Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribu pasūdzēties par vīrieti :)

 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010

Šis pat nav jautājums. Vienkārši pārdomas un dusmu izgāšana. Besī man tie vīrieši (diemžēl arī manējais pieder pie tiem laviešu bāleliņiem), kas velas sev ideālo sievieti.

Es esmu galvenokārt uz karjeru un sabiedrību vērsta sieviete, kas, jā, labprātāk pucējas pie spoguļa un apmeklē saviesīgus pasākumus, nevis mājās gatavo vakariņas un gludina drēbes. Vīrietis ar to ir neapmierināts, jo grib sev saimniecisku sievieti. Es viņam saku, ka tad, kad pelnīšu pieteikami, uzturēšu mājkalpotāju un ka manam bērnam noteikti būs auklīte. Bet viņš uzskata, ka sievietei ar to visu jātiek galā. Es saku, davai uzturi mani, būšu mājsaimniece. Tad nē, nē, sievietei ir jāpelna nauda. Tai pat laikā viņam ļoti patīk, kā es izskatos un ko esmu sasniegusi dzīvē. Respektīvi, viņš uzskata, ka sievai ir jāstrādā algots darbs (un jāpelna līdzvērtīgi vīrietim) + labi jāizskatās + jābūt perfektajai mājsaimniecei + labai bērnu mātei.

26.09.2011 18:02 |
 
10 gadi
Reitings 6194
Reģ: 01.04.2009
Jessica, laikam daļēji pie vainas ir arī tas, ka mans vīrietis nekad nav dzīvojis viens - mūsu kopdzīve sākās tūliņ pēc tam, kad viņš aizgāja no vecāku mājas. Vnk es jau vairākus gadus dzīvoju te kojās, te īrēju istabiņu pie paziņas un tiku pati galā ar sadzīvi vairāk vai mazāk viena pati un nu tā tas nepareizajās sliedēs arī aizgāja, kad sākām dzīvot kopā.
27.09.2011 17:04 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Mežāze, jau labu laiciņu esmu pamanījusi par Tavām problēmām, tā kā noteikti neteikšu, ka tās ir jaunumi.

Nevajag arī pārspīlēt, ka neko nevajag darīt. Es vispār uzskatu, ka pašā attiecību sākumā, tā kā kopdzīves vēl visticamāk nav, katram pašam jātiek galā ar savu dzīvesvietu, bet kā sāk dzīvot kopā, jādomā, kā darbus sadalīt. Jā, es neskraidu savam vīrietim pakaļ kā mamma. Kam man tas? Bet jau no sākuma vairāk sanācis tā, ka pārsvarā gatavo viņš, bet es atkal dzīvokli tīru, kārtoju. Neesam jau arī mazi bērni, lai visu darītu kopā :D

27.09.2011 16:53 |
 
10 gadi
Reitings 6194
Reģ: 01.04.2009
Jessica, tu pārāk kategoriski spried par mani - sen es zem tupeles vai nesen. Tad sanāk, ka jau pašā attiecību sākumā nevajag ne reizi ēst gatavot, ne arī ko citu labu darīt, vajag nogriezt kā ar nazi un pateikt : Viss, 26 gadus Tev mamma ēst gatavoja un tagad Tev pēkšņi pašam jāprot viss, es neko nedarīšu! Vnk attiecību sākumā jau parasti nedomā, ka tikai mani nepabāž zem tupeles, grib izdarī kaut ko labu otrai pusei utt. Un sākumā, kad es vēl nestrādāju, man patiešām bija daudz laika to visu mājās darīt, tā tas arī palika, kad atradu darbu un nav jau tā, ka klusi to visu paciešu, scēnas ir tādas, ka manu kliegšanu kaimiņi dzird, tikai tam nav jēga, vīrietis savu attieksmi nemaina, tikai pasaka, ka nav iespējams ar tādu histēriķi kā mani dzīvot un aiziet pie draugiem iedzert un pasūdzēties, cik viņam slikta dzīve ar mani. Vienīgais, kā viņu varbūt varētu mainīt, būtu iet dzīvot kur citur, bet tam man pagaidām nav līdzekļu.
27.09.2011 16:33 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Mežāze, es arī uzskatu, kā tā ir Tava vaina, nevis vīrieša mamma vainīga.
Manējam arī mājās visu visu mamma darīja. Ēst taisīja uzreiz pēc pirmā pieprasījuma, uz veikalu gāja, skatījās, vai skūšanās želeja nebeidzas utt... Es neko no tā nedaru. Un zini, mūsu attiecībās tieši viņš ir tas, kas regulāri gatavo ēst, noaudzis arī nav, jo pats redz, ka viņa skūšanās želeja iet uz beigām un citas lietas. Tā kā no tās mammas lutināšanas var pavisam mierīgi tikt vaļā - vienkārši neskraidi pēc viņa stabules.

Bet Tavā gadījumā jau, protams, vairs nav ko labot. Diemžēl. Tu jau esi viņam SEN zem tupeles.
27.09.2011 11:12 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
Dažiem vīriešiem ir bail, ka viņu sieviete varētu dzīvē sasniegt vairāk kā viņi :-D
tāpēc izdomā ko vēl piesviest ikdienai, lai to visu padarītu grutāk!
27.09.2011 01:19 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
patiesībā, ja sieviete ir saimnieciska, viņai nav laika strādāt, jo agrāk vīrieši strādāja un sievietes saimniekoja - tātad tas ir pilnas slodzes darbs. attiecīgi nav godīgi no sievietes prasīt vairāk, kā dara vīrietis, kas vienmēr atrunājas tik ar savu pelnīšanu un domā, ka ar to ir atpircies visās jomās (un jā, viņam arī nav jādzemdē - atbrīvots visās frontēs).
27.09.2011 01:01 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
Es tīru, mazgāju visu māju, mazgāju drēbes, BET vannasistabā tualetes pods un dušas kabīne, kā arī virtuves plīts un cepeškrāsns ir viņa darbs. Pats ierosināja un pats dara. Regulāri.

Varētu jau dalīt visu krasi uz pusēm, bet kā jau te meitenes teica - maisās pa kājām. Ēst pārsvarā taisu ēst, jo man tas sanāk ātrāk un daudzveidīgāk, bet piemēram, šodien viņš būs pirmais mājās, tad nu ceps kotletes. Kreklus darbam gludina sev pats.

Kolēģe saka, ka ārprāts, kā tā var, bet mēs abi strādājam, abi nogurstam, es vēl mācos, kāpēc man ir jābūt zirgam bet viņš var kājas sacelt gaisā pēc darba un skatīties tv?!
26.09.2011 19:38 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Mežāze, tavā gadījumā uzskatu, ka Tu esi vīrieti izlaidusi, viņš vienkārši manipulē ar Tevi, gluži kā bērns, viņš zin ka tā vai tā dabūs ko vēlas un ka Tu sakodīsi zobus un darīsi visu kā vienmēr, aizies viņš tad kad Tu sāksi rīkot scēnas un viņam tas vairs nebūs ērti, izbesīsi, izvedīsi no nerviem, bet iespējams viņu pārmācīsi ja pati spersi šo soli.
26.09.2011 19:29 |
 
Reitings 995
Reģ: 03.12.2009
Nav ne jausmas, neesmu bijusi tādā situācijā, taču šķiet, ka tas nav labojams ;)
26.09.2011 19:29 |
 
10 gadi
Reitings 6194
Reģ: 01.04.2009
Fiducia, un kā, Tavuprāt, var labot to?
26.09.2011 19:25 |
 
Reitings 995
Reģ: 03.12.2009
Mežāze, nē, sanāk, ka esat vainīgas pie tā, ka ļaujat saviem vīriešiem tik skaisti uzkāpt sev uz galvas :D
26.09.2011 19:23 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
baac...kljuudas daudz :D
26.09.2011 19:20 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
saki, kad viņš būs ideāls vīrs, tad tu ideāla sieva (l)
26.09.2011 19:19 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
mani arii shis tas neapmierina manaa viirietii, bet es par to nepaardziivoju, jo nedaru pa majam visu perfekti, tad kad veelos atpuusies un neko nedariit - taa arii daru un neviens man par to nepaarmet! Jo ljoti labi apzinaas, ka mees neesam zirgi. Muusu, pagaidaam mazajaa gimeniitee, ir nostaadiits taa, ka abi vienliidz iesaistaas majas darbos un visaa paareejaa, citaadi nemaz nevar buut. Bet jaatziist, ka maaju sakopt man ir krietni viegaal, kad vinsh nav maajaas, jo neviens nemaisaas pa kaajaam :D :D
Manupraat, autore - tavam viirietim ir jaameklee sieviete taada, kuru vinsh veelas, ja nespej pienjemt tevi. Bet tev attieciigi - viirieti, kursh pienems tevi taadu kaada esi. punkts.
26.09.2011 19:19 |
 
Reitings 290
Reģ: 06.02.2011
Tralallla, neiet runa par salīdzināšanu, ne no mans puses. Iet runa par to,ka atbildības jēdzienu katrs izprot savādāk. Un tas ir spilgti redzams sabiedrībā. Celt sevi godā tikai tamdēļ,ka ir pēcnācēji-tas man nešķiet nekas tāds ar ko lepoties. Jālepojas ir ar pareizām vērtībām audzināšanā un laimīgiem bērniem.
26.09.2011 19:15 |
 
10 gadi
Reitings 6194
Reģ: 01.04.2009
Tad sanāk, ka mēs pašas esam vainīgas pie tā, ka uzņemamies par daudz un gribam būt labas, jau pašā sākumā skrienam visu darīt un pieradinam viņus izlaisties? Neko tādu personīgi es nedarīju, jau sākumā teicu, ka nebūšu nekāda supersieviete. Vnk tas arī no audzināšanas atkarīgs, ja mamma izlutināja, tad arī no savas sievietes gaida to pašu, un pamēģini iestāstīt, ka nevari kalnus gāzt, mamma taču pratusi!
26.09.2011 19:14 |
 
Reitings 446
Reģ: 29.01.2009
es laikam neuztvēru Tavu domu. Vai ari Tu manējo :-D
26.09.2011 19:14 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2010
Vot vai sieviete to visu var un vēlas darīt, tas gan atkarīgs no vīrieša. Ja es netiktu novērtēta, tad noteikti to visu nedarītu. Jūtu, ka mani novērtē, tāpēc arī nesūdzos :-)
26.09.2011 19:12 |
 
Reitings 446
Reģ: 29.01.2009
Kælə
Tikai lūdzu nesāksim salīdzināt bērnus ar dzīvniekiem. TAs nav diskusijas vērts. Kam nav bērni nekad nesapratīs tos, kam ir un par dzīvniekiem ir tāpat.
26.09.2011 19:10 |
 
Reitings 995
Reģ: 03.12.2009
Tralallla, vīrieši nav vainīgi pie tā, ka sievietes ļauj viņiem tā domāt ;)
26.09.2011 19:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits