Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā no pūces pārtapt par kko līdzīgu cīrulim? :D

 
Reitings 447
Reģ: 25.06.2009

Sveikas :)

Esmu riktīga pūce-tāda,kurai patīk vēlu iet gulēt (ne ātrāk par 00:00) un patīk ilgi,ilgi gulēt..

Tā kā mācos,vienmēr ir grūti piecelties no rīta,pieceļoties esmu ļooti nogurusi,un līdz ar to ir jāpaiet kādai push (pat vairāk) , lai es būtu daudz maz atmodusies un varētu sākt taisīties uz skolu..

Kā,lai sevi piedabūnu pie iešanas gulēt kkur 23 kaut vai? (tajā laikā nesanāk aizmigt,vienmēr vārtos pa gultu,vai dēļ bezmiega skatos tv līdz savam ierastajam gulētiešanas laikam..)

16.02.2011 21:34 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Ojj, atkal gari uzrakstīju :D Vēl viens ieteikums - laikam kāda jau minēja - neskaties TV pirms gulētiešanas, un, kad ej gulēt, centies ne par ko nedomāt (man tas nesanāk :D). Vari tiešām iedzert kādu nomierinošu tēju, ieiet siltā vannā/dušā. Un vari pamēģināt to, ko teicu - aizej dažas reizes ļoti agri gulēt un paskaties, vai būsi izgulējusies no rīta! Var būt tā, ka Tev arī tas nogurums no rītiem nav atkarīgs no tā, cik agri aizej gulēt :) Izvēdini guļamistabu, aizmigt palīdz, ja telpa ir pavēsa. Un no rīta pamosties tiešām vislabāk palīdz, ja ārā ir saule! Man jau nu noteikti :)
17.02.2011 02:48 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Man nekad nav nācis miegs agrāk par 3-4, pat, ja 2vos aizeju gulēt, vārtīšos līdz tiem četriem, kamēr beidzot iemigšu. Un to nav iespējams nekādi izmainīt, jo, kad bija jāceļas uz darbu, varēju celties 6,7 (protams, piecelties ir grūti), bet vakarā miegs tāpat nenāca un nenāk. Tāpat arī, ja uz lekcijām agri jāceļas. Tagad, kad uz darbu nav jāiet, tāpat uz lekcijām sanāk celties tajos 7, vēlākais 9 no rīta un grūti piecelties. Mans ideālais ritms būtu iet gulēt 3jos (4 tomēr laikam izklausās pārāk traki :D) un celties 12! Lai gan varu nogulēt līdz 13, 14, esmu nogulējusi pat līdz 18 dienā.. (citiem laikam tā jau skaitās pēcpusdiena :D)
Jautājums ir - kādēļ tieši gribi izmainīt savu ritmu? Lai varētu agrāk piecelties un nenāktu miegs no rītiem? :) To, manuprāt, izdarīt ir ļoti grūti un gandrīz neiespējami, atkarīgs arī no paša cilvēka un pašsajūtas. Pamēģini varbūt aiziet kādreiz gulēt 22vos - ja no rīta piecelsies un jutīsies ok, tad gan jau kko vēl var labot. Man atkal (man šķiet) būtu tā, ka, ja es aizietu pat 21 gulēt (un izdotos aizmigt :D), nu nevarētu es tajos 7 piecelties! :D Tāpat kā es izguļos daudz labāk, ja esmu gulējusi no 4-10 (6 stundas), kā no, piemēram, 1-8 (7 stundas).. Un vēl - visus darbus, kas man jādara, es vislabāk varu izdarīt pa nakti - gan skolai, gan visu pārējo. Neviens netraucē, nav nekādu blakus lietu, kā arī vienkārši labāk domājas.. Nekad nevaru neko tā pa dienu izdarīt, tas nav mans laiks.. nedomājas doma kā vajag, nav ražīga darīšana :D :D Nu nemāku izskaidrot, bet vienkārši naktī man patīk labāk.
17.02.2011 02:44 |
 
Reitings 879
Reģ: 29.01.2009
kad man kādu mēnesi nebija no rītiem jāceļas, gāju gulēt kādos 3os, 4os, pat ap 5iem :D un pat tad bieži nevarēju aizmigt, jau kritu panikā, kad kādu dienu jāpieceļas 7, bet es ap 5 vēl neesmu aizmigusi..
(piebildīšu gan, ka man bieži bija problēmas ar aizmigšanu arī skolas laikā)
bet tas kaut kā mistiski pārgāja un tagad man pilnīgi pārsteidzošā kārtā nav problēmu aizmigt pat ap 23.

droši vien sevi vajag disciplinēt un kaut kā nodarbināt.
16.02.2011 23:49 |
 
Reitings 40
Reģ: 17.08.2009
Es cik sevi atceros esmu bijis cīrulis. Bet sakarā ar savu darba režīmu, esmu palikusi par pūci :-D Tagad, tajā vienā dienā, kad man jāceļās 7:00 visu dienu žāvājos. :-D Bet es domāju, ka tas ir ļoti individuāli un arī atkarīgs no tā vai tu proti sevi noskaņot. Patiesībā jau viss ir galvā ;-)
16.02.2011 23:46 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
es esmu riktīgs cīrulis, man patīk agri rīti un vislabprātāk eju gulēt ap 23 :-) grūti to savu ritmu mainīt :)
16.02.2011 23:42 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
jēēziņ, es esmu pūču karaliene vienkārši :D man nenāk miegs ātrāk par 01.00 un ceļos ap pusdienlaiku. bet, kad sākās darbs, tad vienkārši vajadzēja sevi piespiest celties. sākumā nāca miegs, pa dienu gulēju, bet tagad jau ap tiem 23 lēnām sāk nākt miegs un apziņa arī saka, ka vajadzētu iet čučēt :)
16.02.2011 22:47 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Es arī esmu pūču pūce, bet man ir sešos no rīta jāceļas uz darbu. Lai varētu izvilkt dienu, eju gulēt desmitos vakarā. Rezultāts - man VISU laiku nāk miegs! :D Pienāk nedēļas nogale, es laimīga, ka varēs neiet tik agri gulēt un ballēties visu nakti, nekā - desmitos acis krīt ciet, mokos. Tās ir šausmas kaut kādas! Man liekas, ka no pūces par cīruli pārtapt ir neiespējami.
16.02.2011 22:46 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Es diezgan ātri sevi pieradināju pie normāla režīma. Biju paradusi iet gulēt ap trijiem, četriem un tikai kādos 12.00. cēlos. Bet, kad bija jāsāk strādāt, tā vairs nevarēju atļauties. Pirmo nedēļu naktī nevarēju normāli aiziet gulēt, no rīta bija vienkārši elle un pa dienu lūzu nost, bet tagad jau ap 23.00. nāk miegs un no rītiem piecelties nav grūti.
16.02.2011 22:40 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
Aw nu saprotu Tevi 100%. Man pat ir fiziski slikta dūša, ja esmu ļoti agri picēlusies. Pa nakti esmu īsta enerģijas bumba. Un tur nelīdz nekāda gulēt iešana desmitos. Tā vienkārši no dabas iekārtots.

Es atstāju vaļā aizkarus. Ziemas tumšajā laikā tas nelīdz, bet ,kad parādās pirmā pavasara saule, tad gaisma palīdz pamosties.
Es esmu domājusi par šo produktu, bet pagaidām nevaru saņemties. http://www.youtube.com/watch?v=rh2g4IjHIiU

Vēl nevar ēst neko smagu un sāļu uz nakti un tieši pirms gulētiešanas. Tad sapampums garantēts un pamosties nereāli.

16.02.2011 22:30 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
vienkārši liec modinātāju agri! tas nekas, ja pirmajās dienās būsi naktī gulējusi vien pāris stundas, pamocies! un tad jau arī ar laiku vakaros ātrāk nāks lūziens. Jo vienkārši tāpat sākt ātri gulēt nav jēgas - gulēsi un skatīsies griestos :D
16.02.2011 22:28 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu ar pusdienslaika pagulēšanu tā lieta krastā neies. Kas Tev pa dienu ir darāms, ka vari atļauties 13os iet pagulēt?
Lai kaut kā sanāktu - centies celties agrāk, pa dienu sevi nodarbināt, nepieļaujot pagulēšanu un tad vakarā vismaz 2h pirms tiem 23iem neko aktīvu nedari. Lielākai iemigšanas iespējai varbūt iedzer kādu nomierinošu tēju.
Sākumā mocīsies, gan jau vēlāk izdosies.
Gadījumos, kad maziem bērniem mēģina mainīt gulēšanas režīmu, tas aizņem ap 2 ļoti grūtām nedēļām, stabila rezultāta sasniegšanai

16.02.2011 22:11 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
es arī esmu pūce.. protams, ja vajag piecelšos kaut vai 5.. bet jūtos nekā! manuprāt to īsti nevar mainīt, bet nu par dienas gulēšanu ir jāaizmirst, ja grib laicīgi aiziet gulēt..! tas toč! bet es tā pat daru :D aizeju gulēt 4 naktī :D 7 jāceļās.. un tad atnāku mājās un ap 2/3 atlūztu uz pāris h.. :D nav jābrīnās, ka tad eju vēlu gulēt.. :D
16.02.2011 22:02 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Neiespējami.


Es esmu vēl riktīgāka pūce - man viens naktī vēl ir agrs. Un agrāk par diviem aizmigt ir ļooooti grūti, pat ja esmu cēlusies piecos no rīta.

Traki, bet kam tagad viegli? :-D


Kad biju UK ciemos, tad gan man nāca miegs jau ap 10 vakarā. :-|
16.02.2011 21:47 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Varbūt ar ļoti lielu pacietību un smagu darbu tas ir iespējams... Nezinu. (t)

Es dažreiz eju gulēt (dažreiz neeju vispār) ap 4iem vai 5iem un jāceļās tik un tā agri... Un nav tā, ka 9os vakarā jau lūstu nost. :-D Bet viena brīvdiena, dzīvojot tādā ritmā, gan ir jāvelta kārtīgam miegam.

Un jā, es zinu, ka nekas veselīgs tas nav, bet nu es ļooooti reti varu aizmigt pirms 2iem. Neatkarīgi no tā, kas pa dienu ir darīts.
16.02.2011 21:43 |
 
Reitings 447
Reģ: 25.06.2009
Ja tā darīšu,tad pa dienu gulēšu.. :( Jau vakar iegāju gulēt 1os,cēlos 7os,pa dienu tikko pagulēju pusotru stundu..
16.02.2011 21:42 |
 
10 gadi
Reitings 6193
Reģ: 01.04.2009
Nu vienkārši, agrāk mēģini iet gulēt un neskaties TV pirms miega - vismaz man tas aizdzen miegu un neļauj noskaņoties gulēšanai. Sāc jau kādu stundu iepriekš "nomierināties" un domāt par miegu, nekādas ēšanas vai sēdēšanas pie tv un datora vēlu vakarā:) Un var kādu nomierinošu tēju iedzert. Piemēram, es vienmēr pirms gulētiešanas kārtīgi izvēdinu istabu - tad arī labāks miegs.
16.02.2011 21:42 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
pamazam jamaina savs ritms. aizej gulet piem 2-3 nakti. celies 7. tad vnk automatiski gribesi ap tiem 23 iet gulet.
16.02.2011 21:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits