Skopums!

 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009

Satiekos ar vienu pusi jau gadu,bet mani tracina,ka viņš ir ļoti skops un skaita katru kapeiku.Arī pirmajos randiņos vienmēr esmu maksājusi pati.Viņš zina,kad man alga nav liela,bet pilnīgi nekad nav piedāvājis neko izmaksāt.Manuprāt,nu ir pagājis ilgs laiciņš un varētu,tākā mani arī mazliet palutināt.Nekad nedāvina dāvaniņas,ziedus, kur nu vēl izmaksāt kaut ko. (e)

Nēesmu nekāda maita,vai puišu izmantotāja,bet man patīk justies kā princei ,ja man kko uzdāvina. (e)

Gribēju zināt kā jums bija ar saviem puišiem?Vai jūs randiņos katrs par sevi maksājiet?Vai jums dāvina ziedus,šokolādes utt?

01.12.2011 23:31 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ir bijis ta, bet tikai un vienigi tapec, ka puisis bija studentins. pliks ka zurka un vinam vnk nebija ko izmaksat. tad ar maksajam katrs par sevi, bet ir bijusi ar pelnosi viriesi...un tad gan, lai prata nenak i doma pasai teret. :-D
02.12.2011 03:26 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
ir sievietes,kuru dēļ vīrieši pērk viņām masīnas un kurām ir žēl pat puķītes nopirkt. es zinu tādus puišus. protams, ir iespējams,ka vīrietis patiešām ir tāds, kurš nevienai nekad nav neko nopircis,izmaksājis, BET es par to ļoti šaubos, jo kura gan sieviete ilgi paciestu tādu,kurš nevēlas iepriecināt dzimšanas dienā??? katru reizi nav nepieciešams neko izmaksāt ,dāvināt, taču uz svētkiem gan vīrietim vajadzētu vismaz tik daudz kā mazu dāvaniņu uzdāvināt un izmaksāt kādu izklaidi.
citreiz pasūti uzreiz ,ja vīrietis pirmajā randiņā neizmaksā. manuprāt, tādi visu laiku būs skopi, skaitīs santīmus. ja vīrietis necenšas pirmajā randiņā atstāt labu iespaidu, žēl izmaksāt ,tad diez vai tas būs aktuāli turpmāk.
es vēl pievērtu acis uz višu šo,ja vīrietis būtu bezdarbieks, students,kuram ļoti švaki ar naudiņu,kaut gan puķi var arī nopirkt par 0.60Ls, tā kā tas arī nav dižs attaisnojums:D vasarā vēl lētāk puķes tirgo:D
pirmajā randiņa mans vīrietis mani visu izmaksāja. kad ejam izklaidēties,tad arī izmaksā.ziedus faktiski nedāvina. gadā 1-2uzdāvina un tad ar dīkšanu. vīrieši nesaprot kāda jēga ziediem.pārsvarā dāvina saldumus :-D
02.12.2011 12:13 |
 
Reitings 1270
Reģ: 29.01.2009
Viņš man izmaksā, dāvina dāvaniņas un šad tad arī puķītes un veikalā arī maksā. Bet man liekās, ka esmu viņu nedaudz iebiedējusi ar savu lielo patstāvīgumu un neatkarības kāri, tāpēc viņš to dara diez gan uzmanīgi :D
02.12.2011 12:26 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Mošk tev ir mans ex :-D
02.12.2011 12:29 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Vēl nesen lasīju rakstu par skopumu.
Tur bija visādas formas aprakstītas, viena no tām, ka tā ir slimība. Un tur nekas darāms nav, jo slimojošais nejūt to, kā nenormālu situāciju.
Savādāk ir, ja satikšanās sākumā ir dāsns un pēctam kļūst skops.
Vēl skopums ir pieņemams situācijā, kad abi ir vienādi skopi.
02.12.2011 12:31 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Šķiet, ka gads ir pietiekoši ilgs laiks, lai ar savu vīrieti varētu atļauties runāt par visu. Pajautā kaut jokojoties, vai viņš nekad negrib justies kā īsts vīrietis un izmaksāt savai sievietei. :)
02.12.2011 12:38 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Lasu un brīnos, ka daudz, tomēr, ir meiteņu, kurām liekas pašsaprotami, ka par viņām maksā. Es pelnu tikpat, cik mans vīrietis un lai kur arī ietu, vienmēr maksāju par sevi. Dažreiz, ja viņš ļoti uzstāj, es ļauju, bet tad jūtos neērti. Sākumā viņam tas nepatika, bet tagad jau ir pieradis. Toties viņš man bieži dāvina ziedus un vismaz reizi mēnesī uzdāvina ko vērtīgu. No katras mēnešalgas atliek 50-70Ls dāvanai man.

Bet Tev es ieteiktu ar viņu parunāt. Pie apziņas, ka vīrietis principiāli nemaksās par Tevi, dzīvot ir grūti. Vismaz man tā būtu. Padomā,kā būs, kad jums būs bērniņš. Kad nevarēsi strādāt pati, būs jāvelk ārā katrs santīms ar knīpstangām un vēl jādod atskaites...
Es domāju, ka tas nav vajadzīgs. Lai dzīvo viens un taupa nezin kam.
02.12.2011 12:43 |
 
Reitings 4261
Reģ: 28.04.2011
konnca, labs kino un Hesīša randiņš Tev gadījās. :-D

Es pati esmu šaaausmīgi skopa,bet pret cilvēkiem,kurus ļoti mīlu, tāda gan neesmu. Tik brīnumaini atverās mana sirds. :D
Arī parādītu,kur durvis.
02.12.2011 12:59 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Hmmm nu es ar savējo nekad dzīvē neesmu laikam bijusi uz tādu īstu randiņu :D
Nav gadījies iespringt par naudas lietām - vai nu viņš maksā vai arī es vai arī sadalām. Nu piemēram ejot uz kino viņs nopērk biļetes un es popkornu. NU kkā tā. Pārtiku pērkam katrs savu reizi. Bet piemēram par mašīnas remontu, kuru arī es ik pa laikam izmantoju, man nav jāpiemaksā un tā :)

Ar končām un puķēm gan neapber :D
02.12.2011 14:02 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Baigi negodīgi, ka mēs cīnāmies par vienlīdzību un 'sieviete pie plīts' sabiedrībai esot novecojis aizspriedums, bet viss ir pilnīgākajā kārtībā ar veco labo 'vīrietis izmaksā'.

Bet! Lai arī es apzinos, ka tas nav godīgi un tā tālāk, es pati nevaru tik vaļā no domas un sajūtas, ka vīrietim jāizmaksā. Nu vareni skumji. :D

Pāris reizes esmu izmaksājusi ne tikai randiņu. Bet puisis bija tiešām, tiešām nabadzīgs. Man bija neērti to darīt un es nedaudz dusmojos, ka viņš nepateica paldies.
Bet ar citu puisi vienmēr uz pusītēm. Ne 50/50, parasti kāds maksāja mazāk un apsolījās maksāt lielāko daļu nākamreiz. Es pēc tam pielīdu ar maķīša komplektiem. :-P Nez, man tā liekas visnormālāk, it īpaši, ja puisis nav nekāds bagātnieks. Un vareni piemīlīgi tie kompromisi ir.

AnnaPanna:@ , kā būtu, ja tu savējam atklāti pajautātu, kas par lietu?
02.12.2011 14:24 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
njā, diezgan stulbi. man ir bijis tā, ka es visu izmaksāju, jo otram nebija naudas, un jau tas vien man nepatika, bet ja es zinātu, ka ir nauda un skopojas - galīgi stulbi! tu varētu darīt tā, ka parādi piemēru - pati viņam kko uzdāvini, uzsauc vakariņas un tad skaties, vai nekas nemainās. dažreiz vīrieši ir neattapīgi. ir pat tādi, kas nav aizdomājušies, ka sieviete jāapsveic svētkos, kamēr viņa pati to nepasaka.
02.12.2011 14:25 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
pašā sākumā, kad sākām tikties un vēl nebijām kopā, maksājām katrs par sevi. bet nu tie tad arī nebija gluži randiņi, drīzāk tāds draudzīgais variants
tagad parasti maksā viņš. bet ja viņam nauda beidzas, to daru es. godīgi sakot, es gan jūtos nedaudz neērti par to, ka viņš maksā par mani, jo viņš mācās, nestrādā šobrīd, un tad nu sanāk, ka viņa ģimene ir tā, kas man izmaksā. skatītos uz to pavisam citādi, ja viņš pats pelnītu

bet vispār man nepatīk, ja izmaksā pirmajos randiņos vai cilvēks, kuru sevišķi labi nepazīstu. tur laikam vainīgs viens džeks, kas bija iedomājies, ka es viņam tagad nezin ko esmu parādā, kad viņš man vienu dzērienu izmaksājis :D
principiālie neizmaksātāji (kā mīkstais :D ) gan ir viena neizturama un neaudzināta suga.
02.12.2011 16:40 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Es nekad neatbalstu tādu pilnīgu izmaksāšanu, par cik abi strādājam, abi ir ienākumi, abi kopā veicam visādus maksājumus, gan par dzīves vietu, gan, kaut kur kopā aizejot, reizēm izmaksā viens, reizēm otrs, neskaitām un nerēķinām visu uz pusēm.

Bet, ja tiešām gada laikā puisis NEKO neizmaksā, nenopērk ziedus utt., tad tas man arī nepatiktu! Jo tas tiešām pierāda viņa skopumu un dzīvē ar tādu var būt ļoti grūti.

Es laikam pārbaudītu, vai viņu vispār iespējams pārmācīt, vai vispār vērts ar tādu palikt kopā. Jo, tagad runa varbūt ir tikai par izmaksāšanu bārā, bet, ja jums būs bērni un Tu kādu laiku nevarēsi strādāt, bet viņš neuzskatīs par vajadzīgu nodrošināt Tevi un bērnu - tā, lūk, jau būs problēma.

Ja viņš kaut kur piedāvā aiziet, saki, ka nevari to šobrīd atļauties, atsaki visām viņa idejām sakot, ka nevari to atļauties, ja puisis teiks "ā, nu labi, tad neiesim", tad sūti ratā!
02.12.2011 16:47 |
 
Reitings 97
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, tas ir nelabojami.
Pašai bija tāds (nu jau bijušais). Uz kino pat aizvest nevarēja, pats izvēlējās filmu un vēl pajautaja no mājas ejot ārā vai esmu sev biļetei naudu paņemusi. Un es tik šim dāvaniņas u.t.t (e)
Ja viņš ir skops, tad vari aizmirst par baigo izmaksāšanu.
02.12.2011 17:44 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Lai gan sen mums nav randiņu periods, bet, tā kā mana vīrieša mēneša ienākumi ir vismaz 5x lielāki nekā manējie, man liekas pavisam normāli, ka lielāko daļu tēriņus apmaksā viņš. Vispār sākām tikties tad, kad es vēl biju skolniece. Es šaubos, ka ietu uz vēl kādu randiņu, ja man pašai būtu par sevi jāmaksā. Nemaz nebūtu varējusi to atļauties!
02.12.2011 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka vīrietim būtu jājūtas apkaunojoši, ja viņam izmaksā sieviete, tāpēc arī viņi pelna vairāk, lai izmaksātu mums. Jūtos patiešām sievišķīgi, ja maksā vīrietis. Ar skopuļiem un nepieklajījiem vīriešiem, kuriem džentelmeniskums svešs nav jēgas tērēt laiku.
03.12.2011 00:52 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
Jūs tiešām esat tik glupas, ka, līdzko ieraugat kaut kādu līdzīgu rakstura iezīmi - tas ir jūsu ex, next vai tagadējais džeks???
03.12.2011 18:04 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
man viens paziņa riktīgs skopulis. Jāsaka, ka traki. Kad sanāk kaut kur braukt vai kaut ko kopīgi pirkt (piem. tusiņam) tad ir traki. Tā naudas skaitīšana, visu tikai no lētā gala. Es jau nesaku, ka viss dārgs jāņem, bet ēst visu laiku tikai optimas līnijas... (t)
Ja man ar tādu vēl būtu kopā jādzīvo, vispār nojūgtos.
03.12.2011 18:37 |
 
Reitings 133
Reģ: 04.03.2009
Ziedus gan nedāvina, bet visu pārējo pērk, ko vien vēlos- šokolādes, drēbes, ceļojumus.
03.12.2011 20:01 |
 
Reitings 133
Reģ: 04.03.2009
Vispār esmu loti pieticiga un neko daudz neprasu- tikai pasu nepieciesamako :-)
03.12.2011 20:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits