Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nervozitāte.

 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009

Sveikas!

Vēlējos painteresēties vai kāda no jums ir saskārusies ar nepamatotu nervoztāti vai miega traucējumiem, kuriem tiešām loģiska pamata nav, tikai nervi.

Esmu palikusi par stresa kamolu, vienu mirkli jūtos labi, bet otrā jau leikas varētu iet kārties, kaut dzīvē viss ir labi, stabili un nav nekādu milzīgo problēmu.

Kas varētu būt pie vainas? Kāds vitamīnu trūkums, esmu lasījusi, ka ja trūkst B vitamīns, tad var parādīties nervozitāte.

Un vēl - vai kāda no Jums ir lietojusi Nervostrong kapsulas? Vai ir jēga no viņām?

Saprotu, ka vajag meklēt cēloņus nevis uzreiz ķerties pie medikamentiem, bet esmu visādi izrakņājusies savā dzīvē un prātā, bet neredzu pamatu šādam stresam un nervozitātei! Tas mani pamatīgi satrauc!

Lūdzu kādu padomiņu!

Neiesakiet man lūdzu kkādus psiho, psihi ārstus, nav man tādas naudas lai ko tādu apmeklētu un tik traki jau vēl nav, vnk netieku ar sevi amzliet galā!

Paldies jau iepriekš par sapratni, jūsu pieredzi un kādu padomiņu!

03.05.2011 17:53 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kadreiz nervozitate var but ,ka par daudz saedas saldumus un loti daudz kafiju sadzeras,bet saprotu ,ka tev tas ir ta ka no vietas...ilgaku laiku.Butu labi ,ja zinatu tomer to iemeslu,tad noversot to aizies ari sress!
Es ieteiktu pamacities meditet-kadu laiku neklausies tadu uzbudinosu muziku,bet tadu pilnigi mierigu,tadu udens ,lietus skanas,kaut ko tadu ka meza...apgulies un iedomajies,ka esi taja vide,izsapnojies visu ,ko daritu tur-tadu ,ko veletos ,ar ko utt. (l)
Hawaii dziednieki to ieteica man ,kad biju loti nervoza!Galvenais centies est ari ta veseligi.Pamegini!Varbut ka palidzes! :-) ,
03.05.2011 19:55 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
Nav jau tā ka man tas būtu visu laiku, pirmo reizi kko tādu piedzīvoju janvārī, bet tad tam bija pamats, biju pamatīgi sastrīdējusies ar draugu, bija mīlestības problēmas, pārdzīvojumi, tātad tam bija pamats. Tad kkad kkā man palika labāk, toreiz arī dzēru Nervostrong, bet nezinu vai palīdzēja viņš vai kas cits. Taču tagad tas parādījās pirms kādām 2 nedēļām, pilnigi pēkšņi, viss sākās ar miega traucējumiem, kkādas 2 naktis nevarēju iemigt, protams līdz ar to parādījās arī stresiņš un nu jau netieku vairs no tā vaļā, miegs arī tāds nekāds.
Un ko es ievēroju, īpaši nervoza esmu no rītiem, pamostoties, itkā būtu sapņojusi sliktu sapni, kaut tā nav bijis un vakaros, jo sāku sevi gruzīt [pašai nemanot] par to, ka atkal nāk guļamlaiks, atkal nevarēšu iemigt un ļa ļa ļa.
Tas īstenībā lielāloties varētu būt manā prātā nevis kur citur, jo reizēm sākot domāt, var aizdomāties tādās debīlībās.
Nu pamēģināšu tomēr to nervastrong kādus 3 mēnešus padzert, nopirku arī B vitamīnu kompleksu, tad jau redzēs kā būs. Nāk vasara, varbūt izvēdināsies galva, jācer jau uz to labāko!
Un nelils prieciņš ka neesmu vienīgā tāda strencīte :D
03.05.2011 19:32 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Taisni tāda sajūta, ka raksti par mani pirms kāda laiciņa. Man bija tieši tāpat. Apkārtējie teica, ka tas ir no mana izčakarētā dienas režīma, darbs naktī, agrie rīti uz skolu, bet man nebija ne noguruma sajūta, ne tāda, ka fiziski vairs nevaru pavilkt. Bet. Tās garastāvokļa maiņas mani vienkārši galināja nost. No rīta varēju būt āāh cik pozitīva smaidīga un tad vienā brīdī kaut kāds kukū un vienkārši raudiens nāk. Mājās kāds paprasa- kas noticis? Un es parunāt nevaru, kamols kaklā un ārprāts. Tā man bija kādus mēnešus 2. Tie paši miega traucējumi, emocionalitāte, satraukums, paātrināta sirdsdarbība un tā, bet tad kaut kā nepiedomājot tas viss vienkārši pārgāja. Reizēm vēl arī tagad uznāk tādi kā simptomi, bet cenšos pie ta nepiedomāt, kaut gan ļoti ļoti gribētos zināt, kas pie velna tas ir!
P.s. Man tas nāk komplektā ar ļoti zīmīgiem sapņiem un visādām sakritībām :-D
03.05.2011 19:07 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
joga
03.05.2011 18:38 |
 
Reitings 57
Reģ: 24.04.2011
man šobriid ta ir, ka pilnīgi nezinu kru likties, bet iemesls gan ir. bet ieodmājos, ja tā ir bez iemesala un visu laiku. tad var saiet grīstītē

aizej uz baznīcu. neesmu fanātiska ticīgā, bet es vienkārši tev to iesaku :)
03.05.2011 18:11 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
Tev ir padušu matu kamols, nevis Tu esi nervu kamols :-D :-D :-D

Un man ir nedaudz līdzīgi. Ir reizes,kad pamostos un man ir stress, kaut nekas tajā dienā nav jādara un nekur nav jāiet... Zāles nedzeru, bet vnk. cenšos nomierināties.
03.05.2011 18:05 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Esmu dzirdējusi, ka nervozitāte rodas arī, ja ēd daudz šķiņka un/vai desas :D
03.05.2011 18:00 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Nezinu, man šķiet, ka tās zāles neko īpašu nedod...jo nesen biju pie ārsta, kas uzskatīja, ka manas slimības sakne ir stress, un izrakstīja antidepresantus...un neteiktu, ka viņi kaut ko dotu, varbūt tikai nedaudz uzdzen miegu.
03.05.2011 17:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!