Stomatīts

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010

Labvakar! Problēma tāda ka aiz lūpas gļotādā parādījies tāds balts plankums,ļoti sūrst,ārstēju skalojot ar kliņģerīšu tēju un pūšu propolisa un kliņģerītes šķīdumu, tomēr liekas ka tas baltums palielinās un tās sāpes ir neciešamas.Internetā pēc attēliem sapratu,ka tas ir stomatīts.Lieta tāda ka ik pa laikam uzmetās,nav pirmo reizi.Ir jau kādas četras dienas šoreiz.Liekas ka vajadzētu iet pie daktera. Bet nav skaidrības pie kāda- zobārsta,stomatologa vai arī zobārts var veikt stomatologa funkcijas? Ceru ka kāda varēs palīdzēt :-(

14.02.2011 23:55 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
aizej uz aptieku un noper smērīti,drīzāk gan šķidrumu..
tāds kā zaļais tikai violets, un pasmērē ar vates kociņu..

esmu skalojusi muti ar kaut kadu stomatidīnu,bet to es pirku krimā,ceļojuma laikā,neesmu droša,ka lv tāds ir :-D
15.02.2011 00:12 |
 
Reitings 257
Reģ: 29.01.2009
Kā nelaist garām stomatītu vai nesamudžināt viņu ar citām saslimšanām?

Galvenas izpausmes ir: ķermeņa temperatūras paaugstināšana līdz 39–40°С, limfmerzglu palielināšana, atteikums no ēdiena sakarā ar sāpi un kopīgu stāvokļa pasliktinājumu. Pati gļotāda top spilgti sarkana, piepampusi. Uz vaigu un lūpu iekšējas virsmas rodas sāpīgas izbēršanas (afti, erozijas, čūlas). Ja tas ir gerpeticheskij stomatīts, tad tie var būt un uz ādas ap muti. Ja tas ir sēnīšu stomatīts, tad parādīsies uzlidojums līdzīgs sačokurojies pienam. Cilvēks izslāpst, siekalas tapt putaina. Iemīļotās ar bērniem čipsi var būt saslimšanas cēlonis, tā kā satur daudz ogļhidrātu, kas sekmē vētrainu mikrobu savairošanu.
15.02.2011 00:10 |
 
Reitings 81
Reģ: 05.01.2011
Heh.. man ir tāda spašas problēmas ! Tās uzrodas, tad sāaarsteeju un atkal kautkad kādreiz uzmetas, bet nu man metas no tā, ka man ieradums grauzt ādu iekšpusē :-D
Katraa ziņaa Tev nav jēgas apmekēt zobārstu, manuprāt.. jo tpt izrakstīs vienas un tās pašas smēres.. Es lietoju STOMAGEL, vai arī KAMISTAD, tas tieši ir šiim problēmaāaamm.. Uzsmēreejot smeeri aada tā kā noremdējās, un ir nejuutiiga, un tādejādi arii ārstējaas taa vietiņa :) Un šiiis smēres var iegādaaties jebkurā aptiekā :)
15.02.2011 00:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits