Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko tu esi sabojājusi no sava vīrieša mantām?

 
Reitings 84
Reģ: 28.08.2009

Gribu saprast, vai es vienīgā esmu tāda katastrofa, kurai atliek vien pieeiet pie tehnikas, kad tā jau sabojājas. Tāpat arī mēdzu pazaudēt, man mēdz nozagt, mēdzu kaut kā citādi nodarīt skādi. Sava puiša mantām.

Ko jums ir izdevies sabojāt no sava puiša mantām un kāda ir bijusi viņa reakcija?

Pa šiem gadiem esmu vairākkārt sačakarējusi viņa datoru (pat neko nedarot, vienkārši lietojot un esot tuvumā), tie, protams, pēc tam ir salaboti.

Esmu pārdūrusi riepu puiša velosipēdam.

Un man ir nozaguši telefonu, ko puisis bija iedevis.

Tagad ir tā, ka viņš man neko, neko nedod un sāk jau bļaut, kad es pat tuvojos viņa lietām. Vai tas ir normāli?

Neko negrib ne aizdot, neko. Tagad man vajag darba datoru, bet viņš nedod :-/

04.09.2011 17:54 |
 
Reitings 84
Reģ: 28.08.2009
Protams, es esmu salīdzinoši daudz lauzusi viņa lietas. Bet vai tāpēc tā jāuzvedas tik savtīgi?

Esmu dzirdējusi, ka dažas pat puiša auto ir sasitušas un neko, tikai paprasa, vai pašai viss ok.
Ja es auto sasitu, tad mani vienkārši no mājas izmestu :-O

Kā izskaidrot viņa reakciju?
04.09.2011 17:58 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Nekad neko neesmu saplēsusi,kaut vai maza skādīte bijusi,tomēr nekad tik briesmīga attieksme nav bijusi - pasaka,ka nekas vai vnk saka,ka nopirks jaunu,pats sataisīs!Iztiekam bez dusmām un skandāliem :-)
04.09.2011 18:00 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Man tas nebūtu normāli. Es arī esmu nejēga sadzīviskās lietās, bet cenšos sevi nevainot par to. Reiz es pat nopludināju viņu dzīvokli. Ne jau ar apzinātu rīcību, protams. Bet es biju mājās, kad tas viss notika un biju ārprātīgi bezpalīdzīga, kā rezultātā tika nodarīta liela skāde gan pašu, gan kaimiņu dzīvoklim. Toreiz pārdzīvoju, bet man neviens to nepārmeta. Tikai iemācīja, kā var izslēgt elektrības padevi, un pastāstīja, pie kuriem kaimiņiem šādās situācijās visdrošāk vērsties.

Savukārt drauga automašīnas gan es nelietoju. Labāk nebraucu vispār, nekā braucu ar viņa auto. Bet tās gan ir manas psiholoģiskās problēmas, jo es pati justos kā pēdējā neliete, ja sasistu viņa auto.
04.09.2011 18:04 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
nu...ja Tu tiesam biezi boja vina mantas un vinam nav tik daudz lidzeklu,lai katrreiz iegadatos jaunas vai labotu, tad saprotu vina nevelesanos dot tas Tev...

es,skiet,neko neesmu saplesusi,vismaz neatceros. tik vien ka aplejusi visu iespejamo (gultu, vina drebes utt. :D), bet vins tikai pasmaida par to. :D
04.09.2011 18:04 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.04.2011
tikko pajautāju, ko darītu,ja sasistu auto, viņš teica, ka pats ir sasitis, nedusmotos, bet būtu baigi škrobīgs - naudas lieta :)
bet es vairāk esmu tizla, piem., kad viņš lika dzīvoklī laminātu, parādīju, kur nedrīkstu kāpt, a es gribēju uzmanīgāk, lecu pāri un atsitu galvu pret grieztu dekora līdz asarām :D tad nepaskatoties, ieskrienu stikla durvīs - viņš parasti dusmojas, ka esmu tik tizla, jo sevi varu savainot. :D par durvīm būtu vienalga.
Un PS - viņš ir saplēsis mani PC, uzsēdās virsū, nenoliegšu, ka biju traki nikna, jo tas notika dzērumā. Nu ne par kompi, bet par to neuzmanību. Viss jau salabots. :)
04.09.2011 18:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es sasitu vira masinu! (s)
04.09.2011 18:09 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Protams, ka nav jauki, ka uz Tevi bļauj, bet es viņa vietā arī pilnīgi noteikti Tev neko vairs nedotu, ja Tev tik bieži viss sabojājas. Iemācīsies būt uzmanīgāka un saudzīgāka, tad ok, varēs runāt par kaut kādu lietu došanu. Te pat nav runa par to, vai viņam pietiek līdzekļi vai nepietiek, bet kāpēc viņam tie būtu jātērē, lai kaut ko labotu, ko Tu regulāri saplēs? Ok, es saprotu, ka var gadīties, bet vairākas reizes sačakarēt datoru? Ko tad Tu ar viņu dari? :-O
04.09.2011 18:12 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, tagad prātā nekas tāds nenāk. Iespējams, esmu kādus sīkumiņus sabojājusi, teiksim, mazgājot sakrāsojusi kādas viņa bikses, t-kreklus un tā.
Neko nesaka. Saprotošs, jo kam negadās.
04.09.2011 18:16 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Neko kā īpašu traģēdiju es neatceros, jo viņam uz visu, ko es mēdzu izdarīt ar savām vai viņa mantām, sakāmais ir tikai viens: "Labi ir, tiksi pie jauna!" :-D
04.09.2011 18:16 |
 
Reitings 84
Reģ: 28.08.2009
Tur jau tā lieta, ka neko speciāli nedaru.
Pie datora es vispār tikai internetā sēžu un wordā rakstu.
Vienreiz vispār bija super gadījums - draugs visu dienu strādā pie datora, aiziet uz virtuvi pēc maizītēm. Tikmēr es ātri pieeju pie datora, gribu draugos ieiet, pēc vienas minūtes viss, datoram nobrūk visa sistēma
04.09.2011 18:17 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Es neko neesmu nevienam sabojājusi,jo es arī pret savām lietām attiecos uzmanīgi,ar svešām lietām vēl jo vairāk. Vispār nepatīk ņemt citu lietas,tai skaitā mašīnu. Pat ja braucam kopā,bet esmu pie stūres,tad es vienmēr izvēlos braukt ar savu mašīnu-jo mans ir mans. Es ļoti pārdzīvotu ja sanāktu kādam citam ko sabojāt,tādēļ cenšos neko neņemt :)

Es tava drauga vietā arī neko nedotu,jo tas nav normāli visu sabojāt. Ja tas gadās retu reizi tad jau piedodams,bet tu tik daudz viņam sabojā,tad nav ko brīnīties.

Man bija tā,ka bieži aizdevu drēbes draudzenei,bet viņa tās sabojāja-aplēja,uzplēsa,izstaipija un tad arī reiz pateicu,ka vairs nedošu.Nav jau žēl,bet kādēļ man jāpērk sev drēbes,ko kāda cita sabojā un es varu mest miskastē? Ja neprot apieties ar lietām rūpīgi,tad nevajag neko ņemt .

04.09.2011 18:21 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Pirmajā reizē, kad satiku savu draugu - nometu viņa iPhonu zemē un to pēcāk rotāja ļoti manāma skramba, taču viņš tik noteica, ka tas uz laimi :D
Vispār cenšos viņa mantas neaizņemties, jo man uzreiz ir uztraukums, vai viss būs ok, kāds nenozags, es nesačakarēšu utt. Bet, ja man tiešām vajag - tad aizdod. Un es nebojāju :)
Runājot par tavu draugu - es viņa vietā noteikti tev neko vairs nedotu. Es gan nebļautu un neteiktu neko rupju, vnk pateiktu, ka vairs neaizdošu.
04.09.2011 18:30 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
Esmu salauzusi viņa jauno telefonu.. tagad viņš dzīvo ar vecu telefonu, jaunā vietā, bet man neko neteica sliktu, kad pastāstīju..

viņš nepieķerās lietām, tas ir +, kā arī nekad neko sliktu nesaka man.
04.09.2011 18:32 |
 
Reitings 1445
Reģ: 11.11.2009
Es esmu tikai ieplēsusi viņa kredītkarti,bet neesmu droša vai tā bija mana vaina :-D Tad vel viņš man nopirka telefonu 400 vērtībā, pirmajā nedēļā nokrita un ieplaisāja ekrāns, bet nekas traģisks, nav pamanāmi un tas jau ir mans telefons, nekas,ka viņa pirkts :-D Tagad ir pagājis gadu un jaunu skrambu telefonam nav :-D
04.09.2011 18:33 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Patiesībā,neatceros,ka būtu viņam kko sabojājusi.Viņš man ir devis izmantot savas lietas,bet es esmu daudz,daudz uzmanīgāka kā ar savām lietām.Es vispār,ja man kāds cits(mīļais,draudzene,radinieki)iedod kko no savām lietām,izturos ekstra uzmanīgi,lai tikai nekas nenotiktu,jo zinu,ka varu kko nejauši sačakarēt(tā man ir gadījies ar savām lietām).
Saprotu puisi.Ja kāds man kko regulāri sabojātu,es arī vairs nedotu tam cilvēkam savas lietas.
04.09.2011 18:33 |
 
Reitings 1445
Reģ: 11.11.2009
Lai es mūsu datorā nesavilktu datorus, nopirka man atsevišķu portatīvo, kas arī vel ir dzīvs :-D
04.09.2011 18:34 |
 
Reitings 84
Reģ: 28.08.2009
nu jauki, tagad jūtos kā lūzere
04.09.2011 18:35 |
 
Reitings 352
Reģ: 10.10.2009
Es neko neesmu sabojājusi, viņš ir sabojājis manas mantas, tādēļ vispār nevēlos, lai viņš skartos klāt manām lietām.

Tavu puisi lieliski saprotu. Viņš centīgi krāj naudu, kaut ko iegādājas, saudzīgi izturas pret šo lietu, bet tu paņem un visu salauz, sabojā, pazaudē. Un tev, princesei, tas šķiet tāds nieks vien.
Viņam atkal jātērē nauda, lai šo lietu salabotu vai iegādātos jaunu.
Un tas ir tik tizli, ka tu pats savas lietas taupi, bet kāds cits paņem un vēsā mierā bez sirdsapziņas pārmetumiem salauž.
Tava puiša vietā tev vispār neko un nekad nedotu. NEKAD.
Kur nu vēl datoru. Kas viņš kāds sponsors, kuram jāziedo savas mantas, lai tu salauztu??
Pati pērc un pati lauz. Tad varbūt iemācīsies kā rūpēties par lietām.
Un viņš nav savtīgs.
Drīzāk tu esi savtīga.
04.09.2011 18:41 |
 
Reitings 21
Reģ: 12.11.2010
Trakākais ko esmu sabojājusi puisim , ir viņa baltais krekls, kurš mistiski, pēc izvilkšanas no veļas mašīnas bija kļuvis rozā... (s) (s)
04.09.2011 18:43 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
portatīvo un mašīnu...
neteica, neko, škrobe, protams, bija, bet ne skandāls. Un ar mašīnu joprojām braucu kā iepriekš.
04.09.2011 18:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits