Nemak normali...apskauties?

 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011

Ufff, nedomaju,ka siten sito rakstisu, bet lai iet. :-D

Man liekas manam puisim ir problemas ar normalu apskausanos. Ka apskaujamies, ta vins nemitigi lien pie manam krutim,dibena, camda un grabsta. Man jau,protams, patik, bet liekas tads parasts mils apskaviens vinam nesanak. Cik reizes nav bijis ta,ka esmu par ko bediga vai nikna un vins pienak un apskauj,samilo, un pec minutes lai atkal baz rokas zem krelina. Negribas jau vinu grust nost,man tas patik, bet reizes tas liekas daudz par daudz. Kopa esam nepilnus 5 menesus, varbut tapec? Bet tiesam citreiz taaaaa besi! Gribu vienkarsu,milu,ciesu apskavienu, bucu... bet tas viss beidzas ar dibena apcamdisanu.

:-D

11.11.2011 04:04 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Manam ex bija taada mode, iipashi nikna paliku, ja cilveekos dariija taa, likaas, ka grib izraadiities saveejiem chomiem, fui fui. Izskiiraamies, nezinu, man likaas vins mani Nemiileeja, nu taa ar lielo burtu, pieskaarienos to var just, kad Miil.
11.11.2011 04:47 |
 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
Man ar manejo ari tada pati problema :-D
11.11.2011 04:37 |
 
Reitings 311
Reģ: 01.04.2009
Tas laikam viņiem dabīgi sanāk, manējais, kad mani mīļo, tad vienmēr jūtu ahaaa, jau lien roka :D Varbūt kad esam tuvumā vienkārši nespēj pretoties :-P
11.11.2011 04:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits