puisis-jā vai nē?

 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011

Šī noteikti nav problēma,tikai vēlos dzirdēt Jūsu domas - jā vai nē?

Esmu sākusi saraksti ar vienu puisi.Iepriekš bija biežākas sarakstes,bet tagad jau var uz pirkstiem saskaitīt,cik reizes tas ir nedēļā.Citreiz tikai vienu!

Es pat varētu teikt,ka puisis ir darbaholiķis (nezinu kā man ir sanācis uzkāpt uz tā paša grābekļa kur agrāk,jo iepriekš mans puisis arī bija izteikts darbaholiķis,tagad atkal kas tāds ir!) - visu laiku ir kas darāms, iesaistās visur, tagad vēl turpinās studijas!Protams,jāpriecājas,ka cilvēks tik aktīvs,visu ko darās,bet tajā pašā laikā es tagad sāku apsvērt domu - vai maz ir jēga ar tādu cilvēku veidot attiecības?Mums ir viena otra numurs, zvani un sms pa brīvu,viņš ne reizi nav pirmais uzrakstījis/uzzvanījis,bez maz sanāk,ka es citreiz uzbāžos,jo es speru šo soli!

Nu jā,jautājums - Jūs ar tādu cilvēku censtos kaut ko tālāk attiecību gultnē veidot vai nē? (s)

23.09.2011 15:39 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
man bija kas līdzīgs - puisim visu laiku darīšanas, studē, sporto, strādā un brīvajā laikā nodarbojas ar savu hobiju, kur manāmi progresē un sitas uz augšu. It kā liekas - super puisis (kārtīgi samīlējos), bet man kaut kā negribējās būt tikai vienai mazai, mazai daļiņai no viņa dzīves, man reāli nepietiek ar nelielu uzmanību... tā nu es izvēlējos censties nebūt pretīmnākoša viņa retajiem uzmanības apliecinājumiem, jo vēlāk būtu sāpīgāk.
24.09.2011 00:01 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Paldies,meitenes,Jūs mani vēl tikai pārliecinājāt,ka nav ko smērēties ar šo puisi!Lai nav tā,ka pa daudz pieķeros un vēlāk būtu vēl sāpīgāk un nav ko divreiz kāpt uz tā paša grābekļa! :-) Vnk izbeigšu jebkādus kontaktus ar šo cilvēku un viss!
24.09.2011 00:48 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
cik tas ir reti tikties? ;-)

es tiekos 2x nedēļā, pagaidam ir ok
24.09.2011 12:54 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Juus satikusies arii esat, vai tikai sarakstieties? Ja tikai sarakstieties, tad taa kaa buutu paaragri runaat par attieciibu veidosanu...
24.09.2011 13:14 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Juus satikusies arii esat, vai tikai sarakstieties? Ja tikai sarakstieties, tad taa kaa buutu paaragri runaat par attieciibu veidosanu...
24.09.2011 13:14 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
Izklausās pēc cilvēka, kam ir svarīga sava nākotne, tā teikt mēgina kāp pa karjeras kāpnēm, nekas nosodoš jau tas nav. :-)
Es domāju , ka arr to var sadzīvot, ja tiešām vienam pret otru ir simpātijas kāpēc gan nē.
Tik interesanti likās , ka viņš nezvavanna utt, vai viņam ir tik nopietne interese uz šo brīdi.
24.09.2011 13:40 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Visdrīzāk nē. Paskaties pati no malas-vai nesanāk no tavas puses tāda uzbāzība? Es neesmu no tām meitenēm,kuras bāžās ,bāžās virsū visādos veidos kamēr iepatīkās,man tā liekas maucība. :-P Bet katrs jau savādāks un mūsdienās tādas bieži var sastapt!
24.09.2011 15:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits