Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nedaudz uztraukusies

 
Reitings 47
Reģ: 31.05.2010

sveikas!

pārņem neliels satraukums jo:

1) janvārī apsaldēju urīnpūsli-bija problēmas ar iešanu uz tualeti.dzēru zāles-palika labāk

2) uzreiz pēc tam izrādījās ka apsaldējums izraisījis ginekoloģiskas problēmas-dzemdes asiņošana ko izraisīja kautkādas baktērijas-lietoju zāles-ir jau okey.

3) BET man jau kā 6 nedēļas nav mēnešreižu. bija varbūt doma ka esmu stāvoklī jo janvārī sanāca arī pārtrauktais seks, kur bija nepieciešams dzert AK. bet uztaisīju testu un viss kartībā.

4) 2dien ir paredzēts atkal iet pie ginekoloģes bet saprotu ka netikšu prom no darba.

5) tātad meitenes-vai pēc visu to zāļu lietošanas ir ok, ka man viņas tik ļoti kavējas-kādai varbūt tā ir bijis? pirmo reiz es tik ļoti pēc viņām ilgojos, bet kā nav, tā nav.

Un otra lieta-

ko lai šovakar interesantu padara ar puisi-nav galīg nekādu plānu, bet mājās sēdēt negribas-varbūt zinat kādu interesantu pasākumu kas ir šovakar? :-)

18.02.2011 12:16 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Sievietes veselības viens no rādītājiem ir regulāras MR! Ja tās tādas nav - tad nevar teikt, ka viss tev ir normāli un tā gadās..
Meklē tomēr iespējas tikt pie ārsta norunātajā datumā!
18.02.2011 12:51 |
 
Reitings 47
Reģ: 31.05.2010
es jau 2 reiz biju pie ginekoloģes-kad izdarīja apskati, nosūtīja analīzes. teica ka nav nekas traks, tā mēdz gadīties-lai palietoju vienu antibakterialu līdzekli un vēl vienas zāles. un lai pēc divām ned atnāku vnk atrādīties. liekas ka viss ir okey-vnk nav mēnešeižu-man liekas ka tur man viss tac cikls ir sagājis grīstē to zāļu dēļ. tāpēc jautāju-vai kādai pēc zāļu lietošanas ir bijis kas līdzīgs, ka kavējās. tā baktērija kas man bija bija kas līdzīgs piena sēnei-tā vismaz man skaidroja.
18.02.2011 12:34 |
 
Reitings 853
Reģ: 29.01.2009
nedaudz uztraukusies?! saulīt, tu ļoti vieglprātīgi attiecies pret savu veselību. jo ātrāk aiziesi pie ārsta, jo labāk tev.
18.02.2011 12:29 |
 
Reitings 35
Reģ: 04.02.2011
Pie ginekologa! Un neparko citu nav runa.Tikai viņš spēs tev palīdzēt.
18.02.2011 12:25 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tā: tev asiņoja dzemde, tagad apm. 2 mēnešus nav MR un vēl pieļauj domu netikt pie ginekologa pēc iespējas ātrāk!
Tev sava veselība ir svarīga?

18.02.2011 12:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits