Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

laikmetu raksturojoša problēma.

 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010

Sveikas, manas likteņa biedres (liktenis - mīlēt vīriešus).

Piedzīvojusi vasaras svelmi, lietus (un nevis zelta lietutiņa) veldzējošo valgmi, esmu attapusies rudens vēsumā. Mans potenciālais sildītājs izrādījies gluži kā no citas pasaules nācis.

Septembra nogalē iemaldījos kādā stipri intelektuālā pasākumā. Jau sākumā manīju, ka mani (visnotaļ neuzkrītošie!) augstpapēžu zābaciņi tiek uzlūkoti ar zināmu skepsi; zinu - krietni laipnāku attieksmi izpelnītos nošņurkušas kediņas (pret kurām man pašai nebūtu nekādu iebildumu, goda vārds, gluži vienkārši, todien biju lēmusi savas cimboles aut citur). Arī modīgās acenes plastmasas rāmjos manu seju tovakar nerotāja, bet viņi, pagāni tādi, teju katrs otrais, bija šādu rīku uz deguna uzstutējuši. Bet tas nu tā. Sekundāri, kā sacīt. Skanot jaunu, tieviņu zēnu lasītiem pantiem, ievēroju kaktiņā pavisam apburošu stāvu - pelēkā žaketē tērptu jaunekli, kurš savos slaidajos pirkstos virpināja virpināja jau teju izdegušu cigareti un vēroja notiekošo no malas. Es, protams, neesmu nekāda mēmā; kāpu tik klāt. Pirmais temats, ko piedāvāju tuvākai aplūkošanai, izrādījās viņam saistošs, nopļāpātie brīži, redzams, bija patīkami abām pusēm. Vēlāk, skanot uzkrītoši neatkarīgai mūzikai, griezām mazliet kautrus dančus; nakts pagāja nemanot.

Tā kā todien visnotaļ meistarīgi biju pamanījusies ielidināt sava dzīvokļa atslēgas ielas notekcaurumā, uzprasījos uz naktsmājām, jau laikus piekodinot, ka saritināšos uz dīvāna viesistabā un no rīta nemanot nozudīšu. Bet kāda bija šī viesistaba, ibio rio! Vienu sienu (uz kuras es labprāt redzētu uzzīmētu ainiņu no multfilmas "Govs un cālis") nepieklājīgi aizklāja grāmatu kalni. Jā, plaukta nav, vien, no grīdas līdz pašiem griestiem - grāmatas, grāmatas, grāmatas!

Es, kas savā mūžā pārlapojusi vien Klāras Klukstes pirmizdevumu, līdz ko noslēpumainais sapņu princis bija devies gulēt, ņēmu rokās vienu no viņa dārgumiem (grāmatu, nevis mazo didzīti) un no visas sidrs centos iedziļināties, taču jau pēc brīža sapratu, ka savā attīstības līmenī esmu palikusi kaut kur iepakaļ; būs kādudien jāiet meklēt, kur esmu iesprūdusi.

Lai nu kā, ar šo ne visai patīkamo atklāsmi mūsu attiecības vis nebeidzās. Nākamajās pāris nedēļās mani gaidīja klusas pastaigas, slāpētas ilgas, manā mūžā skaistākais cerēšanās periods un, visbeidzot, mīlēšanās, kādu mana tvīkstošā būtība, šķiet bija ilgojusies visu dzīvi.

Kad esam kopā, viss ir brīnišķīgi, mums allaž ir, par ko parunāt, turklāt jāatzīst, ka pagaidām bezvārdu mirkļi liek aizmirst realitāti ar visiem tās niķiem un stiķiem.

Tomēr apzinos, ka kaislība pierims un tad tumšie punkti manā intelektuālajā bagāžā mani var pamatīgi iegāzt. Esmu jau pieteikusies anonīmo literātu pulciņā, reizēm arī cenšos sakoncentrēties un noturēt uzmanību uz ko nopietnāku par puaro.lv.

Nesen pārdevu māsas draugam teļļuku. Tagad `Ugunsgrēku` skatos internetā, paslepus.

Un vēl.Dažkārt nespēju arī "ierakstīties" viņa draugu pulciņā. Kaut vai tīri vizuāli. Jau sacīju, ka kediņas ir OK, taču ir arī citas nianses. Šorīt, piemēram, mēģināju iestīvēties viņa šaurajās biksiņās, taču manas miesas nepielūdzami iestrēga tajās. Un nestāstiet, lai vienkārši iegādājos par izmēru lielākas. Tas vairs nav tas.

Tad nu gribēju pavaicāt - vai jums kādreiz ir gadījies justies intelektuāli vājākai par savu vīrieti un neiederēties viņa kliķē?

Ko nu?

31.10.2011 01:18 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Hipsteri nocopēji? :-D
31.10.2011 01:54 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Es nezinu, ko lai iesaka, bet smejos par hipsteru komentāru ļoti ļoti :D kas ar viņiem vispār ir? Kāpēc viņi Latvijā kā mēris ir saradušies? :D

Man ļoti patīk, kā tu raksti, vismaz pēc rakstītā dumja neizklausies :D

Nu es varu pateikt, ka es arī neiederos sava drauga pulciņā nemaz nemaz ar saviem papēžiem, blondajiem matiem un fanošanu par Beyonce. Tikai man nevis hipsteri, bet metālisti gadījušies. Taču viss kārtībā tagad - patīku viņa draugiem un viņa draugi patīk man. Ja jau tu nepatīc tiem briļļainajiem, tad varbūt viņi tik intelektuāli nemaz nav, ja skatās tikai pēc ārienes uz tevi ;D
31.10.2011 02:10 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
sanācis tā, ka esmu ļoti daudzšķautņaina. un jaunās attiecības mani tā kā.. pavērsa vienā no virzieniem ;-)
bet neuztraucies, tieši tāda Tu viņam esi iepatikusies. skaisti raksti, starp citu :-)
31.10.2011 02:21 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Hannas ieraksti vnm ir izcili...
Jasaka,ka brillaino kedu pulcins varetu but tough crowd...
Es juutos intelektuali nelidzvertiga kad mans dargais un vinja 1. Gimnazijas/buvnieku/inzenieru/arhitektu pulcins sak spriedelet,jo man tuvakas humanitaras zinatnes...bet nu..nav jau tik traki,viaz var so to jaunu uzzinat;)
31.10.2011 03:00 |
 
Reitings 9
Reģ: 25.10.2011
Kas ir hipsteri?
31.10.2011 04:16 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Ir bijis tikai viens vīrietis, kura klātbūtnē jutos intelektuāli vājāka, lai arī viņš bija "ieaudzis" tik specifiskā tēmā, ka šaubos, vai Latvijā maz ir kāda, kura to saprot daudz labāk par mani. Un mēs ar to vīrieti pārstājām runāt. Viņš nemācīja mainīt tēmu, bet es nevēlējos tajā iedziļināties.
Šobrīd ir kāds vīrietis, kura klātbūtnē man būtu jājūtas līdzīgi, taču viņš prot mani saudzēt no šīm sajūtām. Ar viņa kliķi problēmu nebūtu/nav, jo mums ir pietiekoši daudz kopīgu pētījumu.
31.10.2011 10:38 |
 
Reitings 18
Reģ: 25.10.2011
Man drīzāk ir gadījies otrādi, tici man, arī nav patīkami :-D Bet dažādi cilvēki jau tādēļ satiekas, lai iemācītos kaut ko jaunu viens no otra.
31.10.2011 11:27 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
nē, man tā nav bijis, jo pati esmu erudīta un radoša, bet mans draugs ir gudrāks par mani (lai arī nav erudīts), jo spriež un saprot visu labāk par jebkuru izglītoto.
31.10.2011 13:47 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Hipsteris - šaurbikšu (pseido)intelektuālis.
31.10.2011 17:42 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Sen nebiju lasījusi ko tik baudāmu un fantastiski izklāstītu 'stāstu'! :-)
visvairāk man fascinēja par to Klāras Klukstes pirmizdevumu (l) :-D starp citu, tā ir mana mīļākā bērnības grāmata! :-D
Man parasti gadījies būt mazliet augstāk, bet būtībā katrs ir speciālists savā jomā, par ko mācījies/strādā.
31.10.2011 17:50 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
diezin vai Hanna šai gadījumā par kādu intelektuāli vājāka.
31.10.2011 18:15 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
raksti tu tieshaam labi- es domaaju,ka ar savu rakstiibas stilu tu vien vareetu shos cilveekus paarsteigt.
mana probleema bija makslas akademijas cilveeki,bet es pati no matemaatikas klases..
nebija viegli,iisti nekad neiedereejos,bet tas netrauceeja buut superiigaam 4 gadus ilgam attieciibaam..

es domaaju,ka taapeec mees vinjiem patiikam,jo esam citaadaakas. iipashas.unikaalas..

mani viirieshi vienmeer ir bijushi gudraaki par mani, bet laimam ne tik gudri,lai zinaatu,ka no manis jaauzmanaas-haha :D :D

mans tagadeejais ir vnk ljooti erudiits un gudrs- IQ testa rezultaats vinjam bija diezgan augsts,jaa.. ok,mans atpalika tikai par 10 punktiem,bet tomeer...
es apbriinoju gudrus cilveekus,bet,kas nevienam ar savu gudriibu nebaazhas virsuu-tikai taa,lai ir interesnati klausiities,ko vinjhs runaa.

es domaaju-izbaudi mirkli,un viss gan jau buus labi.
tu izklausies riktiigi forsha.
31.10.2011 18:26 |
 
Reitings 806
Reģ: 29.01.2009
par Kluksti neticu. :-)
31.10.2011 19:43 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Šodien piebeidzu pirmo grāmatu savā mūžā. Un tas nebija nekāds `Krēsls`.
31.10.2011 20:03 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
Mums bija sākumā otrādi..
Es - skolotājs meita(grāmattārpu meita.. :D)

Viņš jaunākais 5 bērnu ģimenē, kur nevienam nav īsti gar viņu daļas..

Bet varu teikt vienu - cilvēki arī iekšēji aug..
Pēc tava rakstīšanas stila jāspriež, ka tu met acis uz ģēniju.. Jo tavu rakstu nemaz ar prastiem augstpapēžu (lasīt - intelektuāli vājākiem) zābaciņiem nevar sasaistīt.. :)

Lai būtu intelektuāls, nav obligāti jāmāk un jāgrib diskutēt par Kantu.
31.10.2011 20:14 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
drīz atkal vedīs ceļš pie mana ģeniālā. vēl kādi viedokļi? 8-)
31.10.2011 21:46 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Viedoklis tāds, ka Tavs intelekts diezin vai ir tāds, par kuru vajadzētu kautrēties. Lien tik iekšā skinny biksiņās un baudi romantiku!
01.11.2011 02:19 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
šitais jau bija tiešām baudāms gabals.. vairāk tādus...
01.11.2011 02:25 |
 
Reitings 242
Reģ: 03.10.2011
Tiešām interesanti uzrakstīts. ;-)
01.11.2011 02:27 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ne. man nav ta gadijies.
01.11.2011 02:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits