Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

he, he :D

 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011

Es jau parasti čīkstu ka esmu patreiz viena, man tas nepatīk un tādā garā :-D

Bet mans labākais draugs vienu dienu man teica tā- Tu jau vienmer skaties tik uz tiem vēsajiem, tadi klusi un mierigi Tevi nemaz neinteresē :-D

Un sodien te ar dāmām runajos arī tādām , kam jau ir ģimene un liela dzīves pieredze, un es tik tā pajautāju, kāds tad īsti man vecis varētu būt priekš manis :-D

Un ko tad gan es dzirdēju- Nu tads asais, šerps, klusies ūdeņi Tev neder, tad tāds Tev tiešām būtu zem tupeles :-D

Bet tagad tā padomāju, tak tiem ašajiem večiem arī ir jūtas, bet viņi vienkārši viņas tā neizrāda...

Kā Jūs domājat, vai ar tādu vispār var sadzīvot , kam nepatīk tā tur dikti bužināties un tā ?

Šodien daudz domāju tieši par vīriešiem kopumā :-D

Īstenībā jau nemaz nav tik drausmīgi būt vienai(cerams ko to pašu teikšu vēl pēc nedēļas arī :-D :-D )

01.10.2011 22:50 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
Kriha!;)

Jā, var sadzīvot, varbūt iesākumā ir grūti, bet ar laiku jau attiecības mainās, jo viens otru labāk iepazīst, uzticās, paļaujās:) un pieradinās, tas jau vairāk kā paši veidosi nākošās attiecības.

un vienai ir būt dažreiz pat ļoti lietderīgi, vismaz sakārtosi savas domas un sapratīsi ko un kā vēlies
Lai veicas:)
01.10.2011 23:24 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Kriha, saki man, kā Tu nonāci pie secinājuma, ka vienai nav nemaz tik drausmīgi? :D:D man tik ļoti vajag šo attieksmi!!!:D

Man laikam arī tāds šerpais vajadzīgs, bet man tieši liekas, ka ar tiem šerpajiem var tā kārtīgi izstrīdēties ar emocijām, klusie ūdeņi visu tur pie sevis un neko nestāsta - vismaz tādi man iepriekš gadījās.

vispār man šausmīgi interesē, kāds man būs nākamais puisis :-P es gan esmu saķērusies vienā, bet tas man galīgi nespīd :D
01.10.2011 23:30 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Var sadzīvot ;) Bet nu ir jau šerpajiem vairāki paveidi - viens ir tas, ka nečubinās pārlieku, cits, ka var izbļaustīties no sirds...
man ir tāds pa vidu, par šerpo gan viņu nesauktu. normāls vecis :D
01.10.2011 23:33 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
mazias peļuk, nu man sanaks tā garāk pastāstīt :-D
Pirms neilga laika sanāca tā ka atbraucot atpakaļ uz ārvastim mājā iepazinos ar vienu puisi un jau no pirmās dienas bija kontakts :-D parvācos uz viņa istabu viss ideāli , līdz sapratu , ka drīzāk mums ir tikai sekss un nekas vairāk, pati pieliku punktu untā, un pārvācos uz citu māju, pilsētu, jo paspēju pusotra mēnesa laikā pieķerties, tā pārdzivoju, vēl nesen čīkstēju ka nespēju būt viena, bet tad Cosmo diskusijā izlasīju par filmu - He`s just not than into you. Pārdomāju šo to un sapratu, kad satikšu īsto būs viss labi, un sāku nodarboties ar sportu , lai atbrivotos no uzkrātajiem tauciniem, tagad eju regulāri uz solāriju, cītīgi strādaju tā teikt uzprišinu sevi ! 8-) :-D
°Klausos pozitīvu mūziku, tādu , kas man neko neatgadina, un secinu, ja man būtu šobrīd puisis man nebūtu laika sev :-) un man patīk, tagad uzlabošu savu imidžu varbūt pēc kāda ilgāka laika nogrābšu kādu šerrpo vai viņš mani, bet tas nāks ar laiku, nav ko tur ņemties ar tiem daudzajiem caurgājejiem caur tavu dzīvi :-D
labāk pataupīšu sevi kārtīgam vīriškim :-D

nu apmeram tā :-P

Jap meitenes piekrītu, var sakārtot savas domas uhh :))

Un nu ja man liekas ar tiem šerpejiem var visas problemas risinat, kamēr klusie visu tur pie sevis 8-)
01.10.2011 23:57 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
lasot Tevis rakstīto, tiešām liekas, ka ir forši :-) man jau arī tīri labi patīk, ka ir daudz laika sev pašai, vienīgi vakaros gribās kādam ieritināties azotē. Bet pareizi Tu saki, nav ko ņemties ar tiem caurgājējiem, jāsagaida viens īsts vīrietis (l)
02.10.2011 00:08 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
Es pati par sevi smejos, bet es kad eju gulet apķeru spilvenu :-D :-D
Man tagad tas ir tā iegājies , ka bez tā nevaru aizmigt. Tā tagad ir mana azote :-D :-D
Nu vot, ko tur niekoties, savādak staigā visādi un pati tik sev nervus bojāju :-D un savu emocianālo sāvokli, bez tā visa var arī itin labi iztikt :-D
02.10.2011 00:30 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
es visu laiku taadus ashos sanjemusi un tagad patrapijies tads mieriigais kurs biezhi tracina bet reizee iepriecina!man laikam tomer vairak patiik taadi,kam nepatiik buzhinaties utm,kuri tomer ietur taadu veesaaku poziiciju nekaa patreizeejais to dara!
laiks raadiis kaa viss buus!
02.10.2011 00:40 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
Es vienkārši pati esmu asā un žiperīgā, kura nevar ne mirkli mierīga nosēdēt :-D
Bet kops es vairs nelietoju alkaholu es vīkendu vakarus viss biežāk pavadu mājās un tad pa mani smejas ka itkā esmu palikusi, klusā , bet it nemaz, es ar klusu un mierīgu nevarētu sadzīvot, un viņš ar mani ne tik.

Lai Tev veicāās ! :-) :-)
02.10.2011 00:50 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
es arī apķeru spilvenu! :D nesen paliku pie mammas pa nakti un tur pie gultas bija paliels lācis, nakts vidū es izdomāju viņu paņemt azotē :D:D
02.10.2011 00:53 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Kriha tur jau taa lieta ka es ar no taam aktiivajam un zhiperiigajaam bet vinam labak patiik majas kopaa ar mani...a man tas neliekas interesanti :-D sovakar vareju ar vinu but kopaa,bet taa kaa man jaamacas tad labak esmu savas majas viena! bet nu sievietem vnm kkas nebus labi...
02.10.2011 00:53 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
mazais peluk, bet tā ir labak :-D nevis kaut kādu piegulētaju , kas ar Tevi čubināsies , lai varētu tikai nodarboties ar seksu :-D

Man tas spilvens tīri mīļš , nezinu vai pat varētu bez viņa pagulēt :-D

Jaukum tas es Tevi saprotu, man ar tā bija, bet tās attiecības neilga ilgu laiku, bet tagad viņš ir mans labākais draugs, es stāstu viņam pilnīgi visu un viņš ir pieradis pie maniem apgriezieniem :-D
Pat ar viņa meiteni esmu kopā ballējusies, palīdzējusi viniem , un tā , un viņs man arī viņa meitene :-D
Man tie klusie der par draugiem, vai arī ņem un iekustini viņu , piespied kaut ko darīt :-D
02.10.2011 00:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits