Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko domat?

 
Reitings 55
Reģ: 29.01.2009

Sveikas dargas meitenes, sievietes un viriesu pazinejas! :)

Man ir radusies daudz jautajumu. Laikm jau tpc, ka meginu "atkodet" vienu dzeku, jo nekadigi neizprotu vinu, neuzticos vinam, pamatoti un nepamatoti.

1. vai viriesi (nepreceti un bez berniem) ap 35 gadiem automatiski ieskaitas ka vecpuisi/ potencialie bruncu mednieki?

2. Ka uz to skatities, ja dzeks visas meicas sauc par miluminiem un dargajam? Vins gan apgalvo, ka tas ir tikai wnk draudzenes, bet es isti nez kpc neticu. Visu laiku neta cato ar vinam, vinas - ar vinu. Vinas vinam profila suta bucas un visadus divdomigus vardus.

Varbut pati esmu vecmodiga, bet es nelauju kuram katram dzekam, kas man vel jo vairak ir tikai draugs sevi saukt miljvarinos un par miljuminu utt. Man tas liekas neatbilstosi, tpc ari mani ir parnemusas sadas aizdomas. Jo vins pats ari vairakas reizes ir atzinies, ka vinam patik jaunas meitenes. Pasam vinam ir 35, izskatas labi, nepateiksi, ka tik daudz. Bet ari savu vecumu vins slepj, visam vins stasta, ka vinam ir 27.

Oki, uz to visu es vel varu pievert aci. Bet vel ari tas, ka vins ir loti greizsirdigs.Ka man kads dzeks uzraksta vai tmldz, vins jauta, kas tas tads un kas man ar vinu ir.

Es nezn, ko domat. No sakuma, likas, ka tiesham esmu vinam karteja mantina, bet reizem ir visadi parsteigumi. Piemeram, aicinaja ar savu gimeni svinet Ziemassvetkus, pusdienot ar mati, utt. Man skiet, ne jau katru meicu dzeks uz sadiem pasakumiem aicinatu.

Palidziet apskaidrot mani. Ko man domat? Kas vinam ir aiz adas? :-P

05.01.2011 16:13 |
 
Reitings 55
Reģ: 29.01.2009
it ka jau kkadas attiecibas ir.. jautajums, par ko es nezinu, cik tas ir nopietni no vina puses.. it ka jau vienreiz vins izteica, ka musu attiecibas ar katru reizi klustot arvien labakas un labakas...
07.01.2011 00:04 |
 
Reitings 55
Reģ: 29.01.2009
Afrodite, man pasai 22 :) un kas mani vinaa piesaista.. pati to vel isti nezinu.. Varbut seksuala zina visvairak piesaista.. ja godigi, pec vina nekad nepateiksi, ka vinam ir tik daudz! Vins tiesham izskatas loti labi un pievilcigi..Un ari uzvediba un energija, un iztureshanas ka jaunam un jautram dzekam. Ar vinu riktigi var uzlabot garigo ;)
aguciitis' - ja es tev piekritu, man tiesi tadas pasas domas, ka parasti jau visus sakarigos izker un cik no manam pazinam un draugiem, kas ir vairak vai mazak izskatigi un izglitoti, visi ap to vecumu vismaz reizi ir bijusi precejusies..
nezn, vai mums ir attiecibas :D stulbi izklausas.. wnk mja, esam pazistami pusgadu..tiekamies reizi nedela.. bet nu es ari mazliet nosavu greizi.. pateicu, ka man ir jau dzeks , ar kuru es jau 2 gadus esmu. Bet vel lidz sai dienai nezn, ko isti gribu, katra ir kas tads, kas nav otra.. Varbut ja nebutu teikusi, mozh butu savadak? Who knows..
07.01.2011 00:01 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
1. visus vienā maisā nevar bāzt, bet tā ne pa tēmu. mans novērojums, ja vīrietim ir 35 gadi, nav ģimenes, bērnu, tad nu kas tur īsti nav, jo visus sakarīgos, gluži kā veikalā, izķer.
2.nepatīkami būs, bet lielā mērā patiesība: mēs par citiem spriežam pēc sevis. viņš tā reaģē(ka atraksta kāds tev), jo viņam pašam kas ir ar tām meitenēm...visticamāk sekss...
otrs variants tai čatošanai ir pašapziņas celšana, bet to vai reļajā dzīvē kas notiek, to jau mēs nezinām. un visbeidzot ja tev ir attiecības ar viņu/dzīvojat kopā, tad tie mīļvārdiņi un sarakstes nav normāli, bet ja viņš ir brīvs vīrietis, tad tas ir ok, ja ir meklējumos.
06.01.2011 16:43 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.01.2009
Austrasmeita
es nedomaju, ka vinsh ir vecs, bet acimredzot vinsh taads juutas, ja reiz izliekas, ka vinjam ir par 8 gadiem mazak neka patiesiba. acimredzot tadejadi censhas sev piesaistit jaunakas sievietes
06.01.2011 16:22 |
 
Reitings 148
Reģ: 10.12.2010
Zinu, zinu,nav smuki, un nezinu, kāds velns mani dīda to teikt, bet dikti sasmējos par pēdējo komentāru, kur par 35 gadus vecu vīrieti tiek teikts, ka viņš nespēj pieņemt savus gadus :-D :-P
06.01.2011 16:21 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.01.2009
"Bet ari savu vecumu vins slepj, visam vins stasta, ka vinam ir 27"

shitas vien jau norada uz vinja probleemaam, nespeju pienjemt savus gadus un attiecigi uzvesties, gribas veel skriet rinkji ar jaunaam meiteneem :-D

cik tev pashai gadu un kas tev vinja piesaista?
06.01.2011 16:04 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
kāpēc brunču mednieki? Varbūt viņam pirmstam bija nopietnas attiecības, tas jau uzreiz nenozīmē, ka jāprecas un jāapbērnojas. No savas pieredzes - zinu pāris gadus jaunāku vīrieti, kurš arī nav ne precējies, ne ar bērniem, kuram patīk jaunas meitenes :-D , bet tas nenozīmē, ka viņš nevēlas ko nopietnāku (ir arī teicis, ka gribētu bēbi), vienk nav vēl saticis to īsto...un tam nav par iemeslu tas, ka viņš viņas maina kā zeķes, bet gan dažādu apstākļu sakritība.

Ja visas tā sauc, tad es to vienk par pielīšanu uzskatītu :-D ja kaut kādas dažas, tad gan..... :-D

a, Tu arī par visiem tiem savējiem saki - nu, beeeeeidz, tas taču tikai draugs. :-D
06.01.2011 12:50 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Eh kā apnika tie puikas,gribu normālu 30.gadīgu vecpuisi,lielu,stipru,gudru un mīļu (l) (l) (l), p.s.,ja vecpuisis,tad nenozīmē ka babņiks :-P
06.01.2011 11:51 |
 
10 gadi
Reitings 668
Reģ: 16.08.2009
1. nez..grūti teikt,jo mana vīrieša māsa draudzējās ar 37 gadus vecu vīrieti un ir kopā tikai gadu.rēķinot sanāk,ka viņi iepaziņās kad viņam bij 36.bet kaa cilv galiigs lohs,kaa man vinjsh besii,bet taa jau cita dziesma :-D :-D :-D :-D

2. nekaa pozitiiva es tur neredzu...

3. pasmeelee vinjam liidzi ;]

nu jaa,kuru katru jau arii nevestu pie gjimenes.baigi sarezjgjiits viirietis :-D
05.01.2011 16:44 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
un ko man domāt, ja es savai žurciņai tikko iedevu mandarīnu un viņa to aiznesa uz savu kaku kasti? :D :D
05.01.2011 16:24 |
 
Reitings 55
Reģ: 29.01.2009
ja, piekritu. Bet tomer ik pa laikam iesaudas kada uzmaciga doma galva un gribas to visu apgaismot. Parak dulkaini.. Lai pati ari zinatu, ka rikoties un sirds pectam neluztu :/
05.01.2011 16:21 |
 
Reitings 393
Reģ: 29.01.2009
1.jā ir vecpuiši.bet vai brunču mednieki?tas no katra paša individuāli atkarīgs.
2.nu mož ka parstas druškas un tas ir tāds savstarpējais komunikācijas veids.a mož ka piegulētājas.
nu mož ks domā ar Tevi ko nopietnu,jo greizsirdība jau tāpat vien neuzrodas..tur apakšā ir jābūt jūtām!skaties pati..visu jau pēc attieksmes var pateikt! ;-)
un domāt mazāk vajag!vieglāka dzīve uzreiz! ;-)
05.01.2011 16:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits