gribu-mīlu

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010

Jauki un man liekas normāli ir ka divi cilvēki iemīlās un pēc tam tikai nāk tā kaisle un vairāk kas vienam pret otru kā mīlestība. Bet ja puisis grib mani/patīku viņam pastāv iespēja viņam mani iemīlēt arī? :-P Vai es tur kaut ko varu darīt? Skaidri jūtu un zinu ka viņš mani grib, bet no manas puses es viņu arī mīlu,man viņš tiešām patīk. Neesam pārgulējuši,bet viņš to ļoti grib. (t) Viņš izrāda īpašu interesi tikai tad ka jūt ka varētu būt sex,ja esam divatā un tā... Bet ikdienā viņš ir nedaudz vēss pret mani :-/

15.10.2011 16:30 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
šodien puisis saņēmās un pateica ka nav gatavs nopietnām ilgstošām attiecībām un laikam labi ka tā pretējā gadījumā noteikti sāpētu daudz vairāk nekā tagad!godīgi sakot sāp dikti,skumji ir,bet tajā pašā laikā ir sajūta ka tā tam jābūt un tur neko nevar darīt! viņam teicu ka viss kārtībā,īstenībā gluži kārtībā nav ,bet vismaz esam tikuši skaidrībā,man tikai jātiek galā ar sevi un gan būs labi!
16.10.2011 21:55 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Saprata, ka seksiņu nedabūs, tāpēc aizbildinājās, ka "nopietnām attiecībām" nav gatavs..haha :D
16.10.2011 23:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits