Balto apkaklisu viriesi!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Gribejas zinat,vai te ir sievietes,kuras vairak draudzejas ar tiem saucamajiem "balto apkaklisu" viriesiem?

Vai jums vispar tas ir svarigi,kadu darbu strada jusu virietis!?

Es soreiz nedomaju -ja "balta apkaklite" -tad millionars uzreiz! :-D

13.10.2011 19:56 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
un ko lai es saku? manam puisim vispār nav darba... |-) :-D
14.10.2011 18:03 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
Manuprāt, visi šāda veida uzskati balstās ģimenē un audzināšanā. Man vienmēr vecāki ir mācījuši,ka dzīvē vajag tiekties uz to,ka nevis Tu kādam strādā, bet citi strādā Tev.
Tā kā man mans tēvs ir kā paraugs,kādam jābūt vīrietim, tad teikšu,ka darbs vēlams 'balto apkaklīšu', bet pašam remontu uztaisīt arī jāmāk.
14.10.2011 17:58 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
Agresīvā26 - es tev ljoti, ljoti pat nepiekriitu....paziistu vienu viirieti, kuram ir vairaak vai mazaak melnais darbs, bet vinjam tas patiik, turklaat, vinsh nopelna labaak nekaa dazs labs seezot ofisaa!! Alga vinjam ljoti laba. Taa kaa, es uzskatu, ka galvenais, lai darbs ir tiikams viirietim, taa luuk. Un rokas, galu galaa, var atmazgaat, muusdienaas, ir gana daudz dazaadu liidzeklu, lai ar to visu tiktu galaa. Katram shajaa dziive ir savs dziives gaajums, kaa arii viedokli atshkiras, kaa jau te vienmeer saka, kas vienam slikts, otram buus ideaals.
14.10.2011 17:47 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
man it kā arī nav tik būtiski tieši kādā amatā un profesījā strādā vīrietis, galvenais, lai pats ir laimīgs un apmierināts! kaut gan vienmēr vajag mērķus uz ko tiekties!
man laikam ir samērā paveicies, vīrs ikdienā strādā 2os darbos - abos ir jāvalkā forma un viņš tajās izskatās lieliski! bet viens darbs ir kabinetā otrs sporta zālē, abi formās - dienesta un sporta komandas formā! (l)
14.10.2011 17:08 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
mans vīrietis laikam ietilpst "balto apkaklīšu" kārtā, jo viņa amats ir būvdarbu vadītājs - un tagad viņam būs pirmais objekts (pašam savs) - viņš būs atbildīgais, noteicējs un vispār The Boss objektā.. esmu lepna ar viņu..

Bet man nav primārais tas, kādu darbu strādā mans vīrietis... viņš varētu arī veikalā strādāt, ja vien viņam tas patiktu un būtu pietiekams atalgojums, lai nomaksātu ikmēneša maksājumus un nosegtu paša vēlmes... varbūt es vienīgi negribētu lai viņš strādātu kaut kād bīstamu vai veselībai kaitīgu darbu.. tad man būtu jābaidās visu laiku, ka tik kaut kas nenotiek...
14.10.2011 15:58 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Kā tad sanāk?! - jums ir svarīgi, lai vīrietis strādā darbu, kas viņam patīk, ir piepildījums utml., lai tas ir puslīdz normāls - nu ne melnstrādnieks. Un kas tad notiktu situācijā, ja viņš sev tīkamo darbu zaudē un neko labāku, kā zemāko - melnstrādnieka, darbu dabūn, ar ko principā ir neapmierināts, bet darbs kaut kādu algu dod.
Tad, kāda būtu jūsu rīcība situācijā, kad tas, kas jums ir svarīgi, vairs nevar īstenoties?!
14.10.2011 15:44 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Protams, nevienai sievietei laikam nebūtu iebildumu, ja vīrietis būtu bankas vadītājs un miljonārs Hugo Boss uzvalkā.. :D
Bet - man tiešām nav svarīgi, vai ir tā baltā apkaklīte vai nav. Mans tētis strādā celtniecībā, prot māju uzcelt no pamatiem līdz jumtam un ir cilvēks ar zelta rokām. Man pat nav ienācis prātā viņu novērtēt zemāk par kādu "baltā darba" darītāju.
Tāpat arī bieži vien tie paši ugunsdzēsēji, jūrnieki vai policisti var būt daudz vīrišķīgāki un veiksmīgāki savā karjerā par kādiem juristiņiem, utt.
14.10.2011 15:36 |
 
Reitings 51
Reģ: 29.01.2009
Uzskatu, ka nevar automātiski iedalīt ''balto apkaklīšu'' vīriešus līderos un fizisku darbu veicējus kā mazāk inteliģentos. Jo tā tas realitātē nemaz nav. Drīzāk jāskatās izglītības līmenis un katra darba pozīcija individuāli- būs atšķirība, ja par krāvēju strādās 9 klases pabeidzis vīrietis un, vai jebkad par krāvēju gribēs strādāt augstskolu pabeidzis vīrietis. Tāpat augstskolu pabeidzis vīrietis būs mērķtiecīgāks, inteliģentāks un visdrīzāk arī ar citām dzīves vērtībām. Viņš vienkārši var būt kinētiskā tipa cilvēks, kurš nevarēs nosēdēt birojā, bet tāpat būt inteliģents un labi pelnošs meistars savā amatā arī būvējot mājas, strādājot par ugunsdzēsēju, ejot jūrā utt.
14.10.2011 15:32 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Man svarīgākais ir tas, lai vīrietis ir gatavs darīt jebko, lai tikai nodrošinātu ģimeni. Un svarīgi, lai ir gatavs augt savā attīstībā un kāpt pa karjeras kāpnēm 8-)
14.10.2011 15:03 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Man patīk balto apkaklīšu vīrieši, ja viņi spēj būt arī īsti vīrieši mājās un savai mīļotajai. Lai var salabot ūdens krānu, izmest miskasti un lai man ar viņu būtu droši kopā. Jo ir daudzi tādi, kam bail savu manikīru sabojāt :-D Un tas man liekas galīgi garām, labāk izvēlos tad melnstrādnieku.
Taču kopumā jāsaka, ka vispār vīriešus man nepatīk tā iedalīt, dažas lietas tomēr šķiet daudz svarīgākas... :-)
14.10.2011 14:57 |
 
Reitings 399
Reģ: 29.01.2009
Es, kad biju jauna (he-he - it kā tagad būtu baigi vecā :-) ), vienmēr metu acis uz inteliģentiem vīriešiem uzvalkos - nu dikti patika! Vienmēr domāju, ka man būs tāda tipa vīrietis un es būšu lepna. Muļķības. Nav jau tā, ka vairs nepatīk uzvalki, bet mans dzīves vīrietis ir vīrietis ar zelta rokām un tā viņš arī pelna. Un attiecīgajā sfēra, kurā viņš strāda, viņš ir arī gurds! Tā ka nav tā, ka viņš strādā fizisku darbu un galvā ir tukšums. Viņam tas padodas un ar to viņš var pietiekami labi nopelnīt - es ar to lepojos par viņu! Un jā, viņš nav "baltā apkalīte".
Es domāju, ka katra sevis cienoša sieviete ciena arī savas dzīves vīrieti un viņa nodarbošanos, ja vien attiecības patiešām ir patiesas, nevis atrādīšanās pēc.
Tāpat es arī uzskatu, ka nevajadzētu vīrieti izvēlēties pēc viņa nodarbošanās. Var jau, protams, noteikt - es saiešos tikai ar "balto apkaklīšu" parstāvjiem, bet tas nenozīmē, ka arī otrā frontē nav vīriešu, par kuriem lepoties sev blakus!
Katrā frontē ir veiksminieki un neveiksminieki.
Tā kā galu gala atbildot uz Emmanuelles jautājumu - man ir svarīgi, kādu darbu dara vīrietis, bet precizējot, man ir svarīgi, lai viņam tas padoas, lai viņš tajā ir veiksmīgs, bet viņa darba apģērbs man nav svarīgs. :-)
14.10.2011 14:39 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
un vispār... tas, ka tas darbs vispār ir - tas jau ir daudz.
14.10.2011 14:22 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
man galvenais, lai viņš pats par sevi ir gudrs, bet darbs - nu ja nav bīstams vai seksuāla rakstura vai saistīts ar citu cilvēku izmantošanu, tad lai ir tāds, kādu viņš grib.
14.10.2011 14:20 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man nav vajadzīga kāda viena profesija savam vīrietim, bet ir vajadzīgs, lai viņam ir mērķis un tāds darbs, kur ir iespējas izaugt, līdz ar to arī vairāk pelnīt, svarīgi, lai šis darbs patīk, jo tad jau ir daudz vieglāk, tad jau tā ir dzīve.
Tā kā pati eju mērķtiecīgi uz priekšu, attīstos un iegūstu labu izglītību, tad man vajag arī blakus cilvēku ar mērķi dzīvē (neder man brīvdomātāji).
Tagad man draugs dara gan biroja darbu, gan darbu ar rokām, jo tas arī ietilpst viņa pienākumos, tā kā dažreiz rokas ir nosmērētas vai mazliet traumētas, bet zinu, ka viņam darbs patīk, un zinu, ka mans vīrietis jau ieguvis tādu pieredzi, kur viņam izglītības dokuments pat nebūtu vajadzīgs, taču arī izglītība dažās situācijās spēlē lielu lomu, līdz ar to paralēli arī papīri ir iegūti.
14.10.2011 14:07 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Piparene, bet tas ir tik forši! :-D

Mēs vnm zinam, ka riktīgie vīriešu darbi būs padarīti (l)


14.10.2011 13:37 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Chryl*
man tāpt, laikam viena apkaklītes puse ir balta, otra zila :D :D
arī inženieris :D
māk i papīros rakties, i malku cirts, i krānu labot, i mašīnu remontēt :D
14.10.2011 13:33 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Jā, man ir svarīgi, par ko Viņš strādā, BET, ja viņš mainītu darbu, vai rastos jebkādi citi apstākļi, es Viņu mazāk nemīlētu.

Es Viņu mīlu un cienu par personību, par attieksmi pret mani un apkārtējiem.

Nemācēšu pateikt, pie kuras kategorijas Viņš pieder - baltā vai zilā apkaklīte - Viņš ir inženieris (l) bet nu rokas aug no pareizās vietas un nekad, tiešām nekad man nebūs jāremontē sava automašīna, jāuztraucas par saplīsušām elektroprecēm un plus vēl Viņš sniedz padomus manā darba sfērā. :-)
14.10.2011 13:20 |
 
Reitings 358
Reģ: 06.03.2011
teikšu man nav nozīmes,es kad iepazinos ar draugu viņš bija apsargs veikalā-nepateicīgs darbs, bet tgd viņš kāpj pa karjeras kāpnēm...
14.10.2011 12:59 |
 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009
Jā, ir svarīgi. Ikdienā apgrozos tādā sabiedrībā. Man ir svarīgi, lai intelektuālajā ziņā vīrietis būtu līdzvērtīgā/augstākā līmenī par manējo...
14.10.2011 12:08 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
man patīk gan tie, kas darba laikā staigā uzvalkā, gan tie kas rokas kaut kur... :-D

katram piestāv savs... ir džeki kurus es nevarētu iedomāties uzvalkā un ir tādi, kurus nevarētu iedomāties roko bedres...
14.10.2011 11:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits