Nemak normali...apskauties?

 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011

Ufff, nedomaju,ka siten sito rakstisu, bet lai iet. :-D

Man liekas manam puisim ir problemas ar normalu apskausanos. Ka apskaujamies, ta vins nemitigi lien pie manam krutim,dibena, camda un grabsta. Man jau,protams, patik, bet liekas tads parasts mils apskaviens vinam nesanak. Cik reizes nav bijis ta,ka esmu par ko bediga vai nikna un vins pienak un apskauj,samilo, un pec minutes lai atkal baz rokas zem krelina. Negribas jau vinu grust nost,man tas patik, bet reizes tas liekas daudz par daudz. Kopa esam nepilnus 5 menesus, varbut tapec? Bet tiesam citreiz taaaaa besi! Gribu vienkarsu,milu,ciesu apskavienu, bucu... bet tas viss beidzas ar dibena apcamdisanu.

:-D

11.11.2011 04:04 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Jā, par to buču uz pieres, tas ir NENORMĀLI jauki (l) No sākuma man likās, ka tas ir tā mātišķi, kāpēc man tas patīk?! :-D Bet tad es sapratu, ka tas ir nenormāli mīļi.. :-)
15.11.2011 17:37 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Man šitā ar bijušo bija, it īpaši attiecību beigu posmā, kad es vairs viņu ciest nevarēju un nedevu viņam!Vienmēr, kad apķēra, tad bāza rokas aiz drēbēm!Fuij!
Un ir tādi kadri, kas tā dara tikai tad, kad ir iereibuši drusku, bet tas man nekrita uz nerviem! :-D
15.11.2011 18:20 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
par to knibināšanos - jā, manējais arī nevar mierīgi pagulēt blakus. sākumā visu laiku piesējos viņam, kāpēc tā jādara. :-D neesmu pieradusi, ka man visu laiku pieskaras, glāsta, aiztiek matus vai vēl kaut ko... viņam tas automātiski tā sanāk un tagad jau man tas pat ļoti patīk. :-)

un, jā, arī tāpat vien pienāk man klāt, skūpsta, ņurca, mīļo... man netraucē :-P
15.11.2011 18:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits