mantkārīgās

 
Reitings 436
Reģ: 08.04.2010

Ietekmējos no tēmas, ka vīrietim jābūt situētam un daudz jāpelna.

Dārgās sievietes kāpēc vīriešiem būti jūs jāuztur, ar ko esat tik vērtas, lai izpelnītos tādus bonususs. ko varat dot pretī - sex, slaidu augumu, pārkrāsotu ģīmi, vaksētas kājas.

ārzemēs tiek cienītas tās sievietes, kam pasām ir pietiekami līdzekli (pašu nopelnīti vai vecāku doti). Tur ir ok, ja pati var nopirkt ne tikai lupatas, bet pat auto.

13.09.2011 17:30 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Kādā sakarā jāuztur? Es arī pati varu visu sev iegādāties un pelnīt naudu, man nevajag, lai tagad nāktu draugs un dižotos, ka viņam viss ir un man jāgaida, ka viņš man ko nopirks! Da nu...
Pag, a kas tad latviešu sieviete kaut kāda pelēkā pele, tikai ārzemēs sievietes visu var? Muļķības! Pati zinu ļoti daudzas sievietes, kuras visu sasniegušas pašas ar saviem spēkiem un domāšanu!
Un par to uzturēšanu runājot... Nevajag jau lai uztur, bet spēj parūpēties par visādiem sīkumiem, piemēram, atpūta, bērnam lietas pirkt. Varbūt izklausīsies skarbi, bet tā jau tie veči iedomājušies, ka var visu, nu tad lai kaut nedaudz kompensē to visu! :D
Jā, protams, viss aprobežojas TIKAI ar seksu, slaidu augumu, pārkrāsotu ģīmi un vaksētām kājām! Itkā kāds par to medaļu pēc tam dod! :D
13.09.2011 19:51 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Tu saki, ka ārzemēs ir savādāk, jā ir savādāk. Piemēram, Vācijā, Šveicē u.c. ir tā, ja vīrietis ar sievieti izšķirās, viņš maksā alimentus gan bērniem, gan ex sievai un tā summa ir tik liela, lai sieviete mierīgi varētu dzīvot nestrādājot.
Arī dzīvojot kopā vīrietis uztur ģimeni.
13.09.2011 19:52 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
man sitie teksti :-D :-D
kad parim berns piedzims, tad sieviete ari pa savu aldzinu slimnicas izdevumus maksas, ja reiz mes esam tik dikti vienlidzigi.
un ja, par to vien, ka esmu skaista!
13.09.2011 20:35 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Vīrietim sieviete nav jāuztur. Sievietei ir jābūt tomēr savai naudai, jo pilnīga atkarība nav laba lieta.
Man jau liekas, ka ir divu tipu sievietes, kuras uztur vīrieši - mīļās sievas - mājsaimnieces un smukās cacas, kuras vietā pēc kāda laika nāks cita. Atšķirība ir diezgan liela. Pirmajā gadījumā sieviete no savas puses dod mājas uzturēšanu kārtībā, pilnvērtīgu bērnu audzināšanu, rūpes par vīru un arī rūpes par sevi, lai savam vīrietim būtu interesanta tomēr. Domāju, ka tas nav viegli. Otrajā gadījumā vīrietim blakus ir emocionāli auksta, mantkārīga un skaista meiča ar kuru izrādīties citiem un varbūt papriecāties arī gultā un pēc kāda laika to nomainīt, kad vecā ir apnikusi. Arī tādas meitenes dzīve, manuprāt, nav viegla. Tas ir darbs, lai ilgāk tādu vīrieti noturētu pie sevis. Cik dažādi cilvēki, tik dažādi gadījumi.
13.09.2011 20:59 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Tas ir kaut kāds dvēseles kliedziens, jo vecis tevi neuztur, bet citas uztur?
Pareizi Agucis teica, da kaut vai tāpēc, ka es esmu sieviete, bet viņš - mednieks, lai arī nes to mamutu mājas!
13.09.2011 22:17 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
esmu sapratis ka tomēr neterēšu pat 1 santīmu sievietei un cik vien manos spēkos mēģināšu pārliecināt visus zēnus un vīriešus ko pazīstu darīt tāpat.
13.09.2011 22:36 |
 
10 gadi
Reitings 59
Reģ: 29.01.2009
Tieši tā, lai vīrietim būtu prieks, ka viņu sagaida mājās kopta,vaksētām kājām, slaida sieviete, nevis nogurusi,nostrādājusies,spalvainām kājām, negriboša. Šaubos, vai tāda, kādam vajadzīga!!! 8-)
13.09.2011 22:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits