Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā jums beidzās pirmā vai n-tā mīlestība?

 
Reitings 54
Reģ: 29.01.2009

Varbūt stulba tēma, bet tomēr... :-D

Es tā aizdomājos, es ar savu puisi jau labu laiku esmu kopā, viņš ir mana pirmā mīlestība... Agrāk likās, ka viss - viņš ir tas vienīgais uz visu dzīvi utt. :-) Kaut arī attiecībās viss ir labi tagd, bet ... gribās citu pamēģināt... :-D

Dažreiz domāju,kaut es būtu viņu satikusi pēc kādiem 5 gadiem, nevis tagad... :-D

Kādai nav tā vai ir bijis? Un vispār, cik jums vīriešu bija? :-D

16.10.2011 03:47 |
 
Reitings 54
Reģ: 29.01.2009
*tagad
16.10.2011 03:49 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
jo vairak viriesus, skiet, mili, jo vairak saprotu, ka jamil sevi tikai.
16.10.2011 04:09 |
 
Reitings 9
Reģ: 18.05.2009
Sveiki vispār tām, kas vēl tik vēlā vakara stundā neguļ... :-D

Lu, es nezinu cik Tev ir gadu (?), bet es domāju, ka esi vēl salīdzinoši jauna. Ko varu ieteikt, labāk tiešām būtu satikusi pēc 5 gadiem, jo man bija identiska situācija Tavai... Mana pirmā mīlestība jeb attiecības ar pirmo mīlestību beidzās pēc mazliet vairāk kā pēc gada... Kad sapratu ka tas nav tas ko gribu un jā, ka viņš tomēr īsti nav tas uz visu dzīvi kam vēl papildus nāca domas, ka nevaru iztēloties ar viņu tālākus attiecību attīstības etapus... Tagad esmu kopā ar cilvēku kuru tiešām zinu ka tas ir mans Īstais uz visu dzīvi.
Ironiski, bet esot pirmajās attiecībās kāds man teica ka pirmo mīlestību tieši tapēc arī sauc par pirmo, jo tā bieži vien tā arī beidzas. Toreiz man tas likās smieklīgi :-D

Par to cik vīriešu bijis ir domāts nopietnas attiecības jeb vispār? :-D :-D :-D
16.10.2011 05:25 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Sveika..es arii veeljoprojaam esmu ar savu 1.miilestiibu...tikai..mees bijaam pashkjiirushies un tagad mees itkaa esam/neesam kopaa taa nopietni,nevar saprast un es par to neiespringstu. Sapratu,ka vairaak jaadziivo sava dziive,un tad jau redzees..
16.10.2011 10:54 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Bija man 3 gadu attiecības tīņu gados, domāju, ka man ir baigā ļubestība un viss ir ideāli. Tagad, kad esmu piedzīvojusi tiešām tās īstās sajūtas, saprotu, ka tas viss bija viena vienīga pieķeršanās.
Pašlaik esmu kopā ar otro patstāvīgo vīrieti un ceru, ka arī ar pēdējo :-)
16.10.2011 12:38 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
Pirmā, ja to varēja saukt par mīlestību- drīzāk aizraušanās,nebija nekas īpašs.

Mana īstā mīlestība ir mans puisis ar kuru tagad esam kopā :-)
Kopumā man ir bijuši 2! jā, tikai divi puiši, jo nevarētu būt kopā ar kādu tikai būšanas pēc :)

16.10.2011 13:15 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Man tas pats, kas Jordanai. :-)
16.10.2011 15:16 |
 
Reitings 4261
Reģ: 28.04.2011
Bija tādi divi cilvēki ar kuriem draudzējos ~ gadu. Protams,ne reizē. :D
Un vienās attiecībās bija tā,ka man skrēja pakaļ, man zvaigznes no debesīm noceltu utt., otrajās bijām mainītām lomām. Pilnīgi likās,ka liktenis atspēlējās par to,ka pirmajās attiecībās biju tāda vēsā. :D
16.10.2011 15:21 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Nu man shobriid notiek pirmaa miilestiiba jau vairaak nekaa gadu. Es zinu, ka esmu naiva romantikje shajaa zinjaa, bet ceru, ka mees paliksim kopaa veel ilgi ilgi, jo pagaidaam viss ir lieliski, bet nu zinot kaa parasti notiek, tad varbuut tik daudz nesacereeties, ka mana pirmaa miilestiiba buus arii mana iistaa un vieniigaa, bet nu mazliet pasapnjot jau var :D
16.10.2011 17:56 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Ar savu pirmo mīlestību bijām kopā 6 gadus. Nesen izšķīrāmies... Nezinu, laikam cilvēki, kas sāk satikties tajos 17-18 gados vēl nav īsti nobrieduši kā personības un laika gaitā vnk nākas saprast, ka tomēr dažādi ceļi ejami. Visu šo laiku, kamēr bijām kopā, par citiem nedomāju - biju laimīga un man nebūtu iebildumu pavadīt ar viņu visu atlikušo dzīvi. Bet nu nebija lemts...
16.10.2011 18:14 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Katrā ziņā 1. mīlestības attiecību līkloči nebija ar laimīgām beigām, taču man sāk likties, ka es vairs neesmu spējīga iemīlēt, jo pēc viņa, visi puiši man ir kā plāksteri, kaut arī reizēm ,objektīvi skatoties, daudz interesantāki, izskatīgāki, utt, bet, kā zināms, sirdij nepavēlēsi. (t)
17.10.2011 12:00 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Man strādā ļoti labi bumeranga efekts!Divās ilgajās attiecībās ar puišiem, kuri mani dievināja, es iemīlējos citos..ļoti..bet abos gadījumos man tas beidzās ar salauztu sirdi! ;-)
Un vēl man ir bijušas 3 tādas plus/mīnuss ilgas attiecības, bet es patīsti neatceros, kas un kā, jo man nebija nekādu baigo jūtu!
Kā jau rakstīju pēdējās ilgās attiecības izbeidzās ar to,ka iemīlējos citā!Vienu brīdi ar to citu tiešām bija fantastiski, tad viss pajuka, nevaru pateikt iemeslu!Es sliecos domāt, ka pati biju vainīga, jo par maz iniciatīvas izrādīju,lai gan mīlēju puisi līdz nemaņai (un vēljoprojām mīlu), bet mans stulbais spīts neļāva man spert soli pretim, tā nu tas viss izjuka!
Tādēļ, meitenes, tiešām gribu jums ieteikt, ja iešām kāds ļoti patīk, vajag arī pašām kaut ko darīt lietas labā, jo puisis viens nevilks visulaiku attiecības, ar laiku vienkārši nolaižas rokas!
17.10.2011 12:24 |
 
Reitings 54
Reģ: 29.01.2009
īstenībā man grūti teikt, mīlu es vi;nu vai nē. Vienu dienu gribu viņu redzēt, otru dienu - pat runāt pa telefonu negribu ar viņu.
Brīvdienās viņš bija prom, sākumā ļoti ilgojos, bet, kad atbrauca - negribēju redzēt.
Kas tas ir?
18.10.2011 01:07 |
 
Reitings 213
Reģ: 03.08.2011
Saejot kopā ar savu ex biju pārliecināta, ka ilgi nebūsim kopā, jo man pietrūka tādas kaislības, kas ir bijusi ar citiem vīriešiem. Kaut kā tomēr sanāca būt diezgan ilgi kopā... bet beigas bija tādas, kā es paredzēju. :-/
Bet ar vīriešiem, ar kuriem ir baigā kaisle nav sanācis būt ilgstoši kopā.
18.10.2011 01:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits