"Es tevi mīlu!"-Cik ātri?

 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Sveikas,gribēju uzzināt,cik ilgi būdamas attiecībās jūs teicāt šos vārdus? Vienkārši,man ir tā,ka vīrietis pateica to krietnu laiku atpakaļ,bet es nebiju gatava atbildēt ar to pašu,bet tagad es jūtu,ka vajag pateikt to,bet neērti jūtos,jo sanāk,ka es pirmā pateikšu?
18.06.2012 00:27 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
karinjo, manuprāt, viens ir reāli redzēt un pazīt cilvēkus, otrs - reaģēt tikai uz portālā paustajiem komentāriem. es nebūt neapšaubu, ka pastāv saticīgas, harmoniskas un jaukas attiecības un man noteikti neskauž, ka citām tādas ir, bet es nudien nesaprotu, kā tas iet kopā ar tādu attiecību perfekcijas akcentēšanas kvantumu, kādu var manīt te?
19.06.2012 00:14 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Salomē, nu es neesmu vainīga, ka citām tik ļoti interesē tas, ko es rakstu :) Acīmredzot, savā veidā kaut kā es pievelku cilvēkus diskutēt tieši ar mani, jo par to nesūdzos, man patīk diskutēt (domāju to jau visis pamanīja :D)
Un atkal otrā komentāra daļā aiziet tavs vizdegunīgais tonis. Savus komentārus neuzskatu nedz par naiviem, nedz kaut kādiem citu nicinošiem, bet gan ļoti konkrētiem un stabiliem, turklāt ļoti racionāliem, lai arī šeit pārsvarā, kad aiziet strīdēšanās, tik tiešām nositu savu laiku. Tikpat labi varētu tagad sākt ikvienā diskusijā piekasīties Taviem komentāriem, analizēt tos un pasviest tev kā sivēnu Tevis pašas rakstīto. Tikai atšķirībā no Tevis, man neinteresē nedz Tu, nedz pārējie. Ja man kaut kas interesē, tad to arī kādam uzrakstu vai adresēju.
19.06.2012 00:13 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Es arii uzskatu, ka esmu atradusi preciizi to, ko man vajag, un mani neinteresee, cik garlaiciigi tas izklausaas:)
19.06.2012 00:11 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Man šodien lasaamais vakars, tieši pabeidzu diskusiju par daliišanos ar citiem labajaa
http://cosmo.lv/forums/topic/118801-veiksme-un-skaudiba/un nonaacu pie šiis diskusijas, manupraat viena otru lieliski papildina, ja saprataat, ko es ar to gribeeju teikt;) es absoluuti ticu, ka Spotorno tiesh taa arii domaa un juut, es aptuveni zinu sjo paari, un redzu, ka iistie ir viens otru atradushi, man tieshaam taa shkiet pat no malas, nevis no taa, ko vinja par to raksta, kaapeec ne, meitenes, kaapeec nebuut vienai pasakai, kaapeec manii viss shis neizraisiija ne mazaako aizkaitinaajumu?:)
P.s. Piedodiet par burtiem.
19.06.2012 00:09 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Ideālais ir garlaicīgs.
19.06.2012 00:07 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Spotorno, taču pati redzi, kāda tā Tava dalīšanās ar pozitīvo ir. ;-)

Un, pārlasi, nekur neteicu, ka Tev ir jādara tā vai citādi. Teicu, ka tās ir manas domas. Mums abām uz tām ir tiesības.

Un, jā, es nevaru noklusēt, ja Tavi komentāri te neizklausās ne pamācoši, ne iedvesmojoši, bet vienkārši naivi. Tā nav slikta īpašība, nebūt nē, bet attaisnoties ar kaut kādu jaunās paaudzes skološanu un labā piemēra rādīšanu?.. Ja Tev tas palīdz gulēt, tad kaut vai ar pasaules glābšanu.
18.06.2012 23:59 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Salomē, nu ļoti labi, kur problēma? Redzi, es taču nesāku tevi pārliecināt, ka ir obligāti jāuzraksta. Kāpēc tad tu uzskati, ka tu man vari kaut ko pārmest? Katrs cilvēks pats izvēlas, ko rakstīt, es izeju no citiem apsvērumiem, tādiem, ka domāju par jaunatni, un to, ka šeit nāk jaunas meitenes 15-16gadīgas, kuras lasa visu šo. Ja redzu, ka pārsvarā dominē negatīvais attiecībās, neuzticēšanās, strīdi, kaut kādas nesaprašanas, tad uzrakstīšu, ka ne visiem tā ir, lai meitenes nezaudē cerību un nenolaiž savu pašvērtējumu!
Lūk mani vada šādi apsvērumi, tāpēc, ka gribu būt noderīga un padalīties ar ieteikumiem. Ja tev vai citiem pozitīva pieredze automātiski nozīmē lielīšanos un augstprātību, tad ko tur vēl runāt... Žēl, ka nevar cilvēcīgi parunāt par iemesliem, kāpēc attiecībās kaut kas nesanāk, jo automātiski tev uzbrauks, ka nemāki pieņems citu viedokli utt. Bet manu kāds pieņem, ja jau tā runājam? Ko es jums sliktu dodu?
Bet nu kā vienmēr, gribi labu, sanāk kā vienmēr, lāča pakalpojums...

Ko lai saka, ņemšu vienkārši vērā, ka arī šeit nevar padalīties ar pozitīvo, bet gan obligāti jāsūdzās par visu un sevi jāvērtē zemāk par pārējiem, lai tikai citi nepadomātu, ka tu stumj mākoņus.


Mademoiselle! šoreiz nē, viss ap un par ēdienu :D Čaiņiks jau uzvārījās!
18.06.2012 23:54 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Spotorno, ja Tu pati atļaujies tā runāt, tad, manuprāt, diskutēt te tiešām nav vērts.

Atbildot uz jautājumu par to, kādēļ nerakstu par diskusijas tēmu. Jā, tici vai nē, ir cilvēki, kuriem nepatīk savu privāto dzīvi izlikt visu apskatei un vērtēšanai. Es esmu to vidū. Uzskatu, ka attiecības, kurās ir mīlestība, ir pārāk sakrālas, lai par tām plātītos forumā.
18.06.2012 23:42 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Spotorno
ātrais seksiņš nebūs? :D
18.06.2012 23:39 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Salomē, par to, ka apšauba, ka man ir stabilas un ideālas attiecības. Nepamanīji? Kaut kā es nekad nebiju atļāvusies kādai rakstīt "es neticu, ka tev ir sava māja, savs dzīvoklis, ka atļaujies katru nedēļu braukt uz Kanārijām, vai, ka tev ir pilns skapis ar Louboutēna kurpēm"! Tur jau ir visa sāls! Man vispār neinteresē Tava un citu dzīve, es tikai rakstu savu pieredzi, savus novērojumus, un, ja es pie manām ilgstošām un stabilām attiecībām atļāvos piebilst to, ka manuprāt, problēma rodas jau saknē par to, ka viens otram neatzīstas jūtās, tad tur nav itin nekā absurda!
Mani vairāk fascinē tas, ka Tu atļaujies kaut ko tādu man rakstīt, kas Tu būtu tāda, kas vērtētu mani, manus komentārus un diktētu to, cik man ir vai nav ko jāraksta?! Apskaties pati uz sevi no malas, pati ielauzies svešā sarunā, par tēmu neko neuzrakstīji, bet kašķi paturpināji, super, pašai kauns nav?

Lai jauks vakars, eju dzert vakara tēju ar nutellu :)
18.06.2012 23:37 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Lauvinja
Cilvēki ar normālām attiecībām,kur nu vēl ideālām internetā nesēdēs,pat laiku tam neatradīs.


Es sēžu šeit, jo esmu savās mājās, bet attiecības ir jaukas, un par to būri un tukšumu gan piekrītu, sava veida taisnība ir.
18.06.2012 23:30 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Cilvēki ar normālām attiecībām,kur nu vēl ideālām internetā nesēdēs,pat laiku tam neatradīs.

hmm, taatad - ja man ir darbs uz pusslodzi vai esmu maajsaimniece, savukaart miiljotais straadaa uz pilnu slodzi un man ir daudz briivaa laika, tas automatiski noziimee, ka man nav normaalu attieciibu???? interesanti gan. un jautaajums lauvinjai - kas tad tavaa dziivee pietruukst, ja jau esi spiesta seedeet forumaa?
18.06.2012 23:26 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.10.2011
Manas attiecības laikam ir tīra maucība.
18.06.2012 23:25 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Ak, nu, Spotorno, cik var domāt, ka citām skauž? Really, par ko?? Par to, ka uzskati, ka Tev ir ideālas attiecības? Nē, man neskauž, man pašai ir lieliskas attiecības bez vajadzības to vairākkārtīgi apliecināt forumā. Interesanta Tev tendence, nudien.
18.06.2012 23:25 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.10.2011
Ja mans draugs man pirms pirmās nakts teiktu, ka mani mīl, es skaidri saprastu, ka viņš mani vēlas ievilkt gultā. Ja vīrietis lenc sievieti vienu gadu un dabū skūpstu pēc es tevi mīlu, tad viņš ir totāli izmisis, kurš citu sievieti nevar dabūt.
18.06.2012 23:24 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Spotorno, tavi uzskati ir diezgan... savdabīgi. Tev ir jārēķinās ar to, ka vienmēr būs, kas nepiekritīs. Redzi, tev liekas, ka attiecības sākas tikai tad, kad abi mīl viens otru, savukārt, es nesaprotu, kā var iemīlēt cilvēku, kuru praktiski nepazīsti. Bet tas nenozīmē, ka mana pieredze ir negatīva. Tā vienkārši ir savādāka.
Diskusijas ir laba lieta, bet reizēm rodas iespaids, ka tev ir grūti ar atšķirīgu viedokļu un dzīvesveidu pieņemšanu.
18.06.2012 23:24 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Spotorno
Jā, tā arī liki saprast, ka ja nav tik ideāli kā tev, tad tās nav attiecības.
Kad tu uzsāki attiecības tev bija 19, tāpēc arī ir tāda domāšana, idealizēta, mana arī tāda bija savās pirmajās attiecībās.

Nav vērts deldēt klaviatūras taustiņus, jo tāpat pie kopīga kopsaucēja nenonāksim.
18.06.2012 23:24 |
 
Reitings 10
Reģ: 09.06.2012
Cilvēki ar normālām attiecībām,kur nu vēl ideālām internetā nesēdēs,pat laiku tam neatradīs.
Nesaku ,ka jūsus dzīves ir bezjēdzīgas.

BET Ir skaidri redzams,ka jūsus attiecības ir būris un jums iekšā ir tukšums,kuru cenšaties te aizpildīt forumā.

Nekā personīga,bet tagad apstājieties un apdomājieties kādas muļķības te esat sakomentējušas;)
18.06.2012 23:21 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.10.2011
Mans draugs man atzinās mīlestībā pēc 1 gadu ilgušām attiecībām, sākumā (8 mēnešus) satikāmies tikai seksam, tagad pēc 2 gadu attiecībām mēnesi paņēmu pauzi jo izteicos, ka vēlos nobaudīt arī citu vīrieti un atļāvu viņam brīvsoli, tas lai attiecībās būtu asumiņš :P
18.06.2012 23:20 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
parfait, paldies! Tur jau ir visa sāls, ka ikviens no mums ir atšķirīgs, ar atšķirīgu audzināšanu, dzīves pieredzēm, kuras ietekmēja, uzskatiem, attieksmi, savām kļūdām un mērķiem, tieši tāpēc man tiešām ir liels sašutums, ka meitenes šeit grib manas attiecības pielīdzināt savām. Nu nekad mēs nebūsim vienādas un tāpat mūsu attiecības :)

Mademoiselle!, bet kur es rakstīju vai liku saprast, ka viss visiem jābūt tikai ideāli!? Tu to pati esi izdomājusi, jo no sākta gala jau sāki vārīties par to, ka redz MAN nevar būt normālas attiecības un redz bez maz vai novēlēji, lai mani arī pamet, tad zinātu...

Ar savu pozitīvo pieredzi es tikai gribu parādīt to, ko jau iepriekš rakstīju, ka nu nav visi šodien tādi pofigisti. Kāpēc es pabrīnījos par tām attiecībām un atzīšanos, JO, manuprāt, daudzu pāru problēmas rodas tieši šajos pamatos, tajā, ka vispār cilvēki uzsāk dzīvot kopā vai vienkārši ir attiecībās (skūpstās, sex utt.) pat nepasakot viens otram tos pamata vārdus "es tevi mīlu"!

Silti iesaku aizdomāties par to, es neesmu nedz augstprātīga, nedz stumju mākoņus kā Salomē rakstīja, tikai un vienīgi dalos ar pozitīvo pieredzi un piefiksēju tos lūzumpunktus, kas varētu būt par pamatu tam, kāpēc attiecības neveidojas tik spīdoši kā gribētos.

/Te tiešām neviļus sāc domāt par to, ka nedrīkst vispār citiem teikt, kas tev ir labs, jo atradīsies 101, kas to apgānīs un tavu laimi apšaubīs.... :(/
18.06.2012 23:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits