut ko. (e)

Nēesmu nekāda maita,vai puišu izmantotāja,bet man patīk justies kā princei ,ja man kko uzdāvina. (e)

Gribēju zināt kā jums bija ar saviem puišiem?Vai jūs randiņos katrs par sevi maksājiet?Vai jums dāvina ziedus,šokolādes utt?

01.12.2011 23:31 |
 
Reitings 775
Reģ: 27.05.2009
Man apmaksā dzīvošanas tēriņus.Tas arī viss. 5gadu laikā neesmu aicināta nekur.
03.12.2011 20:57 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Njā.. ja jau pēc gada viņš vēl joprojām ir tik skops, tad kas būtu, ja jums būtu bērns? arī tad viņš turpinās būt skopulis un nedos naudu pamperiem, un Tev vienai būs jārūpējas, respektīvi, jāiegādājas visas bērnam nepieciešamās lietas?
Manuprāt, ir tikai loģiski, ja abi mēdz maksāt. Manā gadījumā, pārsvarā maksā puisi, bet citreiz es pasaku, ka šoreiz es gribu samaksāt. Un man tas liekas normāli, ka abi maksā par izklaidēm utt. Nejau tā, ka aiziet uz kafeni un abi maksā uz pusēm, bet vienreiz viens, citreiz otrs maksā.
03.12.2011 20:58 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man liekas,ka biezi jaucam vardus "skopums" un "taupigs"!
Es nezinu ,cik jabut cilvekam skopam ,vai taupigam,lai nevaretu pat ziedinu uzdavinat jubileja!Ta man liekas ir tada neuzmaniba no viriesa puses...Es saubos vai sajas attiecibas tev bus iespeja justies ,ka princesei! (t)
03.12.2011 21:01 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Izteikts skopums ir "state of mind" , kas nav atkarigs no naudas daudzuma. Un no skopiem viriesiem ir jaturas pa gabalu.
03.12.2011 21:07 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.11.2009
Man bija sen,sen,tāds,pie kura es aizbraucu uz dažām dienām un gandrīz badā nomiru.Viņš attaisnojās,ka negrib,lai viņa brālis bezdarbnieks(kurš dzīvoja tur) ēstu viņa ēdienu,tāpēc nepirka vispār.Pie manis,kad atbrauca,vienmēr kā karalis perijās :D Vienreiz viņš šausminājās,ka bijusī(viņa bērna māte) lūgusi,lai viņai nopērkot jaunas džinsenes tirgū :D kopā bijām tikai kādus 2 mēnešus.Ar tagadējo viss kārtībā,arī sākumā man visu izmaksāja,nopirka nepieciešamo,ja man nebija naudas.Nekas īpaši nav mainījies!
03.12.2011 21:13 |
 
Reitings 133
Reģ: 04.03.2009
Ir jau arī meitenes, kuras pašas neļauj sev neko pirkt, tādēļ arī vīrieši tādi skopulīgi paliek
10.12.2011 20:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits