Maks vīrietim.

 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011

Labvakar dāmas! :-)

Sarakstījos ar savu draugu, tā kā neesmu radoša dāvanu piemeklēšanā (te nav nekāda sakara ar to, cik ļoti kādu mīlu jeb nemīlu, citādāk mani varētu uzskatīt par pasaules bezjūtīgāko cilvēku), jautāju draugam, kas viņam ir nepieciešams no praktiskām lietām, ko varētu es viņam pasniegt kā Ziemassvētku dāvanu. Pati jau iepriekš biju to piefiksējusi, tā nu arī viņš tikai apstiprināja, ka, jā, viņš pats bija domājis par jauna maka iegādi, es pieteicos viņam to uzdāvināt, prasot, vai ir kāds konkrēts, viņš atbildēja, ka vēlas labu, klasisku ādas maku, melnā krāsā. Vēl neesmu nekur gājusi meklēt, bet domāju, ka neko nezaudēšu apjautājoties Jums, vai ir kāda laba firma, kura piedāvā foršus vīriešu makus? Lieta tāda, ka man nav tāda tēta, kam to uzjautāt, brālis arī ir mazs un maniem vīriešu kārtas draugiem, nedomāju, ka ir līdzīga gaume, jo, pēc maniem novērojumiem, neviens neizmanto ādas maku. Tā nu, padalaties varbūt ar savām zināšanām, Jūsu draugu atziņām par labiem makiem :-) Varbūt pašas esat pirkušas- internetā jeb kādā labā veikalā. :-) Mīļš paldies jau iepriekš :-)

Fantastisku šo svētdienas vakaru! :-)

13.11.2011 23:17 |
 
Reitings 443
Reģ: 25.01.2014
Kādas atsauksmes par Bugatti vai Guess makiem?
19.08.2015 20:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits