Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Padomu lūdzu

 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011

Tātad es jau tagad aptveru, ka varbūt tādas iespējas aptveršana un nenormāla, bet nu sakiet ko Jūs domājat.

Bija puisis, kopā uzaugām, un pec gadiem sagājām kā pāris kopā, bet nu attiecības izjuka, bet sirdī viņam vieta vēl joprojām.

Ta nu pēdējos 6 gadus, sanāk tā ierauga viens otru un aiziet.Itsevišķi vīkendos tā gadījās ,ka pamodāmies kopā(bija reizes, kad abi bijām attiecibās)par ko nelepojoes bet nu jā.

Bet parasti izvērsās pēc tam kašķis un pat nesarunājāmies. :-D

Un pēdējo reizi, kad tagad biju mājās, satiku viņu un šoreiz bija pavisam savādāk, normāli parunājies, atdzinām savas kļūdas kādēl sanāca tādi strīdi un kašķi muļķīgi kā maziem bērniem :-D atcerējāmies visu , kas bijis, bet nu protams, ka es braucu prom, un tā.

Gribējam pēdējo nakti pavadit kopā, un lai uz lidmašinu ar gribēja pavadīt, bet es izvēlējos to nepieļaut.

Lai abiem vieglāk, bet tagad pastāv iespēja , ka viņš pēc 2 mēnēšiem varētu atbraukt mani apciemot.

Es jau pati saprotu, ka tas man atkal būs trieciens, bet no otras puses, es būtu ļoti laimīga, tā divatā pavadīt atkal laiku kopā (l)

Ko Jus domājat par šādu štelli? :-O

27.09.2011 02:45 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
Laila2 mēs jau mazotnē, kasījāmies, kad spēlējāmies, viņš neļava nevienam zēnam ar mani spēlēties un es meitenei, mēs vnm tik divatā :-D
Nu nezinu, varbūt jau arī, bet šādi mēģinājumi ir bijuši ļoti daudz :-D

Nu es saņēmos , un uzrakstiju tīri pieklājīgu vēstuli, ar vienkāršu jautājumu brauks vai nē :-D
Jo pirms ta arī pie slēdziena nenonācam, precīzāk nevis vai brauks , bet ir gribēšana vai nav, ja jau būs , tad jau ganjau arī atbrauks :-D
Man jau arī ir tas , ka tik pariskēt, tas nekas ja pēctam pirkstos kodīšu :-D
27.09.2011 03:24 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Tā kā man patīk riskēt - es to darītu! (l)
27.09.2011 03:16 |
 
Reitings 312
Reģ: 12.04.2011
ui, nezinu, mana pieredze liecina, ka nevajag! tajā brīdī ir labi, bet pēc tam ir asaru asaras, jo viss ir atpakaļ ierastajās sliedēs ar nekā nebūšanu :(
"Es jau pati saprotu, ka tas man atkal būs trieciens, bet no otras puses, es būtu ļoti laimīga, tā divatā pavadīt atkal laiku kopā" - šis ir pilnīgi kā par mani, es to pašu teicu, bet tagad pēc dažiem gadiem.. saprotu, ka esmu atdevusi pārāk daudz emociju tam cilvēkam un ka netiekoties būtu varējusi daudz ātrāk tikt tam pāri :)
27.09.2011 03:15 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka jūms vienkārši ir ļoti tuvas attiecības, kuras sabojājāt saejot kopā. Varbūt paliekat labi draugi?
27.09.2011 03:12 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Lai tik vins lido pie Tevis,un es tieshaam veelu,lai Jums viss izdodas! (l) ;-)
27.09.2011 03:12 |
 
Reitings 7
Reģ: 25.10.2009
ir tas teiciens - dzīvo šodien un nedomā par pagātni.
vakardienu tu vairs neizdzīvosi, bet tu to vari mainīt šodien rītdienas dēļ :)
dari tā, kā tev pašai šķiet labāk, kā tu jutīsies labāk :)
tiešām - nedomā par kkādām pagātnes muļķībām. gan viņš, gan tu pati noteikti esi mainījusies un daudz ko uztver citādāk :) varbūt tiešām ir vērts uzaicināt viņu ciemos - citi laiki, citi apstākļi, citi jūs ;)
p.s. cik viegli dot padomus citiem, bet pašam nekādīgi nesaņemties kko darīt lietas labā :D
27.09.2011 03:12 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Man ir patreiz looti liidziga situaacija..Tas pats staasts,uzaugaam kopaa,sagaajaam kopaa,bijaam kopaa vairaak kaa 3 gadus,vasaras saakumaa izshkjiiraamies...BET..tagad jau pagaajushi vairaak kaa 3 meeneshi,vins atbrauca atpakalj uz aarzemeem,jo cereeja,ka buusim atkal kopaa kaadreiz..Un tagad mees tiekamies un pavadam laiku kopaa...Vispaar viss,ko vinjsh ir dariijis,tik ljoti pieraada,cik ljoti vins mani miil un veelas buut tikai ar mani. Kas tik dziivee negadaas..Visas kljuudas esam sapratushi,visu izrunaajushi..bez aizvainojuma,kaa pieaugushi cilveeki. Tik labi,ka vinjs nepadevaas un atbrauca..Es laikam nesanjemtos! (l)
27.09.2011 03:11 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
Arprāc, būs traki laikam :-D
Nu kaut kas jau velk, bet kaut kas arī atgrūž, vienīgi, varbūt mainijies tas laiks , kad esmu prom, un kāda esmu kļuvusi, varbūt tādēļ šoreiz nebija pūka pa gaisu un ellē ratā pasūtīšana :-D

Laikam jau būs jāmēģina, tik jācer, ka būšu tik stipra pēctam asarās nemirkt :-D
27.09.2011 03:06 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kaut kas jus abus velk vienam pie otra!To tiesam jut! (l)
Varbut abi esiet vienadi...tadi ,kas negrib piekapties! :-P Kadreiz dzive ir ta,ka vienai pusitei mazliet japiekapjas :-P !Mums visiem ir tadi mazi knifini ar ko mazliet japacinas un attiecibas bus labas! :-)
27.09.2011 03:03 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Es noteikti viņu uzaicinātu ciemos (l) Atkal kopā pavadīts laiks,kaut kas savādāks,kāpēc gan nē?Vajag kam tādam ļauties,vnk pagātni nolikt pie malas :-)
27.09.2011 03:02 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
Un viņš man tagad ar rakstija, brauc mājās.
Bet kad pajautā, kas no tā mainīsies, šis paska vrb man labāk paliks, bet nu , man ir pieredze , kad visu pamet kāda dēļ, tas nav tā vērts , jo mājās man nekā nav.
Bet nu nespēju izlemt, ko lai tagad daru :-D
27.09.2011 03:01 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
Lielāko tiess, par pagātnes muļķībām, un draugi, tie mums ir tā es ar viņa esamu ragos un viņš ar maniem.
Un daudzko stulbu esam darījuši , lai tik viens otram iespītētu :-D
27.09.2011 02:59 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Es par šo štellīti domāju tā, ka liekas, ka abi gribat būt kopā, bet nezin kādu iemeslu dēļ tam pretojaties. ;-)
27.09.2011 02:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits