Kads virietis tomer labak?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Te biezi lasu-meitenes izsaka parmetumus kadai,ka ir velesanas iepazities ar virieti,kurs ir materiali nodrosinats!Es nedomaju ,ka tas nozime to tiesam "biezo" veci ,kuram 'smiltis birst ara",bet cilveku ,kurs tomer stav uz savam kajam! |-)

Es gribetu zinat,kadas meitenes te ir vairak,tas kuram vienalga par macina saturu,vai tomer tas macins spele lomu izvele? :-)

12.09.2011 18:04 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Ir svarīgs maciņa biezums tik tālu,lai man nav viņš jāpabalsta.
Un tas ko Vitelli pieminēja šajā griezumā ir ļoti būtiski: dāsnums. Ja vīrietis ir skops, tad nav svarīgi,cik viņam makā, jo sievietei ne santīms neatleks.
13.09.2011 00:37 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Skatītos, vai redzu cilvēkā potenciālu. :)
Protams, stabils darbs būtu +, bet nekas šajā dzīvē nestāv uz vietas un varbūt vīrietis tieši tad savā dzīvē ievieš pārmaiņas.
Bet viens, ko es zinu, kas man nosit visu "apetīti" - kad puisi pasaki, ka neprot vadīt auto (nav runa par to, ka ir vai nav auto) :D Es tiešām pati sevi nesaprotu, kāpēc tā.. bet manās acīs džeks uzreiz paliek šausmīgi jēls, mīksts, bez mugurkaula.. Varbūt tas tāpēc, ka visi ģimenes vīrieši vienmēr ir bijuši tādi riktīgi "garāžu" veči :D
13.09.2011 01:03 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es pat nezinu,kads ir manejais,ja runa par dasnumu?Laikam tomer tads,kas velas sievieti ,kas macina saturu tomer neizteres drebes,kurpes uttLiekas - tads loti apdomigs! |-)
Vispar interesanti,jo partiku noteikti izvelesies tadu,kas maksa dargak,tapat kosmetiku.
Man ari jasaka ,ka esmu sapratusi,ka man loti svarigi,ka virietis ir tads gudrs, varetu teikt- inteligents! :-)
13.09.2011 01:22 |
 
Reitings 107
Reģ: 16.12.2010
man neliekas raudāt labāk limuzīnā nekā trolejbusā! asaras ir visiem rūgtas, bet vīrietim blakus ir jābūt priekš sirds un dvēseles!
13.09.2011 01:29 |
 
Reitings 15
Reģ: 20.06.2009
teikšu ar viena literāta vārdiem - vīrietis bez naudas nav vīrietis, bet tikai atblāzma no vīrieša dzimuma.
Te viena meitene labi pateica - ar pliku pincīti vien nepietiek, nu nepietiek! tas ir tik nožēlojami, kad vīrietim nav naudas. es spēju nopelnīt naudu pati, man tā ir, bet vīrieti uz sava rēķina - pretīgi, tad nemaz vairs to pincīti ar negribas! :D
13.09.2011 02:43 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
porte-man tas vards pincitis ta patik :-D
Ta tacu ir -kadreiz sievietes saka-bet vins tik mils ,labs ,sex labs ,bet ta naudina japelna sievietei...skaisti runa ,bet ar darbiem neka...! :-D
13.09.2011 03:18 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Es pat nezinu... Esmu bijusi abos graavjos :-| Mans pirmais viirietis nekur nestraadaaja un kopaa mees nodziivojaam gadu un meenesi ,un visu to laiku vinjsh dziivoja uz mana reekjina, bet ne jau taapeec, ka slinks, bet gan veseliibas probleemu deelj + veel vinjam nebija darba atljaujas (neesmu LV). Bet mums bija tik liela miilestiiba, ka taa aizstaatu visus pasaules daargumus. Tagadeejais draugs ir miljonaars vaarda vistieshaakajaa noziimee, bet ne jau tas bija iemesls, kaapeec es vinjaa samiileejos, vinjsh ir neatkaartojams cilveeks un briinishkjiigs viirietis, un vinja naudai ar to nav nekaada sakara. Taapeec varu teikt droshi-I can go both ways and be equally happy (if there is love).
13.09.2011 03:41 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
man šādam kritērijam nekad nav bijusi izšķiroša nozīme, un tagad esmu kopā ar bezdarbnieku, jo tā sanāca. protams, ka gribas patstāvīgu vīrieti, bet galvenais ir tas, lai viņš nepadodas.
13.09.2011 15:29 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Jā, dzīvosim tikai no mīlestības un svaiga gaisa! :D
Es pilnīgi godīgi varu pateikt, ka nauda ir svarīga un man ir būtiski, lai manam vīrietim makā nepūš katu dienu caurvējš. Protams, nav runa uzreiz par nez kādu naftas magnātu, bet kāpēc man būtu jābūt tai, kura maksā par izklaidēm, apģērbu, ēdienu un vel nez ko! Ja vīrietim ir nauda makā, tātad viņš prot to nopelnīt un tādējādi arī galva strādā!
Ir tomēr atšķirība vai satiekas ar vīrieti, kurš ir materiāli un visādi citādi patstāvīgs un tajā pat laikā var palutināt sievieti, un tāds kuram nekad nekā nav un necenšās, lai būtu!
13.09.2011 16:28 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Man tas ir svarīgi. Tiesa ne gluži tas vai ir mašīna un dzīvoklis, bet tas, ka cilvēks, kaut elementāri- var nopirkt saldējumu vai palutināt mani ar pārsteigumu kkādu :-D

Mašīnu un dzīvokli var arī kopā ar īsto cilvēku iegādāt un iekārtot (l)
13.09.2011 16:50 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Soreiz es laikam biju domajusi tadu situaciju,ka tikko iepazistas-kadi vairak pievel tomer...draudzibas laika jau var visadi iet-slimiba ,darba zaudejums,tas jau laikam saprotams visam,ka tados gadijumos jau nepametisim cilveku,ja milam. |-)
Man patika ,ka viena sieviete te raksta,bet to uzreiz nevar zinat ,cik bagats,vai nabags tas virietis ir-tomer teiksu pec pieredzes,to var just. |-) Jasaka tomer,ka ne vienmer tie viriesi,kuriem ir nauda,bus tie dasnie!Ta ari taisniba! :-P
13.09.2011 17:21 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka maciņš spēlē zināmu lomu.
Kad man bija 20 es arī runāju par to, ka man pietiktu ar puisi, kurā ir potenciāls nopelnīt, bet tagad kad man ir 25, es vēlos būt kopā ar to, kurš potenciālu ir jau sācis veiksmīgi izmantot:D
piekritīšu Emmanuellei, ka tomēr var pateikt, cik situēts ir vīrietis, tie kuri apgrozās noteiktās aprindās ( es neruāju par lētajiem pontiem) viennozīmīgi piemīt atšķirīga attieksme un uzvedība. Tā pat kā sievietes ir iedalāmas prastās, vidusmēra un izsmalcinātās, neatkarībā no tās, kas mugurā.
13.09.2011 18:41 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
visas jau mes gribas materiali nodrosinatu virieti(ne obligati biezais, bhet nu tadu, kuram savs dzivoklis, masina). un ja ari pagadas plikadida, tad to jau tapat mil.
13.09.2011 20:40 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Aguciitis raudupiete-man patika tas pedejais secinajums-ja pagadas plikadida ,to tapat mil...Tas bija tik labi ! :-D
14.09.2011 04:15 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Visam jabut normas robezas. Ja kaut kas trukst jebkura no galvenajam jomam - bus problemas! Vai ta butu nauda, sekss, emocionala saderiba utt.
14.09.2011 04:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits