Simpatisks vai skaists?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Te nesen bija diskusija-nevaru vairs atrast par viriesu arieni,vai ta ir svariga ,noteicosa,ka virzisies attiecibas?!

Es nesen iedomajos, tie loti skaistie viriesi biezi ir loti vesi ,iedomigi , lielaka ticamiba ,ka ari neuzticigi! :-P

Man laikam pietiek ar to ,ka cilveks ir simpatisks,interesants sarunu biedrs,lai kaut kas virzitos uz prieksu.

Es atcerejos savu dentistu-pilnigi parasts cilveks-varetu pat teikt gandriz neizskatigs ,ka smuks. Iedomajos,ka tikai pec ta ,ka vins runa ,izturas -likas loti simpatiks!

Vai jums ta kadreiz nav bijis?

Esmu dzirdejusi-es ar nesmuku nevaretu gulet |-) !Vai ari seit nav jabut kaut kam vairak ,ka smukumam? :-P

01.10.2011 19:54 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, tieši tā, es arī uzskatu, ka vīrietim ir jābūt koptām. Runā neiet par manikīru un depilāciju, bet man negribētos, lai mans vīrietis staigā ar netīriem neķemmētiem matiem, netīriem nagiem un atstātu pēc sevis sviedru aromātu :D Runājot par skaistumu - man nekad nav patikuši klasiski skaisti vīrieši, drīzāk tādi "ar rozīnīti"... Bet es nevarētu veidot attiecības ar cilvēku, kurš man neliekas vizuāli pievilcīgs (t) Presīte u.tml. man gan nespēlē lielu lomu (protams, par alus vēderu arī priecīga nebūtu :D ), vairāk novērtēju citas īpašības, kuram nav nekāds sakars ar ārējo izskatu :)
01.10.2011 20:58 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
s vel nesen prasiju viram,ka vins doma,kads dzive ir bijis Alens Delons?Vins saka smieties...nu sievietes jau nu vinu ir milejusas-tas tiesa!Smuks pec velna bija un ir vel tagad,bet ieksa...? :-D
Man patik ,ka mes smuki izskatamies kopa sabiedriba-ta saskanigi :-) !Tas man spele loti lielu lomu,ka jutos-man laikam svarigi ir tas,lai mans virietis butu tads kopts,tads tirs...tads,kurs patik ari citam sievietem! :-P
01.10.2011 20:42 |
 
Reitings 759
Reģ: 29.01.2009
mans draugs ir gan simpatisks gan smuks...
bet par iedomigu gan es vinju nevaretu saukt...
tikai vins apzinas to, kaads ir, un tas mani priecee :)

esam saderigi...uzskatu:D
01.10.2011 20:38 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es vel iedomajos,ka mes satiekam tos savejos ,dzivojot kopa vairakus gadus kaut kas ,protams,izmainas-ta presite vairs nav tada un mati uz galvas ari paliek skidraki-vai tapec metisim prom!? :-D
Pareizi laikam ir - ta cilveka "smarza",ta energija ,kas mus pievelk pie si cilveka ,ir tas svarigakais.
Vispar pasai interesanti tagad atcereties,kadus esmu izsapnojusi savus princus...jo apprecejusies esmu ar pilnigi citiem variantiem-abas reizes! :-D
01.10.2011 20:36 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
uzskatu, ka pievilcību dod nevis plika seja, kas atbilst kaut kādiem klasiskiem skaistuma parametriem, bet izturēšanās. Tūkstošiem reižu man ir bijis tā, ka kāds licies nepievilcīgs un tad, kad es viņu iepazīstu un saprotu, ka baigi foršais cilvēks, tad arī ārējā izskatā saskatu daudz ko piemīlīgu un skaistu. Un notiek arī pretēji - vizuāli baigi skaists cilvēks, kurš iepazīstos izrādās kaut kāds bezsmadzeņu radījums, momentā zaudē savu skaistumu manās acīs, tā seja paliek vienkārši garlaicīga.
01.10.2011 20:34 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
Smukam, smukas nelaimes.

Tā jau arī ir, ja puisis apzinās, ka ir ļoti izskatīgs tad viņš var arī uzvesties, kā pēdējais mērglis, bet tas atkarīgs no rakstura, pazīstu tiešām izskatīgus puisus, bet tie muļķīši vēl kompleksaini ir :-D
01.10.2011 20:32 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Madonna ar ložmetēju
Protams, svarīgi, kāds ir pats cilvēks, svarīgāk par izskatu, BET - tēmā runa konkrēti par izskatu. Un vai tiešām vari tiekt,ka attiecībās izskats nav svarīgs?
Jā, man ir pazīstami vīrieši, kuri ļoti forši kā cilvēka, esam, kā Tu teici "uz viena viļņa", bet seksuāli nu nemaz nesaista - tādēļ tas automātiski izslēdz iespēju veidot attiecības (romantiskas attiecības).
01.10.2011 20:29 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Tur jau tā lieta-nav viena skaistuma ideāla.Viena ģībs par kačātu sportistu ar zilām acīm,cita par skaistu uzskatīs tumsnēju tipu.Gaumes dažādas.
Es esmu satikusi pēc manas gaumes skaistu vīrieti,bet viņš bija tik neiedomājami stulbs,ka es vispār biju šokēta.Sapratu,ka ja būtu ar viņu kopā,tad mēs labi izskatītos bildēs,bet kad viņš atvērtu muti...man būtu ļoti kauns.
Mans tagadējais ir simpātisks manās acīs.Mani neinteresē vai viņš šķiet simpātisks arī citām.Lai nu kā-viņā ir daudz vērtīgāku lietu par skaistumu.
Laikam jo vairāk man gadu paliek,jo vairāk novērtēju citas lietas vīriešos nevis to kāda viņam prese vai cik skaista seja.
01.10.2011 20:21 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Jā, tāpat kā Kaķim, bet man vēl noteikti patīk, ja ir skaista balss. Un vēl, protams, arī - kas lācītim vēderā - vai vispār ir par ko runāt, vai ir kopīgas intereses, vai cilvēkam ir savs viedoklis, utt.
01.10.2011 20:15 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Skaists ir tas, kas ir laimīgs :-) viens vīrieša izskats bez smadzenēm nav plika graša vērts :-D
jā, man ir bijuši paziņas, ar kuriem sarunas raisās, airaujošie, "esat uz viena viļņa", bet nekāds klasiskais skaistulis ;-) Un draudzenes jautā, nu ko Tu viņā esi atradusi? Bet laikam Šleseram taisnība -skaistums nāk no iekšām :-D
Sex - noteikti ar seksuāli pievilcīgu :-P ar to, kuru gribi, un kurš iekāro Tevi :-D un ar eņģeļa sejiņu seksuālajai pievilcībai nav nekāda sakara... :-P
01.10.2011 20:13 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
Skaista presīte (l) āāā
01.10.2011 20:12 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Svarīgi, lai būtu simpātisks un ar labu augumu. Ja ir skaists, arī ok, bet nav nepieciešams. :D
01.10.2011 20:12 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Gaumes jau ir dažādas, kas vienam skaists citam nav skaists.
Protams ir jāpatīk otra izskats, lai gan pieļauju ka pār prātu valda arī citi instinkti kuri nav saistīti ar fizisko veidolu.
Esmu atkal pamanījusi savā dzīvē, ka noteikti lai cik skaists būtu vīrietis viņš nepatiks, ja smēķēs, tas ir interesanti, esmu domājusi kāpēc, un šajā ziņā nostrādā teorija par smaržām, ka īstenībā mums patīk tas cilvēks kurš smaržo tīkami, un varbūt arī tāpēc cilvēki bieži vien viļas satiekot virtuālos vīriešus, jo to cilvēku nejūti.
01.10.2011 20:06 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
Man personīgi daudzi smukuļi ir likušies tik tukši un nekādi pēē :)
01.10.2011 20:03 |
 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
Manējais ir ļoti simpātisks, bet ne jau tādēļ uzreiz vēss un neuzticīgs, muļķības! :D
Kas vienam skaists, tas otram - riebīgs. Cik cilvēku, tik viedokļu.
01.10.2011 20:01 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
Kur es lasīju ka mazāk simpātiski vīrieši ir daudz labaki gultā, par tiem ar sevi pārņemtajiem skaistuļiem :-O
01.10.2011 20:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits