Meksikāņu seriāls

 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009

Man ir līdz kaklam. Lūk sitācija:

Draudzene ( sauksim viņu par Ilzi) ar savu puisi izšķīrās vairāk kā pirms gada. Viņš izturējās kā pēdējais ķēms - krāpa, flirtēja ar citām ( tai skaitā mēģināja mani nokoļīt ) un visādus melus stāstīja...

Rezultātā šobrīd viņi it kā nav kopā. Bet visu laiku satiekas, viņš viņai izpalīdz, atkal skrien pakaļ, grib būt kopā, pat mēģināja bildināt. BET tajā pašā laikā ņemas ar citām meitenēm un stāsta Ilzei, ka viņam ir draudzene un lai viņa nebrīnās. Kad Ilzei parādās kāds pielūdzējs, tas čalis ir klāt kā likts - greizsirdīgs, zvana, nelaiž vaļā. Vienu vārdu sakot - viņš ir krāns un es nesaprotu kā Ilze vēl nav iedevusi viņam pa galvu.

Visiem mūsu kopīgajiem draugiem jau ir līdz kaklam šis meksikāņu seriāls. Un čalis tiešām ir DOLBAKS. Tas nav tikai mans subjektīvais viedoklis. Viņam reāli nav pilns rublis.

Varbūt jums ir kāds sakarīgs padoms kā meitenei tikt galā ar jūtām pret morālu kropli. Jo man vairs viņai nav ko teikt...Un klausīties tajā visā es jau vairs nespēju..

22.11.2011 18:14 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
katrs izklaidējas kā māk :D
22.11.2011 19:52 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
Cik cilvēki, tik viedoļi:D
22.11.2011 19:56 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Nu miilestiiba tas annA saucas, miilestiiba! Miil vinja to kretiinu un nav probleema tajaa, ka pashapzinja zema, vai ka labaaku nevar dabuut (t)
23.11.2011 11:26 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Es ne pa tēmu, bet par Banditu.
Tieši ar to viņa arī izceļās ar savu subjektīvo viedokli, un man personīgi viņa ir iekritusi acīs mazliet vairāk. Kaut arī es šajā forumā neesmu diezgan bieži. Man patīķ viņas viedoklis.

Par Tavu draudzeni, annA, man arī BIJA šāda draudzene. Tāda pati situācija, bet rezultātā, es klausijos vienu un to pašu. Katru reizi viens un tas pats scenārijs. Neviens viņai neko ieskaidrot nevarēja.Bet te pēkšņi BAMS!Un viņa iepazinās ar vienu čali, nezinu kas viņu vairāk pavilka- viņa turīgums vai kas, pēc 2 mēnešiem jau palika stāvoklī, un novēŗsās no visiem draugiem..jo principā viņš bija greizsirdīgs uz visiem viņas draugiem.Labi bet ne par to.
Es gribu Tev teikt, ka kamer meitene pati nesapratis, tu viņai nevarēsi palīdzēt.Tici man.
23.11.2011 20:51 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ir cilveki, kam patik tads mokainas jokainas attiecibas. sado-mazo vai ka tur???
24.11.2011 03:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)