cita sieviete

 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011

ko jūs domājat par mīļākās lomu? vai jums tas liekas zemiski, kaut kas tāds par ko vajadzētu degt elles ugunīs? vai esat pašas bijušas šajā lomā vai gluži otrādi sievas, kas tiek krāpta lomā, vai pašas esat krāpušas? nu karoč pastāstat savu pieredzi par šo tēmu..

es esmu bijusi mīļākās lomā, un ja godīgi man tas nelikās nekas briesmīgs, jo mums bija noteiktumi, kurus nepārkāpām..vienīgi, kad viņa sievu ieraudziju palika šķebīgi pret sevi, jo viņa bija skaista un tiešām jauks un patīkams cilvēks, tikai tad, kad sapratu, ka viņa sieva ir reāla būtne, tad jutos slikti par savu rīcību..

nu padalaties (l)

25.09.2011 17:55 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Nezinu!Es vairāk cienu cilvēkus, kuri spēj pateikt, jā, es rīkojos briesmīgi, bet neko tur nevar padarīt, nekā tos, kas tēlo šaumsīgi svētos!Turklāt nevar zināt, kā dzīvē viss iegrozās, jo, nedod dievs, kādai sanāks iemīlēties aizņemtā, tad redzēs, cik viegli no jūtām atteikties, domājot par svešu cilvēku!

p.s. vēlreiz saku, ka nekad neesmu pinusies ar precētu, lai neizskatās, ka es sevi aizstāvu! :-D
25.09.2011 18:55 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
Man..tātad no vīrieša viedokļa tas ir normāli? viena sieviete ēst gatavošanai, viena tualetes tīrīšanai, viena seksam, viena sarunām, katrai sava funkcija..skan interesanti :D un tev tā ir?
25.09.2011 18:55 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
neviens neteica, ka esi briesmīgs cilvēks. visi pieļauj kļūdas, bet ir jāsaprot, kas ir un kas nav. un jā tā ir mana cepšanās, jo man tiešām riebjas cilveki, kas lien citu dzīvē. mana māsa ir tikusi krāpta, laulībā!! un ak dievs kā viņa cieta. tāpēc es to vienkārši nesaprotu, un nenovēlu nevienam. tas ir mans viedoklis un pie ta palikšu!! pasaule ir daudz brīvu veču.
25.09.2011 18:58 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.08.2011
"neko tur nevar padarīt" :D nu jā , jo tā jau ar tām IZKLAIDĒM ir.
25.09.2011 19:00 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
es sevi nosodu, un domāju, ka stiprs cilvēks var arī tur kaut ko padarīt, ka nav tā ka ļaujas tikai jūtām lai arī cik briesmīgi tas būtu..biju sevī ļoti vīlusies, kad nespēju pretoties, biju domājusi ka esmu stiprāka, bet zinu, ka pienāks diena, kad būšu gatava to pārtraukt..pašlaik uzskatu sevi par vāju..

nu tad šī ir mana kļūda, kļūdīties esot cilvēcīgi, un kamēr es nelieku viņam neko izvēlēties un neizjaucu viņa laulību, es tehniski nevienam pāri nodarījusi neesmu, tikai sev..
25.09.2011 19:02 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Protams, protams, domā, ka visas mīļākās ir lētas izklaides!Nebūt nē!man draudzene tagad tiekas ar precētu, viņš viņu dievina vienkārši, nešķirās, jo žēl sievas!Gļēvums, bet tas jau ir cits stāsts, bet mīļākās vīriešiem bieži vien nozīmē krietni vairāk, nekā parasta izklaide!
Nu tiešām, smaidīgā, tev bail, ka kāda ar Tavu vīrieti sāks gulēt????
Tiešām kaitina, cik ļoti jācenšas pazemot citas..Te tak meitene saka, ka pati apzinās savu kļūdu, nesaka, ka tač, cik forši, ka es tā daru!
25.09.2011 19:09 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
jā, es zinu ka daru slikti.
nezinu, kā ir manā gadījumā, dievina nedievina, un ja godīgi man vienalga, jo nedomāju to turpināt nez cik ilgi, nav man nekadu ilūziju vai cerību par nākotni.zinu tik, ka viņš man liek justies labi, ir briesmīgi uzmanīgs un iejūtīgs, šķiet ka rūpu viņam. neuzskatu sevi par lētu mīļāko, mēs esam vairāk kā vienkārši draugi, bet ar upgrade. stulbi skan :D
25.09.2011 19:16 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.08.2011
Katte, ES izdomāju, ka tā ir izklaide? Autore pati to teica. Izlasi, pirms runā.

Nē, man nav bail. Ja tā notiks, notiks. Vienkārši es palikšu pie tā, ka tas ir pretīgi.
25.09.2011 19:21 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
zupinja, neesmu delegets runat visu viriesu varda. Nu man ta skiet, ka sieva fantastiski labi gatavo est, vina ir lieliska virtuvee, bet sarunaties ar vinu ir gruti, to kompense sarakstes biedrene interneta. Nu, kas tur slikts? Katram cilvekam savi plusi un minusi. Autorei vajag virieti, kas liek justies labi, un gan jau autore ari pilda kadu funkciju, ko nedara sieva kaut kadu iemeslu delj.
25.09.2011 19:22 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
katte, kapēc tu tik traki uzsver, ka kādi ir bail, ka sāks gulēt ar viņas veci?
25.09.2011 19:22 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
Man.vot to es nesaprotu savā gadījumā.viņš saka, ka mājās viss ir kārtībā.sekss ar sievu viņam esot pat diezgan bieži, es gan nezinu, kā tur ar sarunām un tādā garā, bet viņš saka, ka viss ir kārtībā, tad es nesaprotu, kapēc viņam mani vel vajag? viņš arī saka, ka tā ir izklaide, un kad prasu, kapec viņam tas ir vajadzīgs, saka ka es viņam vnk ļoti patīku.ej tu saproti!
25.09.2011 19:27 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.01.2011
Izskatās, ka šī tēma šajā forumā tiešām nemirstīga. :-| Atkal notiek spiegšana par to, cik zemiski, nepareizi, nosodāmi... Meitenes, kad drusku paaugsieties, sapratīsiet, ka ir viens būtisks jautājums - kāpēc vīrietis savu sievieti krāpj? Neapgalvoju, ka vienmēr vainīgas tikai sievas un draudzenes,lielās raganas, nebūt ne. Ir pietiekami daudz indivīdu, kuri nevar savu bikšu priekšu savaldīt, redzot daudz maz pieņemamu citu sievieti, bet ir kaudzēm gadījumu, kad attiecībās ir diezgan pamatīgas problēmas un plaisas, kas rosina šaušanu pa kreisi. Tā ir bēgšana no atbildības un grūtībām?? Tieši tā, taču tas ir Jūsu dārgais bikšainis, kurš bēg. Jā, arī mīļākā ir līdzvainīga, ja ir informēta par aizņemtības faktu, bet attiecības turpina, bet neliksim vīrieti-krāpēju, kurš tomēr ir jums solījis, teicies mīlam, vilcis jūsu mazgātās zeķes un ēdis jūsu ceptās kotletes un laimīgi smaidīdams atgriezies mājās tikko no mīļākās gultas vienlīdzīgos svaros ar pilnīgi svešu sievieti, kurai pret Jums nav pilnīgi nekādas atbildības, tikai pašas principu elastība. Netērējiet nervu šūnas, strīdoties par lietām, kas paliks nemainīgas - vienmēr būs krāpēji un vienmēr būs mīļākās un, ticiet vai nē, bet viņiem no Jūsu morālēm nebūs ne silts, ne auksts. Jauku šo lielisko pēcpusdienu! :-)
25.09.2011 19:27 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
el ninjo labi teikts.
25.09.2011 19:32 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Viriesiem parasti nepatik atzit, ka viniem kaut kas nav kartiba majas, vai kur citur. Bez tam vins apzinigs - sievu nekritize.
25.09.2011 19:33 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
tikko iedomājos,ka viņš varbūt saka, ka mājās viss kārtībā, lai es justos labāk.
1)viņš saka, ka mani nekādā veidā neizmanto, un tas, ka mājās viss kārtībā ir tāds, kā pierādījums tam, ka neizmanto.
2)un vēl, lai es nejustos tik slikti par savu rīcību, lai man vieglāk turpināt mūsu attiecības.
3) lai es zinātu, ka nav nekādu pazīmju, ka jaucu viņa laulību ārā, jo es viņam teicu, ka pazudīšu, ja viņam manis dēļ sāksies problēmas mājās.
25.09.2011 19:43 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
tikko iedomājos,ka viņš varbūt saka, ka mājās viss kārtībā, lai es justos labāk.
1)viņš saka, ka mani nekādā veidā neizmanto, un tas, ka mājās viss kārtībā ir tāds, kā pierādījums tam, ka neizmanto.
2)un vēl, lai es nejustos tik slikti par savu rīcību, lai man vieglāk turpināt mūsu attiecības.
3) lai es zinātu, ka nav nekādu pazīmju, ka jaucu viņa laulību ārā, jo es viņam teicu, ka pazudīšu, ja viņam manis dēļ sāksies problēmas mājās.
25.09.2011 19:46 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
tikko iedomājos,ka viņš varbūt saka, ka mājās viss kārtībā, lai es justos labāk.
1)viņš saka, ka mani nekādā veidā neizmanto, un tas, ka mājās viss kārtībā ir tāds, kā pierādījums tam, ka neizmanto.
2)un vēl, lai es nejustos tik slikti par savu rīcību, lai man vieglāk turpināt mūsu attiecības.
3) lai es zinātu, ka nav nekādu pazīmju, ka jaucu viņa laulību ārā, jo es viņam teicu, ka pazudīšu, ja viņam manis dēļ sāksies problēmas mājās.
25.09.2011 19:49 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Es to neatbalstu. Man pat prātā neienāktu būt 2. sievietei, jo - pārāk daudz domāju par līdzcilvēkiem un viņu jūtām un man būtu jābūt vienīgajai, nevis rezerves variantam.
25.09.2011 20:15 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
haha kaut kas man tur atkal sačakarējās :D
25.09.2011 20:17 |
 
Reitings 102
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu el ninjo. Tiešām labi teikts.
25.09.2011 22:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits