Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaadu gribeejaat un kaads ir...

 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009

Chaau.:)

Savaa garlaiciibaa aizdomaajos, cik maldiigi var buut mani uzskati. Vienmer esmu sapnojusi par viirieti ar tumsiem matiem un tumsaam aciim, dzentlmeni, ar labu humora izjuutu, gaadiigu un nedaudz piekaapiigu, un uzskatiiju, ka tiesi taads man ir vajadziigs. rezultaataa, jau vairaak kaa 3 gadus esmu kopaa ar zilacainu, gaismatainu, ietiepiigu viirieti, kuram humora izjuuta nerullee un kuram manieres pastaav varbuut paaris reizes gadaa.:D Un jaasaka, ka labaak nevar buut!:) Reizeem smejamies ne par ko, reizeem apvainojamies par otra jokiem, reizeem es piekaapjoss, reizeem vinsh.. Mees nezinam, kas ir rutiina un viens bez otra nevaram. Taa luuk.:) Kaa ir jums ar bijusajiem vai tagadeejiem? Vai vini bija atbilstoshi juusu "tipam" un vai jums taads "juusu tips" vispaar pastaav?

27.11.2011 04:49 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
peec shkjirshanaas, sev uzstaadiiju meerkji kaads buus mans naakoshais puisi - vecaaks par mani, labi apmaksaatu darbu, forshu dziivokli, labu mashiinu un stiliigu hobiju. nesen satiktais puisis, kursh jau ir paspeejis iepatikties ir jaunaaks par mani, bez mashiinas, tiesiibaam un hobija, gulj pie drauga uz matracha, jo nesen kaa shkjiiries no meitenes, darbs gan vinjam labi apmaksaats :D
taa kaa nevienmeer dabuu to, ko ''pasuuta'' :D :D ;-)
27.11.2011 05:35 |
 
Reitings 84
Reģ: 21.09.2011
Man bija ta-attiecibas ar ex gaja griste,viss uz postu.Bet apstaklu del ne kur no vina nevareju aiziet,tpc nacas norit to kamolu un izturet(nebija jau tik tragiski,bet nu..) ,tad nu luk pie sevim domaju-viss,nebusu kopa ne ar vienu,vismaz tuvakaja laika un ja busu tad loti rupigi apsversu vai but at kadu,jeb ne.Tad nu luk,iepazinu puisi un nepagaja 2nedelas un aizdevos pie vina uz arzemem.Tas bija pats spontakais un lieliskakais lemums mana dzive.Iepatikas man vins tpc kad gara auguma,nosverts,piezemets,izskatigs un ar pasakainam manierem..pats smiekligakais tad,kad agrak tads bija mans sapnu puisis.

Nu ko sapni piepildas (l)
27.11.2011 06:35 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Labrīt! :)
Man gan tās spriedelēšanas vairs nav aktuālās, bet savulaik gan - pārmetu meitenēm, kas draudzējās ar vecākiem puišiem un teicu, ka man tādi gan nepatīk - veco, spalvaini... :D Es gribēju sava vecuma zilacainu blondīnu, sportistu.
Ha, man tagad ir viens no mašīnām un garāžas atkarīgais, vecāks par mani (15 gados 5 gadu starpība likās ievērojamāka), melnīgsnējs.
Toties es vienmēr esmu zinājusi, ka nedzīvošu ar agresīvu tipu un nedzīvošu strīdos un skandālos, tad tas nu gan man bērnības pieredzes dēļ ir svarīgi, ar tādu mieramiku arī dzīvoju. :) Tāpēc laikam man jāsaka, ka tas "iepakojums" nav tik būtisks, un vairs par tādām lietām nedomāju :)
27.11.2011 08:16 |
 
Reitings 235
Reģ: 04.04.2011
Pirms septiņiem gadiem sapņoju, ka man būs viens konkrēts puisis, kurš tajā laikā bija nepieejams, jo aizņemts nopietnās attiecībās, tieši viņš bija mans "ideālais" puisis. Nepagāja, ne 6gadi, kā šis puisis, nu jau, vairāk kā pusotru gadu ir mans dzīvesbiedrs :-P sapņi piepildās (l) (l) (l)
27.11.2011 11:33 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.04.2010
nu .. es arī sapņoju par tādu .. more or less ideālu vīrieti .. kādreiz :)
mans draugs ir diezgan liels kretīnelis :D tas tā - sadzīvē. Būtībā viņš ir ļoti jauks un maigas dabas. Bet anyway - par tādu es nebūt nedomāju kādreiz, toties tagad esam laimīgi :) Precēsimies (l)
27.11.2011 11:44 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Patiesībā no manām iedomām atšķiras tikai viena lieta. Kādreiz man ļoti nepatika vīrieši ar lokainiem matiem. Pat neskatījos uz tādiem virsū, jo patiešām nepatika. Tagad jau vairākus gadus esmu kopā ar lokainīti:D

Bet pārējās lietas gan atbilst manam izsapņotajam - pat sīkumos. Tāpēc jāsaka, ka esmu kopā ar savu patiešām sapņu vīrieti (l)
27.11.2011 11:59 |
 
Reitings 182
Reģ: 07.08.2011
es vienmēr biju sapņojusi par vīrieti, kurš ir 5 gadus vecāks par mani, gudrāks, gara auguma, ļoti spēcīgs un plecīgs, un, kurš aizrautos ar kādu sporta veidu. nu i dabūju! prieks, kur tu rodies.
pēc 3 gadu kopdzīves viņš mani pameta, aizskrienot pie vecākas sievietes, paņemot līdzi pat televizoru un atstājot man laptopu, kurš pēc 2ned nomira.

paldies par kūkām. :)
27.11.2011 12:53 |
 
Reitings 133
Reģ: 04.03.2009
Vienmēr dabūju to, ko esmu pasūtījusi. bet... ja velejos tadu kas nav greizsirdigs dabuju pavisam bez sis ipasibas(garlaicigi). ja velejos tadu, kad dod man brivibu - satiku bruncu mednieku, kurs tiesam neprasa man atskaitities. :-D
Tagad man sagribējās gara auguma kaislīgu vīrieti stiprām rokām, kurš liktu justies man iekaromajai un sievišķīgai. :-P
27.11.2011 13:29 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Pēc iepriekšējām attiecībām noteikti zināju, ka man būs vīrietis, kurš ir vairākus gadus vecāks par mani.
Vienīgi vienmēr man ir patikuši gari vīrieši, bet tāds man nav bijis jau sen.
Man ir tagad draugs, kurš ir 6gadus vecāks. Vienīgi auguma starpība ir kādi 4-6cm. Bet man ir ļoti labi un neko negribu mainīt. (l)
27.11.2011 13:38 |
 
Reitings 26
Reģ: 24.11.2011
Vienmēr vēlējos sev tādu puisi, kuram blakus jutīšos droša- gan vienkārši, gan materiāli. Puisi, kurš ir izglītots, ar labu humora izjūtu, bez kaitīgajiem ieradumiem- smēķēšana un dzerstīšanās un ar labu raksturu. Nelielos, bet mans puisis ir tieši tāds kādu esmu vēlējusies. Šīs ir manas pirmās nopietnās attiecības un jūtos laimīga (l)
27.11.2011 15:02 |
 
Reitings 26
Reģ: 24.11.2011
Aizmirsu minēt, ka vienmēr vēlējos puisi, kas ir vecāks par mani apmēram 3 vai 4 gadus un arī šī vēlme kopā ar pārējām ir apvienota manā puisī (l)
27.11.2011 15:05 |
 
Reitings 26
Reģ: 03.11.2011
mans sapņu čalis bija liela auguma, sportisks, pars gadus vecāks, ar augstāko izglītību, naudīgs, romantisks, ar mašīnu un pats galvenais lai ir LATVIETIS!
un tagadējais draugs - apalīgs, 5 gadus vecāks, ar videjo profesionālo, pilnīgi nav romantisks,pirmos menešus sēdēja uz mana kakla(bet tagad gan pelna 2 reiz vairāk par mani 8-) ) bez mašīnas un KRIEVS ! :D Sākumā ilgi domāju kāpēc tā utt bet zinu to ka šīs attiecības man ir viss viss labākās neskatoties uz to ka tas nebija mans sapņu vīrietis, bet tagad 100% varu teikt ka manējais IR un BūS viņš mans sapnītis :-)
27.11.2011 15:14 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Patiesībā,ja tā padomā-man tāds īsti noteikts sapņu tips nav bijis nekad.Vismaz pēc izskata(kādi mati,acis utt).Vienīgais,kas nāk prātā-nekad neesmu gribējusi kkādu gejiska paskata cacāru.Tādu arī neesmu dabūjusi.Ir bijis izdomāts,kādu pēc rakstura viņu gribētu un tas gan ir piepildījies ar uzviju.
27.11.2011 16:04 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
gribeju smuku un dabuju smuku, bet tagad aizdomajos, ka sen ar to smukumu ir pa maz, ja ta saturina ir pamaz.
27.11.2011 16:14 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nekad nav bijis tāds baigi izdomātais tēls, kādu vīrieti gribu. Atsevišķas iezīmes atbilst. Bet vispār - vienmēr esmu teikusi, ka man nekad nebūs džeks ar ūsām vai bārdu.. Nu jau daudzus gadus esmu kopā ar bārdaini! :D :D Nesūdzos! :D
27.11.2011 16:34 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Jasaka,ka man viss ir piepildijies tiesi ka esmu velejusies. Protams, ar visiem ta minusiem, ari. Vienu bridi velejos tadu,kas mani aizrautu un nebutu tik "vienkarsi iegustams", kas mani noturetu interesi, lai es vinam skrietu pakal - un, dabuju! :D
Si briza virieti zinaju, kadu velos, tads ari ir.

Galvenais izprast savas patiesas velmes...
27.11.2011 18:31 |
 
Reitings 311
Reģ: 01.04.2009
Man nav tāda konkrēta tipa, tur viskautkas var variēt, bet galvenās līnijas ir, lai nav plātīzeris un mačo, lai ir sportisks, lai nedzīvo uz vecāku kakla (naudas ziņā), lai nav virspusējs cilvēks, lai nav tāds, kas katru nedēļas nogali "Essentialā" atrodams ar skrūves glāzi rokās, lai interesējas par politiku un notikumiem pasaulē. Un, lai neklausās Eiropas Hitu Radio :D Nu tas tā vairāk nenopietni, bet tas man vnk besī ārā :D
Man nav nozīmes, kādā krāsā mati un cik sver, galvenais, lai nav pajols.

Kad pirms 3 gadiem mani viens piečakarēja pamatīgi, es domāju, ka man nekad tāda nebūs, bet tagad 2 gadus man ir tāds un vēl ar bonusiņiem :-P
27.11.2011 18:56 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.09.2009
Es ieguvu kādu gribēju, un kādu biju iztēlojusies. Reizēm brīnos, cik mana vīrieša īpašības ir precīzas manis izsapņotajam. Manam vīrietim ir mana sapņu acu krāsa, matu krāsa, rugāji :-D, nodarbošanās, ģērbšanās stils, raksturs. Bet viņa intereses un to daudzums gan sākumā mani pārsteidza. :-D
27.11.2011 19:07 |
 
Reitings 84
Reģ: 29.01.2009
Nekad nebiju domājusi tā sīkumaini, kādu puisi vēlos, bet nu kaut kādas galvenās vadlīnijas jau bija. Rezultātā esmu dabūjusi fantastisku eksemplāru.No tā ko vēlējos - tumšmatains, ar dabīgi tumšāku ādas toni kā ierasts, sportisks,sakopts,romantisks, ļoti inteliģents, maigs (un tajā pašā laikā arī mežonīgs), ar labām manierēm, empātijas spējām,skaidru vīziju par to, ko no dzīves vēlas. Varētu pat teikt īsts džentelmenis.
No tā ko negaidīju savā vīrietī - apbrīnojama spītība, pavāra talants, varam kopā klausīties klasisko un mūziku (ko parasti vīrieši necieš ne acu galā), apmeklēt dažādus kultūras un mākslas pasākumus. Par cik ir studējis psiholoģiju, tad nevaru spēlēt dažādas " sieviešu spēlītes" un spiest uz jūtām, jo ļoti ātri atkož mani.
27.11.2011 19:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ja es abus savus virus saliktu kopa ,tad tas butu mans perfektais virietis!Slaids,gudrs,mils,laba humora izjuta,nauda macina! :-D
27.11.2011 19:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!