Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Koju istabiņas labiekārtošana :)

 
Reitings 54
Reģ: 29.01.2009

Sveikas! Neticami, bet pusmēnesis jau nodzīvots kojās! Un tikai tagad sāku domāt, kā savu stūrīti padarīt skaistāku :-D . Zinu, ka varat padalīties ar superīgām idejām :-) Īpaši vēlos dzirdēt, kā noslēpt nesmukās raibās tapetes :-D

17.09.2011 19:25 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
nu, mēs pārlīmējām tapetes, jo vecās vija riebīgas un speķainas.:D
aizkarus pielikām-uzšuvām.
17.09.2011 19:26 |
 
Reitings 54
Reģ: 29.01.2009
eh, laikam man ar nekas cits neatliks, šitās raibās un izbalējušās tapetes nepatīk :-P
17.09.2011 19:36 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Kad es midzenī dzīvoju,tad mums istabā bija pretīgas puķainas tapetes,kam ar krāsas baloniņu pa virsu uzpūsti vēl pretīgāki zaļi dibeni(bija domātas sirdis).Es Randomā nopirku melnbaltu,lielu Kobeina plakātu un uzlīmēju pa virsu.Tad draudzenes vēl vienu citu lielo plakātu uzdāvināja.Pārējās vietas nolīmēju ar citām glītām bildēm no žurnāliem.Prom ejot žurnālu bildes atstāju,tikai plakātus noņēmu un sev līdz paņēmu.
It kā varēja jau paši par savu naudu remontēt istabu,bet kaut kā necēlās roka midzenī kaut santīmu no sevis ieguldīt.
Tā kā viena no manām istabas biedrenēm bija mana labākā draudzene,tad aizkarus sarunājām,ka viņa atveda no mājām(omītēm vienmēr lieki kaudzēm atrodas).Galdam uzlikām sedziņu,arī no māju krājumiem atvestu.
17.09.2011 19:37 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Es pat neatceros kā manā istabiņā izskatījās un nodzīvoju tur mazāk kā mēnesi, bet bijām paspējušas pārbīdīt mēbeles, uztaisīt pie skapja aizslietni no aizskariem, kur pārģērbties utt. :)

Ja man tagad būtu jāiekārto istabiņa pa savam, vispirms noskaidrotu, vai mani nepārliks uz citu istabu un sarunātu, lai to nedara, jo tā mēdz notikt un tad ieguldītais darbs un līdzekļi vējā.
Nopirktu tapetes, kuras patiktu un būtu pa kabatai, izdomātu noteikti ko krāsainu un košu, lai nebūtu tik drūmi(jo ar to tieši man kojas asociējas (tumšas, drūmas telpas).
17.09.2011 19:43 |
 
Reitings 213
Reģ: 03.08.2011
Man kādreiz kojās bija gaiši zilas tapetes ar maziem rotaļu lācīšiem un mākonīšiem. Tur neko neprasījās mainīt. (l)

Un citā istabiņā mēs pārlīmējām tapetes - katra siena savā krāsā un virtuves daļā bija rozā tapetes ar balerīnām. Mēs jau smējāmies par to, kas būs, ja pēc mums puiši dzīvos tajā istabā. :-D
17.09.2011 20:56 |
 
Reitings 96
Reģ: 29.01.2009
ar remontu galvenais nevajag baigi pārsteigties, jo mums, piemēram, bija meitenes, kas uztaisīja baigi foršu remontu un pēc mēneša aizgāja, jo saprata, ka nepatīk macīties, to, ko mācās :D
Mēs ielikām palāju pa visu isabu, kas uzreiz istabu padarīja siltāku un mājīgāku, pielikām aizskarus no mājām atvestus, gultas pārvalku iegādājos, lai kārtīgāk izskatās, skati grāmatām iegādājos, tādu plānu, lai visu labi var salikt.
Ar to visu gribu teikt, ka nav jau obligāti jāremontntē, jo var mājīgumu un kaut cik normāli izskatu panākt ar aksesuāriem (vai kā tos tagad nosaukt) :D
Viena meitene salīmēja žurnālu bildes uz sienās, tāda kākolāzā, man jau nepatīk, bet nu labāk ir kā pusplēstas tapetes :D
Bet, protams, ir istabiņas, kuras kapitāli vajag mainīt tapetes un pārējos.
Kurās kojās dzīvo?
18.09.2011 04:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits