neapskaužami,bet kā pielikt punktu?

 
Reitings 125
Reģ: 11.08.2011

Hmm...jā,tā,manuprāt,ir neapskaužama situācija/problēmiņa!

Satikos ar vienu puisi,kopīga valoda,intereses,viss jauki - tikām arī līdz intīmajai daļai un mums bija sex!

Nebija sākumā it kā nekādas vainas,bet kad darījām to biežāk,sapratu-ka tas nav tas!Un iemesls tam visam ir tas,ka..jā,viņam ir pa īsu!Protams,negribas viņam to teikt tiešā tekstā,kas un kā,bet jūtu,ka priekš manis neder!Sex nekāds - pozas īsti nesanāk pamainīt,visu laiku tāda vienveidība,nejūtu arī neko,bez maz jābūt visu laiku tik mierīgai,jo kad esmu uz viņa,vnk viss tur slīd ārā un sanāk neveiklas situācijas,ka bez maz es tur kaut ko ne tā daru (kurai bijusi ar tādu saskare,droši sapratīs par ko runāju!) :-/ Tas tiešām ir nebaudāmi!

Puisim pašam viss ir ok, labas sajūtas,bauda - man īsti nekā un nemāku notēlot,ka ir (saprotu,ka šādās lietās arī nevjag tēlot!),tāpēc bieži brīnās,kāpēc es esmu klusa un tā.

Puisis jau cenšas un tā,bet es nez - kā vnk pateikt,ka nu nav tas sex labs un man nav nekādas baudas? (t)

21.09.2011 22:10 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Es ņemu savu o-ouuuu atpakaļ, jo 7cm...Tas tik ir kaut kas ! :-O :D
22.09.2011 18:58 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
man bija viens ar mazu desiņu. atceros, mums attiecības gāja galīgā pakaļā, viņš necentās uzlabot tās un man bez maz vai likās, ka vienīgais, kas viņu interesē, ir sekss. Un galvenais, ka arī seksā viņu interesēja tikai paša bauda lielākoties. Tā nu es viņam atriebos - seksa laikā, kad kaut ko tur ņēmāmies, es pateicu - "vai ir iekšā?" hehe :D :D es tiesam neko nejutu, bet laikam bija iekšā... :D
22.09.2011 19:22 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
ņēmu lineālu rokās un satījos, kas tad skaitās liels un mazs, jo man arī bijusi darīšana tikai ar vienu krāniņu. bet SEPTIŅI centimetri??? :-O nabaga puisis :D
22.09.2011 21:54 |
 
10 gadi
Reitings 2509
Reģ: 29.01.2009
manam bijušajam mazkrāniņa īpašniekam varēja būt kādi 9cm., gribēju jau rakstīt ka 10cm, bet paskatijos uz lineālu-nea, ņetjaņet :-D un ari tievs kā cīsiņš :-|
22.09.2011 22:01 |
 
Reitings 306
Reģ: 16.05.2011
katte, gan jau ka nav viens un tas pats. Pilnīgi ticu, ka tāda problēma ir diezgan izplatīta.
Bet nu jā, mazs un pamīksts. Brr..
un vārds sākās ar A :D
23.09.2011 19:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits