Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

viedokli lūdzu

 
Reitings 55
Reģ: 29.01.2009

Sveikas.

Man ir tāda neliela sasāpējusies lietiņa. :(

Kādu neilgu laiciņu satiekos ar vienu džeku, kam ir jau 35.. Man viņš ļoti patīk, mums abiem kopā ir labi un ar viņu es jūtos piepildīta. Viss laikam būtu tieši ideāli, ja vien viņš neizvairītos no nopietnām attiecībām. Kolīdz par to ierunājos, viņš saka, ka pārāk daudz domāju un vai es nevarētu vienkārši atbrīvoties, have fun un izbaudīt jaunību, kamēr varu? Visstulbākā atbilde bija, kad viņš pateica, ka mums ir liela gadu starpība.WTF?! Man ir 23 gadi un es sevi uzskatu par pietiekami nobriedušu, arī pirms tam man bija 3 gadu garas attiecības ar kopdzīvi..

nezn, tas viss mani aizskāra un apbēdināja, un es jau domāju ar viņu vairs nekad netikties, jo zinot sevi es iemīlos ātri un man par labu nenāk brīvās attiecības.. un negribu, lai mani zimanto tikai prieka pēc.

Bet nesaprotu, kāpēc viņš nevarētu pamēģināt? Kur ir problēma??? Es jau nesaku, ka ir jāprecas..

vai arī turpināt satikties, cerībā, ka reiz viņam pieleks? it kā negribas atkāpties un necīnīties..

20.09.2011 22:14 |
 
Reitings 16
Reģ: 29.01.2009
Es teiktu , ka tas virietis ir precejies! :) tapec ar negrib neko nopietnu, justto have fun, ka Tu pati saki

Es ieteiktu tev to tieshi uzprasit, bez aplinkiem, ievaddekstiem, ta tekt ar bomi pa galvu, untad jau redzes. :)
21.09.2011 13:17 |
 
Reitings 264
Reģ: 18.05.2009
Vīrietim nav obligāti jābūt precētām, lai gribētu brīvas attiecības. Gan jau viņš, savos 35 gados, ir pieredzējis dažādas attiecības, un tagad tiešām vēlas neiespringt, bet vienkārši - izbaudīt dzīvi, nedomājot par visādām lietām, kā attiecības, nopietnas/nenopietnas un kur nu vēl klausīties čīkstošu draudzeni.

Tādi ir vīrieši, nu nepatīk viņiem domāt un iespringt, izbaudi laiku, kad esi ar viņu un nenomoki ar tādiem jautājumiem, ja nevēlies viņu zaudēt. Tas nenozīmē, ka viņam tu esi tikai prieka pēc vai dēļ lielas gadu starpības - tas ir tāds aizbildinājums, lai neizvērstos garākās sarunās par to tēmu.
21.09.2011 13:24 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
man liekas, ka varbūt vēl pārāk neilgi tiekaties vai arī viņam ir bijušas ļoti nopietnas attiecības, kuras nesen beigušās un viņš negrib tā uzreiz mesties iekšā jaunās.
21.09.2011 13:27 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Es domāju, ka viņš ir no tiem, kas vnk NEvēlas attiecības. Tikai labi pavadīt laiku un "sexu par brīvu". Jo vairāk spiedīsi uz to, jo ātrāk viņš notīsies. neieciklējies tik ļoti uz viņu, pasaki, ka domā aiziet satikties /un satiecies/ arī ar citiem, tā kā jums nav nekā nopietna un tikai have fun, tad jau viņam nebūs pretenzijas, ja? Paralēli piepildi savu laiku arī ar citām nodarbēm. Ir jau tādi, kam paniskas bailes no attiecībām, bet tikko parādi, ka viņu tik ļoti nevajag un nespied uz att utm, tā uzreiz viņi dzied citu dziesmu :-)
21.09.2011 13:27 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
+ vēl piekrītu kalenas viedoklim.
21.09.2011 13:29 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es teiktu, ka viņš ir noguris no sievietēm, kas vēlas nopietnas attiecības, jo tās ir radījušas pārāk daudz problēmu. Es šad tad palasu mammamuntetiem.lv un calis.lv un saprotu, ka daudzām nav pilns rublis, un kā gan vīrietis pēc tādas var NEVĒLĒTIES atslēgties no tā visa. Tava izvēle ir pieņemt tādu attiecību modeli vai meklēt citu, jo es personīgi domāju, ka to vīrieti savaldzinās sieviete, kas uzvedīsies brīvi, neko neuzspiedīs, būs jautra, pozitīva, mīļa un viņā radīs vīrietim tādu drošības sajūtu, ka neviens viņam neko neuzspiež, nepavēl, neieliek rāmjos un netaisa scēnas!
21.09.2011 13:30 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Ir vīrieši, kuri negrib neko nopietnu. Līdzarko viņam vienkāršāk ir pateikt, ka negrib nopietnas attiecības nekā skaidrot Tev, ka vēlas seksu ar vairākām sievietēm ne tikai ar Tevi. Viņam labi-nav jāatskaitās Tev, nav jāslēpj katra sava jaunā dūdiņa, nav jājūtas ierbožotam. Ko darīt Tev? Priecāties, ka viņš Tev to ir pateicis nevis izlicies, ka Tu viņam esi īstā un vienīgā, bet tajā pašā laikā izkalidējas ar katru otro dāmīti. :) Ja vari to pieņemt, tad pieņem, ja zini, ka iemīlēsies-labāk neturpini, jo sāpēs tikai Tev.
21.09.2011 13:36 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Atbalstu arī Gurri viedokli - es pati ar esmu novērojusi, ka daudzas sievietes vnk ir galvā tērētas!
Laikam tādēļ citi puiši mani uztver kā neredzētu brīnumu pēc iepriekšējām pieredzētajām, jo esmu no tām, ko zemāk aprakstīja Gurri.
21.09.2011 13:44 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Abalone, bet ir vīrieši, kas vēlas tikai ar šo sievieti seksu, nevis ar daudzām, bet problēma ir sievietes domāšanā, stereotipos, principos, īpaši ja vīrietis uz ādas ir izjutis laulības šķiršanu, esmu pārliecināta ka dažs labs vispār vairs neko nevēlas, bet viņš satiek fiziski sev pievilcīgu sievieti, bet viņa sāk iezīmēt iepriekšējās trakās vecenes pazīmes, tici tas ir drausmīgi, tās ir bailes vēsturei atkārtoties!
Protams neizslēdzu tavu versiju, viss atkarīgs no tā kāds tas cilvēks ir, kādas viņa bija attiecības iepriekš un kāda viņam ir attieksme pret šo sievieti.
21.09.2011 13:47 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Es, izlasot tavu rakstīto, patiesībā nesaskatiju nekādu problēmu. Iespējams, ka patiesībā viss arī ir pavisam vienkārši. Nav jau teikts, ka problēma būtu tevī un var jau būt, ka ar laiku viss mainīsies, bet man lasot likās, ka viņam varbūt tiešām negribas neko nopietnu! Kādu laiku grib satikties, iepazīt kārtīgi tevi un tad skatīties, kas notiks nākotnē. Ne jau vienmēr visi uzreiz grib ko nopietnu, ir cilvēki, kuri vienkārši gib sev blakus kādu ar ko būt, ar ko labi pavadīt laiku, bet bez saistībām.
Tu jau pati saki, ka viss ir labi un viņš iesaka tev vienkārši atbrīvoties. Varbūt tad tā arī dari, neiespringsti pārlieku uz visu un tad pavēro viņa reakciju!
21.09.2011 13:55 |
 
Reitings 211
Reģ: 30.10.2010
varbūt viņš vienkārši nav īstais Tev
21.09.2011 14:06 |
 
Reitings 55
Reģ: 29.01.2009
paldies par atbildēm meitenes!

nujā, tā jau ir taisnība, īstenībā pat visraksturīgākā pazīme džekiem ap 35.

nujā, kopš ierunājos par to ar viņu, man liekas, nedaudz sašķobījās attiecības. Saka, ka esmu lieliska un sexy meitene, bet nesaprotot, kāpēc uzvedos tik ļoti tīneidžeriski (kad par to sāku runāt visu..). Bet nu viņš joprojām gribot mani redzēt, jo esmu "lovely", kuru viņš ļoti cienot.. Man jau tie komplimenti sāk likties kā bullshits.. Un nedaudz satracināja/ nokaitināja, ka tas ka vēlos nopietnas attiecības - tas viņaprāt tiek vērtēta kā tīneidžeriska uzvedība.. jo es tur neko tādu nesaskatu.

Bet nu okei, vēl satikšos ar viņu, negribas zaudēt kaut kā.. mby būšu piesardzīgāka, lai pārāk neieķeros un veltīt laiku arī kam citam. Tad jau laiks rādīs..
21.09.2011 15:25 |
 
Reitings 84
Reģ: 21.09.2011
Domaju kad parak visu sasteidz!Pagaidi to magisko bridi,kad ari vinam kas vairak pret Tevi izveidosis.
Viss jau bus labi,tikai ar laiku un tikmer kamer tas laiks ies,Tu vnk esi tik pat neitrala pret nopietnam att. kads ir vins. :-)
Labs nak ar gaidisanu,silts ar sildisanu.
Ja sanaks,tad sanaks,ja nesanaks tad zinasi-nav bijis Tevis verts ;-)
Galvu auksa un ar dziesmu pa dziv :-)
21.09.2011 19:50 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Varetu but ,ka vinam iepreksejas attiecibas bija neizdevusas-baidas tagad no tadam loti nopietnam attiecibam! |-)
22.09.2011 07:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits