Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vegetativa distonija

 
Reitings 56
Reģ: 11.02.2011

sveiki,vai ir kada seit kura parslimoja un slimo ar so slimibu???

18.02.2011 23:55 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
PinkLady, tu esi stulba. (e) Daudziem cilvēkiem tā ir problēma, bet tu ņirgājies. Tā nav izlaidība, tik tālu cilvēku ir novedusi dzīve, ikdiena, darbs, nepārtraukts stress vai neapskaužams dzīves ritms. :'-(
28.02.2011 12:26 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Nu, varbut arī šķiet smieklīgi, ja neesi ar to saskāries, bet, jā, man šo diagnozi ir uzstādījis ārsts un ar to tiešām nav viegli sadzīvot, jādzer gan medikamenti, gan radikāli jāmaina dzīves veids kāds piekopts pirms tam, jo tikai un vienīgi tas var pie šāda iznākuma novest!

Un smieties tur nav par ko, jo šīs panikas lēkmes, kas nāk virsū, liekas, ka sirds lec pa mut laukā, piemēram, tad lēkme, kad nokritu ar krampjiem un putām uz lūpām arī pieder pie šīs smieklīgās jūsu neslimības un arī izraisa tikpat lielu devu smieklu???

Gudri māk dirst tikai tās, kurām nav nācies ar to saskarties un nedod Dievs, ja būs tai ellei jāiet cauri!

Bucmulitis, neuztraucies man tulit būs gads riņķī ir bijuši mēneži, kad gandrīz nevienu medikamentu nelietoju un biju labi jau atkopusies, bet nesen sanāca fiziski pārpūlēties un tas atkal izsita no ierindas un viss sākās no sākuma! Bet neuztarucies iemācīsies ar to sadzīvot un ar laiku no tā tiksi vaļā :-)
28.02.2011 11:38 |
 
Reitings 551
Reģ: 21.12.2010
Parakstos zem katra Chantelles vārda! :-)
28.02.2011 10:18 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es noteikti nevipsnaju par so slimibu-pie mums tiesam daudzi cilveki slimo ar vegetativo distoniju! :-(
Es ieteiktu nostiprinat sevu imuno sistemu,dzivot pec iespejas veseligak,tad bus vieglak parvaret grutibas,kas saistitas ar so slimbu!Turies! :-)
28.02.2011 09:53 |
 
Reitings 39
Reģ: 15.11.2009
tām, kas te balstās uz gūgles sniegto informāciju ieteiktu pārāk hiperaktīvi nevīpsnāt par to ko pašas nav izjutušas. der arī atcerēties, ka viss par ko mēs smejamies, kādu dienu var piemeklēt mūs pašus un tad nu tās runas par "nespēju savākties" būs gaužām nevietā...

zinu jau zinu par ko temata autors runā. negribu to vairs piedzīvot atkal, bet atklāti sakot - arī nebaidos vairs. man tas bija grūts posms, bet tā pārciešana ļauj palikt krietni stiprākam, tādēļ savā ziņā - tas ko saucam par slimību reizēm rada veselīgas sekas. nu tā ir tāda interesanta lieta, un tik tiešām tā arī ir - it kā esi vesels, bet tie visi trakumi kas uznāk.. un tā tik tiešām bija REĀLA kontroles pazaudēšana. tam, kas to nav piedzīvojis, to nekad nesaprast. kā ar to cīnīties? vienkārši. ATZĪSTI SEV, no kā tu baidies. esmu pārliecināta, ka tā slimība ir tikai un vienīgi paniskas bailes. nevēlos atklāt, no kā tad man bija bail, bet man tas bija tikai viens vienīgs iemesls. katram pašam jāizdomā, kā beigt baidīties, tad arī slimība pazudīs. galu galā pēc statistikas datiem visbiežāk ar šo slimību slimo sieviete, jauna, aizdomu pilna. lai tev bucmulitis veicas ar šī posma izdzīvošanu - zini, ja būsi pret sevi godīga un gribēsi sev palīdzēt, tad kādu dienu tas viss tevi atstās, un pāri vien paliks atmiņas par laiku, kas tevi lauza, bet patiesībā darīja stiprāku! ;)
28.02.2011 06:07 |
 
Reitings 657
Reģ: 29.01.2009
PinkCandy - tu esi jocīga :-D
Nevajag jau visu googlē salasīties, tur arī ir daudz tāas informācijas , kura nemaz neatbilst.
Ja man tāda nebūtu es aŗī drošivien domātu kas tās par muļķībām, bet tomēr...
Tur neiet runa par k-kādu pažēlošanu vai nē, bet gan par reālām sliktām fiziskām pašsajūtam, kādas ir no jebkuras slimības. Tas, ka cēlonis nav radies tā ka parasti - tas nav nekāds iemesls lai teiktu ka tā nav slimība un ka ta piemīt cilvekiem, kuriem vajag lai viņus pažēlo. Nu c'mon, padomā ko saki ;-)
19.02.2011 14:56 |
 
Reitings 293
Reģ: 06.10.2010
jā gūglē skatoties tiešām secinu ka man arī ir, un var atrast pa pazīmei kas jebkuram cilvēkam kādreiz piemīt :-D tad jau visi mēs, ak nabadziņi, nevaram dzīvot šajā ļaunajā pasaulītē :-D sviests :-D
19.02.2011 14:32 |
 
Reitings 293
Reģ: 06.10.2010
Izlaidība nekas vairāk, tikai cenšas sev pievērst uzmanību, lai pažēlo :-D
19.02.2011 14:30 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Man drīzāk to veģetatīvo distoniju gribas saukt par hiperemocionalitāti. Ja mums parastiem cilvēkiem tikai ļoti lielā stresā sāk palikt fiziski slikti, tad viņiem pat pie neliela stresa rodas simptomi.
Visi ārsti saka vienu un to pašu- vaina ir galvā, cilvēks pats sev ieskaidro, ka ir slims. Tāpat ir lasīti raksti, ka vegētatīvo d. ir izdevies uzveikt, mainot dzīvesveidu un neuztverot to, kā slimību.
Citiem vārdiem- varbūt dzīvē ir pārāk daudz stresa, kas ir nokaitējusi nervu sistēmu līdz tādam stāvoklim, ka katrs sīkums izraisa sirdsklauves?
Man liekas, ka tur vajadzīgs psihoterapeits + kāds hobijs, kas rada lielu, pozitīvu emocionālo lādiņu (jebkas, kas cilvēku pozitīvi sajūsmina)+likvidēt visus stresa cēloņus (ja pretīgs šefs, meklēt citu darbu, ja sliktas attiecības ar kādu citu cilvēku, tad pārtraukt kontaktu, utml.).
19.02.2011 12:51 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Man drīzāk to veģetatīvo distoniju gribas saukt par hiperemocionalitāti. Ja mums parastiem cilvēkiem tikai ļoti lielā stresā sāk palikt fiziski slikti, tad viņiem pat pie neliela stresa rodas simptomi.
Visi ārsti saka vienu un to pašu- vaina ir galvā, cilvēks pats sev ieskaidro, ka ir slims. Tāpat ir lasīti raksti, ka vegētatīvo d. ir izdevies uzveikt, mainot dzīvesveidu un neuztverot to, kā slimību.
Citiem vārdiem- varbūt dzīvē ir pārāk daudz stresa, kas ir nokaitējusi nervu sistēmu līdz tādam stāvoklim, ka katrs sīkums izraisa sirdsklauves?
Man liekas, ka tur vajadzīgs psihoterapeits + kāds hobijs, kas rada lielu, pozitīvu emocionālo lādiņu (jebkas, kas cilvēku pozitīvi sajūsmina)+likvidēt visus stresa cēloņus (ja pretīgs šefs, meklēt citu darbu, ja sliktas attiecības ar kādu citu cilvēku, tad pārtraukt kontaktu, utml.).
19.02.2011 12:51 |
 
Reitings 114
Reģ: 11.09.2010
"jā tā būtu slimība, tad tā būtu ārstējama ar zālēm" vai šajā frāzē ir kaut nedaudz loģikas? ja cilvēkam ir kāda slimība, kurai nav nekādu zāļu pagaidām, tad tā nav slimība? :D

piekritīšu komentāriem, ka ņirgājas un sauc par vājiem citus tie, kuri paši un kuru tuvie cilvēki nav ar to saskārušies.
un ne jau vainīga ir cilvēka nespēja savākties.
sīkāk neiedziļināšos. un, nē, pati no šādas problēmas neciešu.
19.02.2011 12:41 |
 
Reitings 657
Reģ: 29.01.2009
Manami - nerunā ja nezini!

Piekrītu pēdējam komentāram.
Arī man tā slimība ir, bet ar laiku esmu iemācējusi sevi kontrolēt un izprast. Jūtu ka uzliesmo tad kad esmu pārstrādajusies un maz atpūtusies, organisms signalizē. Bet vispār cīnīties var. Nekad neesmu mēģinājusi to darīt ar medikamentu palīdzību, bet pati sevi noskaņojot. Protams sabalansēts uzturs , alkohola nelietošana, smēķēšanas atmešana, sports un rūpes par sevi ir galvenais lai no nepatīkamajām sajūtām izvairītos. Bet lai tas notiktu izgstoši ar to vien nepietiek. Ir jāmeklē problēmas cēļonis - no kā tad šī slimība ir radusies ( kāds iekšējs pārdzīvojums, ilgstošs stress , uztraukums utt.) kad iemesls atrasts ir jāmaina sava attieksme, jāizvairās no nepatīkamā, jāmaina vide, iespejams ļoti krasi jāmaina dzīve. Bet tādā veidā daudzi ir izveseļojušies, lai gan to izārstēt līdz galam - nevar nekad.
19.02.2011 05:00 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Smīņā tie, kuri paši to nav piedzīvojuši ;-)
Jā tas cēlonis ir galvā, bet tās sekas ir reālas- sirds darbības traucējumi, asinsspiediena staujas izmaiņas, trīce, ģīboņi, elpas trūkums ;-) un tās ir ļoti ļoti nepatīkamas.
Tas kurš to nav piedzīvojis pat iedomāties nevar, cik briesmīgi ir publiskā vietā vai kaut vai darbā iekšēji ar to cīnīties un tēlot, ka viss ir forši, kaut arī tajā brīdi šķiet, ka tūlīt mirsi. ;-)

Un jātiek galā ir ar cēloni, nevis sekām!!! :-)
Viss būs ok! Turies!
19.02.2011 00:54 |
 
Reitings 56
Reģ: 11.02.2011
nu ja godigi es ilgu laiku nesapratu kas ar mani notiek... paradijas galvas sapes,asas sapes krutis,galvu reobonji un trices... beigas saka parvesrties viss trakak un neciesamak... lidz neistureju un devos pie arsta domajot ka driz gals klat,kur man so te noteica... man ir loti lielas un patstavigas problemas ar puisi,plus vel vinjs neizprot manas lekmes un nemegina mani mierinat vai izdarit ta lai lekmes nerastos,jo pie katra uzstraukuma liekas ka kritisu gar zemi un nekad vairs nepiecelsos... sausmigi mainas sirdsdarbiba un tiesam es vismaz personigi nevaru to kontrolet,lai ka to gribetu... ja ieteiksies pamest puisi,tad es to nevaru izdarit,rokas necelas... meginu rast risinajumus un kko darit... lietoju kadu laiku antidepresantus kurus man bija ieteicis arsts,isti nepalidzeja,tik mazliet nomierinaja lidz nakamreiz lekme atkal bija klat,soreiz jau vienkarsi skatoties tv vienatne,gulot gulta un ne par ko nedomajot! bet lai nu ka... izskatas ka daudzi sminjaa par so te visu... paldies,es tik meginaju uzzinat ka cinities ar lekmem un simptomiem.. ka to visu mazinat...
19.02.2011 00:33 |
 
Reitings 847
Reģ: 29.01.2009
jā, tā google ir kā sērga...tobiš rakāties un meklet kas pa vainu ir...tā var sajukt prātā... runāju tikai un vienīgi iz savas pieredzes, un ja esi ar to apmāta, ir jābūt spēkam, lai no tā tiktu vaļā, un tikai tad kad nebūs vairs laika nodarbināt savas domas ar to, un radīsies citas prioritātes utt. savā dzīvē, tā ātri VD būs atkāpusies ;) vai arī uzplaiksnīs atkal ja būs kāda trauksme sevī.
19.02.2011 00:15 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
Smadzenēs neizstrādājās kaut kāda viela, tāpēc to liek dzert.
19.02.2011 00:15 |
 
Reitings 183
Reģ: 10.01.2011
Ja skatās pēc gūgles un ja vēl fantāzija strādā, tad sev var piedēvēt čut ne katru slimību un vainu... :D

Ja ļoti grib, katra tagad var būt stāvoklī, būt depresijā, "slimot" ar veģetatīvo utt. :D

Kā saka - vajag tik rakt :D

19.02.2011 00:14 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
anetī, zinu vienu puisi kam jau no bērnības smagā formā. Viņš ir pilnībā atkarīgs no tabletēm. Citādi normāls cilvēks, bet ,ja nedzer zāles, viņam tas stāvoklis nepāriet. Tāpēc domāju, ka tā ir slimība- pataloģija.Bet ar to diagnozi ārsti mētājās pa labi un pa kreisi. Tas ,kas ir visbiežāk ,manuprāt, ir parastas ilgstošas trauksmes un stresa sekas. Beidzās depresija un beidzās lēkmes.
19.02.2011 00:13 |
 
Reitings 36
Reģ: 06.12.2010
+1 anetī
Nu nevaru šo emocionālo stāvokli uztvert par slimību. Nemeklē simptomus, kur tos nav, savācies un būs ok ;-)
19.02.2011 00:13 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Spriežot pēc vienas diskusijas par šo slimību, liekas, ka katrai 2. no šī portāla ir veģetatīvā distonija, interesanti vai viņām to ir apstiprinājis ārsts vai vienkārši pašas pēc googles tantes izdomājušas?!
19.02.2011 00:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits