Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atgūt pašapziņu un ticību normālām attiecībām.

 
Reitings 21
Reģ: 04.11.2011

Situācija sekojoša - pusgadu satiekas divi brīvi cilvēki, kuriem vienam ar otru ir labi, bet uz nopietnām attiecībām nepretendē ne viens, ne otrs, lai gan viss notiekošais atgādina stabilas attiecības - ir biežas tikšanās, sazināšanās ik dienu, dalīšanās domās, jūtās, pieredzē, regulārs, labs sekss, rūpes. Pēc kāda laika meitene uzzina, ka visu šo laiku puisis ir paralēli gulējis arī ar citām - tīri kniebiena pēc. Tas ļoti sāpina, bet nešokē.

Stāsts diemžēl ir par mani. Jūtos izmantota, piečakarēta, apmuļķota. Zināju, ka mūsu attiecības balstās galvenokārt uz seksu, katrā ziņā nekādas mīlestības jūtas nebija iesaistītas, vienīgi pieķeršanās sajūta no manas puses, jo cilvēks, ko satiec tik bieži un iepazīsti tik pamatīgi, gribot negribot sāk kļūt svarīgs, tuvs - kā jebkurš draugs. Tā arī to uztvēru - friends with benefits.

Tas, kas mani nomoka visvairāk.. kā lai tiek galā ar kauna un pazemojuma sajūtu? Kā lai pēc šī visa nejūtos lēta un prasta? Man ir drausmīgs kauns pašai no sevis, ka pieļāvu tādas "attiecības"! Tiešām biju iedomājusies, ka labi un patīkami, saturīgi pavadām kopā laiku, ir regulārs sekss - abpusēji viss ļoti izdevīgi un forši! Bet izrādās, ka viņam vajadzēja arī citas meitenes..

Esmu apjukusi un pašapziņa ir nolīdzināta līdz ar zemi.. Nezinu, ko no jums gaidu, meitenes. Skatu no malas laikam... Padomu, dalīšanos pieredzē, skarbāku vārdu, sapratni, vienalga. Jebko. Citādi šobrīd jūku prātā, cīnoties viena pati ar visām šīm domām.

04.11.2011 17:49 |
 
Reitings 10
Reģ: 04.11.2011
jā, un man prieks,ka varēju Tev palīdzēt atcerēties,ka jādzīvo sev!!! :-)
10.11.2011 23:21 |
 
Reitings 10
Reģ: 04.11.2011
Nav jēgas filozofēt-divi brīvi vai netik brīvi, tāda dzīve un viss,jāņme viss ko dzīve dod,neņemsi neuzzzināsi!!Ja,nesanāk,nozīmē,ka liktens TEV snieds ko labāku!!! :-)
10.11.2011 23:20 |
 
Reitings 122
Reģ: 29.01.2009
Tā kā es pirms diviem mēnešiem pārtraucu gandrīz 4 gadus ilgas attiecības - vienīgais, uz ko es parakstītos ar kādu vīrieti, būtu tieši - brīvas attiecības bez saistībām, bez pienākumiem, jo šobrīd negribas attiecības, negribas draugu, negribas būt kāda draudzenei, negribas rutīnu.. bet - gribas to mīļumu, tās sajūtas, kuras var sniegt tikai vīrietis..ko nevar iegūt vienas nakts sakaros..

Nezinu, vai bijāt sarunājuši, ka ar citiem netiksieties, negulēsiet..bet man liekas - ja viens otram neko nesolījāt - nav arī, par ko pārdzīvot un nav iemesla sadragātai pašapziņai.. Ja gribēji ko vairāk par "divi brīvi cilvēki regulāri satikās" - tev to viņam vajadzēja pateikt, nevis mocīt sevi..
04.11.2011 21:41 |
 
Reitings 556
Reģ: 13.09.2011
"pusgadu satiekas divi brīvi cilvēki, kuriem vienam ar otru ir labi, bet uz nopietnām attiecībām nepretendē ne viens, ne otrs..." - ar to jau viss ir pateikts. Naivi bija ticēt, ka viņš "atdosies" tikai tev, ja jūs neesat pāris.
04.11.2011 19:07 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
man ir bijuši vairāki tādi "brīvie" varianti. rezultāts -- man ir ļoti grūti noticēt, ka var pastāvēt attiecības bez krāpšanas, esmu privātīpašnieciska, ļoti greizsirdīga un kontrolējoša, un mana nedrošība dažreiz iznāk uz āru un kaitē manām tagadējām attiecībām
vienīgais man zināmais veids, kā tikt ar to galā psiholoģiski, ir būt jaunās, stabilās, drošās un mīlošās attiecībās
iespējams, tev tā problēma nav tik dziļa kā man, jo līdzīgi friends with benefits varianti man bija kādi 3-4 pirms vēl pirmajām nopietnajām attiecībām, tāpēc arī tas tik ļoti ietekmējis visu skatījumu uz attiecībām kā tādām. man vajadzēja un joprojām vajag ilgu laiku, lai spētu uzticēties un nepārtraukti negaidītu kaut kādas problēmas
04.11.2011 19:04 |
 
Reitings 21
Reģ: 04.11.2011
Paldies par komentāriem, ļāvāt paskatīties uz visu no cita skatu punkta.

Sintazaure, es pat izteikt nevaru, cik daudz man šobrīd nozīmē tas, ko uzrakstīji! Un Tev ir pilnīga taisnība, katrs vārds ir tīrākā patiesība, man laikam bija vajadzīgs kāds, kas to atgādina. Mīļš, mīļš paldies Tev par to!!
04.11.2011 18:35 |
 
Reitings 10
Reģ: 04.11.2011
iedomaajies,cik tagad Tev ir daudz ;-) iespeeju!!! uuuuuhhh!!
Met malaa sliktaas domas,paies meenesis un vinss vair Tavas atminnas pat nebuus!!!
04.11.2011 18:29 |
 
Reitings 10
Reģ: 04.11.2011
visaas situaacijaas var saskatiit tumssas gan gaissaas puses!! :-)
Paskaties no gaissaas puses,Tev bija labs sekss,satikies ar vinnu utt.Tev bija satriecossas sajuutas!!! (l)
juus tak viens otram neko nesoliijaat,lai nosodiitu sevi un justos slikti!!! Taadi ir dziive!! ;-)
Ja nebuutu vinnu satikusi,neizjustu taas labas sajuutas!! (l)
Un cilveeks nav iipasums,lai piedereetu kaadam,tas tikai liecina par cilveeka sirdsapzinnu-vinnam taadas nav!!
Es domaaju,ka tev nav jannem viss tik traki pie sirds,tak katram maakoniitim ir sava zelta malinna :-) priecaajies,ka Tu ar vinnu nebiji 5 gadus kopaa,bet liktenis Tev deva jaunu iespeeju,satikt jaunus cilveekus un atbriivoja no taa,kas nav Tevis cieniigs!!!

Katraam beigaam ir jauns saakums!!!!!Un katrai pieredzei naak lielaaka gudriiba liidz!! :-)
04.11.2011 18:25 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Vienmēr izbrīna meitenes, kuras uz kaut ko tādu parakstās. Lai gan ar akmeņiem nenomētātu, man reiz bija kas līdzīgs, bet tikai uz diviem mēnešiem, neizturēju es, jo esmu diezgan privātīpašnieciska, ātri pieķeros. Vienīgais labums-čalis normāli pacēla man pašapziņu.

Bet nu.. Godīgi sakot, problēma jau laikam ir tajā, ka lai gan sieviete bieži noliedz tādu faktu, viņa vienmēr klusām cer uz to, ka nu būs tā īstā un puisis gribēs ar viņu attiecības. Tas nav vienmēr, bet tomēr bieži tā arī ir. Un tad, kad tu no tā ilūziju mākoņa esi laukā, tad jūties diezgan lēti.. Nu žel tevis, bet tiec tam pāri. ;-)
04.11.2011 17:56 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Vienmēr, parakstoties uz tāda veida bezsaistību attiecībām, jābūt gatavai, ka vēlāk sāpēs. Tas arī viss. :)
04.11.2011 17:54 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Jums bija savstarpēja noruna negulēt paralēli ar citiem?
04.11.2011 17:51 |
 
Reitings 21
Reģ: 04.11.2011
Ļoti gaidīšu kādus komentārus.
04.11.2011 17:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits