Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā jūs pārsteidzat savus vīriešus svētkos?

 
Reitings 287
Reģ: 04.04.2010

Sveikas, kā jūs pārsteidzat savus vīriešus svētkos-dzimšanas dienas/gada dienas utt. ? :-)

Kādi jūsu gatavotie pārsteigumi jūsu puišiem/vīriem ir vislabāk patikuši?

22.09.2011 16:20 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Filma, kas viņam patīk, HD kvalitātē :-D
22.09.2011 16:21 |
 
Reitings 529
Reģ: 01.11.2009
Man bija ideja mūsu 3.gadadienā laukā pie galda, sveču gaismā vakariņot. Esmu sagaidījusi viņu gatavojot viņam vakariņas apakšveļā :-) Tā vairs neko. Vīrietim vairāk būtu jāpapūlas ar tiem pārsteigumiem.
22.09.2011 16:28 |
 
Reitings 287
Reģ: 04.04.2010
Tas gan, bet ai,pie reizes varu savu bēdu izkratīt, mans draugs ir no tādiem cilvēkiem,kuri nezināmu iemeslu dēļ nesaka komplimentus, netaisa pārsteigumus ,jo jūts kaut kā ne tā. Esam gandrīz gadiņu kopā... un viņam tuvojas dz.d, izdomāju,ka ja ne viņš, tad es viņu pārsteigšu, tgd sāku ķerstīt idejas, lai sagatavotu kko, un tad viņš redzēs cik patīkami tas ir, un ka no tādām lietām nevajag izvairīties... ceru,ka viņš ar laiku mainīsies.. :)
22.09.2011 16:38 |
 
Reitings 287
Reģ: 04.04.2010
man šķiet,ka man vnk jāuztaisa tas grūdiens tajā padarīšanā..

Man patiesībā ļoti skumji, jo manā dz.d un vārda dienā viņš mani neapsveica.. arī valentīn dienā... un tgd tuvojas viņa svētki...Gribas parādīt piemērku kā ir jādara. :-)
22.09.2011 16:42 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Zini, čirkuli, vīrieši īpaši nemainās:( Varbūt vnk viņa ģimenē nav bijis pieņemts vienam otru apsveikt, rīkot kkādus pārsteigumus, arī tā var būt. Galvenais runā par to, dari zināmu, ka tev tas ir svarīgi.
22.09.2011 16:44 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Nu manējais ar īpaši nesaka komplimentus, retu reizi uzdāvina kādas puķes, bet tas arī viss...
Drīzāk novērtēju to, ka citkārt pats piesakās atbraukt pakaļ uz darbu utm, pagatavo ēst, palīdzēja man datorā salikt vairākas bildes vienā, jo es to nepratu, viņš arī nē, bet izdomāja veidu kā utt. Novērtēju visu to, ko viņš dara manis dēļ, jo mīl. Ne visi ir pārsteigumu rīkotāji un romatiķi, katram tas nāk laukā savā veidā :-) citam tikai vārdos, citam - darbos..
22.09.2011 16:45 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
nekādas gadadienas neatzīmējam, valentīndienas utt arī nē, bet dz.d. un v.d. apsveikt, to gan! viņš draugus ar nesveic ar dāvanām (tikai mutiski), svinešanas nerīko, bet uz mani šis pasākums ir obligāts, ko esmu arī pateikusi, ka mums ģimenē )un man) pieņemts savādāk.
22.09.2011 16:47 |
 
Reitings 529
Reģ: 01.11.2009
Mans vīrieties man vienreiz divos mēnešos svētdienas rītā uz gultu atnes kafiju un brokastis un tad es esmu svētlaimē. Viņš vispār mani nepārsteidz. Retu reizi tāpat vien ir dāvinājis ziedus. Bet vispār sajutos dramatiski pagājušajā sestdienā. Ar draugu gājām garām juvilierveikalam un redzējām iekšā viņa darba kolēģi, kurš visticamāk savai draudzenei izvēlējās rotaslietas-auskarus,gredzenu nu nezinu. Bet tajā brīdī nodomāju-laimīgā meitene.
Nu vo, bet atpakaļ pie sarunas temata. Uzdāvini draugam biļetes uz kādu sporta spēli to viņš patiešām varētu novērtēt. (ja viņu aizrauj kāds sporta veids)
22.09.2011 16:48 |
 
Reitings 529
Reģ: 01.11.2009
vari dāvināt kaut ko,kur vari iegravēt ko mīļu :)
22.09.2011 16:50 |
 
Reitings 287
Reģ: 04.04.2010
Nesen,kad man bija vārda diena tad vakarā runājām par to, vienkārši sabēdājos,ka viņš pat todien nepateica-apsveicu, un tad viņš protams atvainojās un teica,ka nekad dzīvē nav baigi kādu sveicis un komplimentējis.. viņš nezinot kāpēc tā, bet viņš jūtās neērti vai kaut kā tā... viņš man īpatnējs.. itkā negribu uzspiest, bet gribu likt saprast,ka nozīmīgos datumos ir tam otram cilvēkam kaut vai bišķiņ, bet jāliek justies patīkamāk un īpašāk.. :)

Bet priori, tur es tev piekrītu, es arī novērtēju ikdienas sīkumus,kuros viņš man palīdz :)
22.09.2011 16:50 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Man ir līdzīgi kā priori minēja.
Esmu visādus pārsteigumus taisījusi, zinu, ka viņam patīk pārsteigumi un tas, ka esmu radoša :-D
Vislabāk viņam patika mans pārsteigums viņa dz.d. - iesēdāmies vilcienā un neteicu, kur dodamies, tad izkāpām ārā, mūs sagaidīja sveša mašīna un tā aizveda mūs līdz laivu piestātnei, kur mūs uz jahtas gaidīja jau viņa draugi. Tad devāmies izbraucienā ar jahtu. (l)
Esmu cepusi visādus gardumus, kas viņam ļoti garšo. Paslēpusi visādas zīmītes pa visu māju (atrodot vienu, viņš uzzina, kur atrodas nākamā, tad tur rakstīts, kur nākamā utt), kur beigās ir norādīts, kur meklēt kādu manis gatavotu gardumu vai kādu vēstulīti no manis, ja neesmu mājās. :-D
22.09.2011 16:52 |
 
Reitings 287
Reģ: 04.04.2010
B. Swan izklausās ļoti jauki :)
Un viņš tevi arī mēdz pārsteigt?
22.09.2011 16:55 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Ir, ir tādi cilvēki, man viens labs draugs ir tas - ļoti neērti jūtas, dāvinot dāvanas un arī saņemot tās (t)

Bet pa tēmu runājot - manējam vienmēr vislabāk ir patikušas pašas taisītas dāvanas, vai arī dāvanas, kuras meklēju speciāli priekš viņa (piemēram, zināju, ka viņš grib oriģinālu T-kreklu ar vienas hokeja komandas logo, tā nu meklēju un sūtīju no kaut kādas ASV mājas lapas).
Arī tādas noderīgas lietas kā smaržas un kreklus esmu dāvinājusi, bet vienmēr cenšos, ja nav laika kaut ko īpašu izdomāt un uztaisīt savām rokām, vismaz kartiņu uztaisīt pašai, nevis pirkt, jo zinu, cik ļoti viņš to novērtē :)
22.09.2011 16:58 |
 
Reitings 248
Reģ: 29.01.2009
Attiecību sākumā ļoooti to pārdzīvoju, jo man ļoti patīk pārsteigumi un romantika. Bet tagad es esmu pieņēmusi un samierinājusies, ka mans draugs tāds vienkārši nav un nekad nav bijis ne romantiķis, ne svētku svinētājs, ne skaistu vārdu lējējs. Uzspiest jau to nevar. Vīrieši mēdz tādi būt :-D Jānovērtē sava otrā pusīte pēc citiem darbiņiem un tādi noteikti, ka ir, tik jāmāk saskatīt nevis tikai gaidīt grandiozus pārsteigumus :-D
22.09.2011 16:59 |
 
Reitings 651
Reģ: 29.01.2009
Manējam vismīļākā dāvana ir ķēdītes kuloniņš ar īpašu gravējumu no manis. Vienmŗ visi arī pamana to kuloniņu.
Vienos svētkos uzdāvināju kēdīti, otros kuloniņu ;)
22.09.2011 16:59 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Viņš vairāk ar darbiem pārsteidz, bet ir arī sūtījis man pa pastu dažādus nieciņus, ā un Valentīndienā vienu gadu es saņēmu ļoooti seksīgu apakšveļu (arī pa pastu sūtīja - nedzīvojam vienā valstī) :-D
Vēl mums ir iegājusies tradīcija, ka Ziemassvētkos dāvinu viņam kalendāru ar mūsu bildēm, kas iepriekšējā gadā iemūžinātas. To viņš vienmēr ņem līdzi, kad brauc prom. Tagad jau katrus Ziemassvētkus prasa - man taču būs kalendārs, vai ne? :-D Ā un vēl viņam uzadīju šalli, kur ieadīju mūsu iniciāļus :-) To viņš iepriekšējā ziemā regulāri nesāja. (l)
22.09.2011 17:10 |
 
Reitings 287
Reģ: 04.04.2010
Tagad vismaz zinu,ka tas ir pilnīgi normāli,ka viņš tāds.. izrādās,ka vēl liela daļa tādi paši :-D Man līdzīgi kā tev Elluxx, jo mans iepriekšējais puisis mani pārsteidza visādi... un tad kad sagāju ar šo- grūti pierast, vēl jo projām, bet tāpat ļoti mīlu viņu, pat bez visiem tiem pārsteigumiem... viss nāk ar laiku, tā man vismaz mamma teica- vīrieši dzīves laikā iemācās darīt tādas lietas. :-D

Bet jauki te palasīt kā jūs pārsteidzat savējos :)
22.09.2011 17:17 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
B.Swan - ar šitām zīmītēm man vēl, kad skolā mācījos, draudzene pa visu skolu izlika un arī pie klasesbiedriem, bija pat paroles, bija forši! :-D
Bet parasti jau es nekad nezinu, ko dāvināt... :-/
22.09.2011 17:32 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Manam bijushajam puisim,ar kuru biju kopaa ilgu laiku,daavinaaju fotograamatu ar muusu bildeem un visaadiem tekstiem pie taam bildiiteem!Vinjam ljoti patika,vinjsh tagad atbrauca atpakalj uz aarzemeem(kur es dziivoju) un panjeema pat liidzi to albumu. (l) Esmu daavinaajusi kjeediiti ar kulonu un kulonaa graveejums. Tas vinjam arii ljoti patika. (l) Vinjsh nav nekaads baigaakais romantikjis,bet ir daavinaajis pukjes taapat vien,iipashi nesen,ljoti skaistas,baltas rozes.Esmu sanjeemusi apakshvelju Valentiindienaa.Spilvenu pirms 4 gadiem,uz kura rakstiits -I love you forever. Nav nekaadi lielie paarsteigumi bijushi,bet atceros vienu vakaru(arii Valentiindienu),es liidz vakaram straadaaju,paarrados maajaas,vins bija uztaisiijis ljoti gardas vakarinjas(kaut arii nepatiik gatavot),sveces visur,viins glaazees... tas bija ljoti miilji.
22.09.2011 17:38 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Ne es, ne viņš nemēdzam rīkot mega romantiskos negaidītos pārsteigumus. Šeit jau, protams, ir dažādas domas par to, kas ir pārsteigums. :) Es dzimšanas dienas dāvanas - piemēram, ķēdītes, ziedus, smaržas, veļu utt. par pārsteigumu neuzskatu. Par pārsteigumu es uzskatītu to, ka neko man dzimšanas dienā neuzdāvinātu. :-D

Mans vīrietis man ik pa laikam dāvina ziedus - pavasarī paša lasītus, nereti sagaida mani ar siltām vakariņām, kaut gan pašam nepatīk gatavot, no veikala man nes manus mīļākos saldumus, lai gan neesmu prasījusi, bet es to vairāk saistu ar rūpēm vienam par otru, nevis apzinātiem pārsteigumiem.
22.09.2011 17:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)