Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

SOS (pusdienas ieturošajām nelasīt :D)

 
Reitings 172
Reģ: 29.03.2009

sveikas. beidzot piesēdos apcerēt savu problēmu. ja nu kāda šobrīd ēd,- pienāc vēlāk, lai nav jāsūdzas par apetītes bojāšanu...

tā lūk.. zinu, ka mana veselība ir galīgā ..... (nu jā, tieši tur arī ir...) daudz tāpat neesot atlicis, bet stāsts ne par to..

kādu gadu tā diezgan regulāri smēķēju... pēdējā laikā bieži neēdu jo ar to nenormāli stipro zāļu kursu (apmēram 10 ripiņas dienā) esmu nenormāli sabendējusi kuņģi... diezgan bieža parādība ir tā, ka kuņģis vienkārši uz 2-3 dienām apstājas.. nestrādā un viss. līdz ar to neko normālu nevaru ieēst.. un, kā neēdu, atkal kuņģa skābe bojā sieniņas un atkal nenormāli sāp vēders. kā tagad..(kkāds stulbs apburtais loks)

tas, kādēļ rakstu. pēdējā laikā pēc defekācijas uz tualetes papīra paliek asinis..

veselības uzlabošanas nolūkos pagaidām pieturos pie plāna atmest smēķēšanu (jau kādas 3ned. esmu noturējusies), bet kuņģa problēma tik un tā saasinās..

uz jautājumu- "kāpēc neej pie ārsta?" varu atbildēt jau iepriekš- negribu, lai atkal piesienas par "galveno veselības problēmu, kur tāpat nevar līdzēt"...

patiesībā gribētu vnk uzzināt kaut kādus ieteikumus, kas varētu būt pie vainas asiņošanai un ko varētu līdzēt..

ja nu tiešām nepaliks labāk, apsolu, ka aiziešu pie ārsta...

01.04.2011 20:22 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tur ir jasakatas -cik spilgta krasa asinis-ja tadas ka sarkanigi brunganas vairak,tad nak no iekspuses,ja loti sarkanas ,tas tie var but ari hemoroidi,ka ari ieplisumi kaut kur anala atvere-ne loti dzili...tas ta atruma...!
01.04.2011 20:42 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Pie ārsta!!!!

Un līdz tam tad atturies no ceptiem, asiem, taukainiem ēdieniem, tā vietā nez, putriņas (tādas kā tumītes, nu vārītas, bet šķidras) ēd, lai vēl vairāk to kuņģi nekairinātu.
01.04.2011 20:39 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Prasti izsakoties- no tā, ka asinis tek pa dibenu, var nomirt. Protams, ja tās asinis nerodas no tā, ka ir liels aizcietējums un plīst asinsvadi nākot ārā sūdiem :D :D
No tā, ka neārstē kuņģi, var rasties čūla- mocīsies ellīgās sāpēs, kas arī- neārstēta var beigties letāli.
Jebkurā gadījumā- vari nedarīt neko un gaidīt, kad paliks tik slikti, ka būs jāsauc ātrie.
Tev tur viss izklausās tik ielaists, ka jo ilgāk atliksi vizīti pie ārsta jo grūtāk un iespējams- neiespējamāk, kļūs tevi izārstēt.

01.04.2011 20:35 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.10.2010
Sveika!

Nu es Tev ieteiktu nevilkt garumā un pēc iespējas drīzāk apmeklēt ārstu.
Citādi nokļūsi slimnīcā un asiņosi pa visiem galiem. Kuņģa asiņošana nav nekas patīkams, ko darīs ārsts - ar speciālām zālēm salāpīs asiņojošās vaļējās čūlas kuņģī. Procedūra ir riebīga, kā nekā - endoskopija, bet nu jā, tā ir laikam vienīgā izeja. Ar vienkāršu medikamentozo terapiju tiktu cauri, ja neielaistu līdz asiņošanai..Līdz tam pārtiec tikai no piena produktiem, tumēm, biolacto. Neko ceptu, neko ar jūtamām garšvielām, melnā tēja - ļoti vāju, neko gāzētu un treknu.
01.04.2011 20:34 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
aši, aši pie ārsta.. domāju, ka visas piekritīs, ka tev labāk nepaliks!
01.04.2011 20:33 |
 
Reitings 506
Reģ: 06.05.2009
Man ļoti žēl, ka Tev ir tādas eselības problēmas.. :-/ jūtu līdzi..bet cik esmu lasījusi kkur info, tad asiņošana pēc defekācijas esot hemoroīdu pazīme...un jo agrāk sāk ārstēšanu, jo labāk... ;-)
01.04.2011 20:32 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
sukralfātu nelieto? viņš izveido kuņģi aizsargkārtu, tad skābe neēd kopā kuņģi.
Bet nu kopumā grūti spriest, ja īsti nav skaidrības, ar ko slimo utt.

Ja asiņo kuņģis, tad asinis ir melnas, bet ja tās ir sarkanas, tad asiņo parasti no zarnām, hemoroīdi utt.

Bet nu problēma izklausās pārāk nopietna cosmo forumam :-/
01.04.2011 20:32 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu kā? Tu aizej pie ārsta un ārsts Tev norāda uz kaut kādu saslimšanu un Tu ignorē norādījumus, sakot, ka tāpat nav vērts tur iespringt??!
Jebkāda asins izdalīšanās no organisma ārpus MR laika (protams, skrambas neskaitot) ir NENORMĀLA un liecina par smagu saslimšanu.
Tev ir visas iespējas kā muļķei meklēt pašārstēšanās iespējas un novest savu organismu tik tālu, ka bez sistēmu palīdzīgas un 24/7 gulēšanas gultā tas nefunkcionēs vai arī dotie spie ārsta/ -iem un izārstēties.
Man absolūti nesaprotama attieksme pret savu veselību! Tu taču neesi nekāda 70gadīga tantiņa, kas var padoties savām slimībām
01.04.2011 20:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits