Gribu pasūdzēties par vīrieti :)

 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010

Šis pat nav jautājums. Vienkārši pārdomas un dusmu izgāšana. Besī man tie vīrieši (diemžēl arī manējais pieder pie tiem laviešu bāleliņiem), kas velas sev ideālo sievieti.

Es esmu galvenokārt uz karjeru un sabiedrību vērsta sieviete, kas, jā, labprātāk pucējas pie spoguļa un apmeklē saviesīgus pasākumus, nevis mājās gatavo vakariņas un gludina drēbes. Vīrietis ar to ir neapmierināts, jo grib sev saimniecisku sievieti. Es viņam saku, ka tad, kad pelnīšu pieteikami, uzturēšu mājkalpotāju un ka manam bērnam noteikti būs auklīte. Bet viņš uzskata, ka sievietei ar to visu jātiek galā. Es saku, davai uzturi mani, būšu mājsaimniece. Tad nē, nē, sievietei ir jāpelna nauda. Tai pat laikā viņam ļoti patīk, kā es izskatos un ko esmu sasniegusi dzīvē. Respektīvi, viņš uzskata, ka sievai ir jāstrādā algots darbs (un jāpelna līdzvērtīgi vīrietim) + labi jāizskatās + jābūt perfektajai mājsaimniecei + labai bērnu mātei.

26.09.2011 18:02 |
 
Reitings 446
Reģ: 29.01.2009
Nu redz, Fiduca- tur jau tā atšķirība, ka Tavs vīrietis kamēr tu dari vienu lietu, piepalīdz darot citu. Vai arī vineu dienu viens šmorē, citu dienu -otrs. Bet autore un Mežāze runā par vīriešiem-kuri uzskata,ka VISAS šīs lietas un VIENMĒR ir jādara sievietei + vēl jāstrāda labā amatā un jāieliek savas finanses kopējā budžetā.
26.09.2011 19:06 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es personīgi šo diskusiju uztvēru, tā ka diskusijas autores uzskati atšķiras no viņas vīrieša uzskatiem, man būtu arī cepiens ja vīrietis sēdētu dīvānā, dzertu aliņu un es šrubētu māju, mazgātu traukus, gatavotu ēst, te vairs nebūtu runa par to, vai spēju to vai nespēju. Bet protams, ja sieviete to visu var un vēlas darīt uz priekšu :-P
26.09.2011 19:05 |
 
Reitings 290
Reģ: 06.02.2011
Tralallla, zini,ja cilvēks atbildību (un nav svarīgi par ko) uztver nopietni, tad svaru kausi uz ko un kādēļ, nav primārie.
Zinu daudzus cilvēkus, kas pret dzīvniekiem attiecas daudz labāk un nopietnāk, nekā vecāki pret saviem bērniem.

Un tomēr - vai būt visvarošajām, vai tomēr sadalīt pienākumus, tā ir katra paša izvēle.
26.09.2011 19:05 |
 
Reitings 995
Reģ: 03.12.2009
Tralallla, Jā, mēs abi strādājam vienādas slodzes darbu. Viņš, protams, pelna vairāk, taču abi pelnam pieklājīgi. Es esmu kopā ar brīnišķīgu vīrieti, kurš ļoti palīdz mājās darbos-kamēr es "šmorēju kotletes", viņš mazgā traukus, kamēr es kārtoju māju, viņš saliek mazgāties drēbes.
Un par dzīvnieku tomēr iesaku tik viennozīmīgi nespriest, neiedziļināšos, taču varu droši apgalvot, ka savam sunim veltu krietni vairāk uzmanības kā daža laba māte savam bērnam. Iemesli tam visdažādākie, taču lielākoties tas ir tieši viņas veselības problēmu dēļ. ;)
26.09.2011 19:04 |
 
Reitings 446
Reģ: 29.01.2009
Jautājums Fiducai-
Jums abiem ir vienads darba grafiks-pilna slodze un vienāds atalgojums? Un ko tavs virietis dara tad, kamer Tu karto māju, mazga trusenes, šmorē kotletes?


P.s.Vēl kas- dzīvniku ar bērnu salīdzināt ir neiespējami :-D
26.09.2011 18:57 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2010
Es arī lieliski tieku galā ar visu! :-)
26.09.2011 18:52 |
 
Reitings 995
Reģ: 03.12.2009
Gurri, bērnu man nav. Taču arī autore neminēja, ka viņai tādi ir. Turklāt man ir suns un kaķis, kas prasa ļoooti daudz uzmanības. :D Nopietni!
26.09.2011 18:51 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Pati iespējams sevi esi tā nostādījusi- kā visu varošo. Reizēm ir tā, ka pašas sievietes vien vainīgas pie situācijas kuras tagad nu viņas vairs neapmierina :-/
26.09.2011 18:42 |
 
10 gadi
Reitings 6193
Reģ: 01.04.2009
Nu laikam mani iet prom tā uz sitiena attur tas, ka pārāk atceros visu labo, kas bijis attiecībās utt., esmu tāda neuzņēmīga, bail riskēt, jo varbūt uzsākot jaunu dzīvi, būs vēl sliktāk. Es vnk laikam esmu tipiska čīkstētāja (t)
26.09.2011 18:40 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Fiducia Tev ir bērni un pelni vīrietim līdzvērtīgi, ja jā tad apsveicami.

Domāju, ka pašai jāpasaka viņam saprotamā valodā, ka nespēj visu izdarīt un to ari negrasies darīt. Galu galā Tev jādara tas ko Tu vari un ko Tu vēlies darīt nevis ko uzskata kāds cits.
26.09.2011 18:38 |
 
Reitings 290
Reģ: 06.02.2011
Mežāzes un kā vārdā tas viss?
Ja reiz cilvēks visu pacieš, laikam jau nemaz tik slikti nav, ko?
26.09.2011 18:35 |
 
Reitings 995
Reģ: 03.12.2009
Mežāze, jo vairāk lasu Tavus komentārus, jo vairāk man Tevis žēl.
26.09.2011 18:33 |
 
10 gadi
Reitings 6193
Reģ: 01.04.2009
Taisnība, man arī nav grūti uzkopt māju un pagatavot vakariņas, jo esmu kārtīga un neatbalstu dzīvošanu netīrā vidē un ēdot fast food, bet ja tas ir jādara OBLIGĀTI neņemot vērā, ka esmu nogurusi, slima vai aizņemta ar studiju darbiem, tad gribas vnk pasūtīt viņu d...
26.09.2011 18:29 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
tad jau jāprasa no vīrieša arī tas, ko pašai gribas - lai viņam maserati, villa, biznes, ceļojumi, tad arī es būtu laba māte, labi izskatīties un labi pelnītu :D
mans bijušais ari pateica, ka man viņam no rīta putras jāvāra, tgd viņs tas vara viens pats kā ari pats ar sevi ir attiecibas :D man kkā ir tā, ja mani vīrietis sāk komandēt,visi šitie "tev jādara tas, un sitas un bla bla bla" tad man neko pa spīti negribas darit! bet ja vīrietis pats māk mani iepriecināt un manas pagatavotas vakarinas, pusdienas vai brokastis tiek paslavētas un pateikts paldies, saulīt, ka ta pacenties, tad gribas vēl un vēl iepriecināt savu mīļoto! Un, protams, es uzskatu,ka bērniem gan ir jāed mātes gatavots ēdiens, un katrai sievietei tas ir jamak. Un tas ir tikai normali ja virietis ir tik pat spejigs uztaisit bernam putru, ja sievai nav laika.
26.09.2011 18:25 |
 
Reitings 995
Reģ: 03.12.2009
Kas Tev liedz gan rūpēties par sevi, gan par mājokli? Dīvaini, es laikam esmu ideāla sieviete (taviem vārdiem), taču man nekad nav bijušas problēmas tikt galā ar visu. Mans vīrietis to nepieprasa, es vnk nespēju iedomāties savādāku ikdienu.
Drīkst zināt, cik Tev gadu?
26.09.2011 18:25 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Ai, es par šo tēmu esmu neskaitāmas reizes diskutējusi ar saviem tuvajiem cilvēkiem un tāpat vienmēr neizpratīšu laikam līdz galam to fīču! :-|
Protams, katrs lai dzīvo kā grib, bet KURŠ ir teicis, ka sievietei jābūt pie plīts un ar slotu rokā, bet vecis būs tas lielais pelnītājs un viņam viss jābūt jau gatavs iedots rokās!
Labi, nestrīdos, tā jau ir gadsimtiem ilgi, bet tad nav ko večiem pukstēt, ka gribu to, gribu šito, bet beigās atkal nav labi!
Jā, man arī nav grūti uztaisīt ēst, iztīrīt māju un rūpēties par mazo un pelni savu naudu, bet es vienmēr esmu teikusi, ka tas NAV mans pienākums un es tajā pat laikā arī varu iet strādāt un paralēli paspēšu visu izdarīt!
Man vienkārši liekas, ka vīrieši (protams, ne visi) ir vienkārši izlaidušies un pieraduši, ka sievietes visu izdarīs viņu vietā! Gan jau neatdos galus, ja paši izmazgās drēbes un uztaisīs ēst biežāk! :D
26.09.2011 18:25 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Es tādam murmulim atbildi nepaliktu parādā. Teiktu, ka gribu saimniecisku vīrieti mājās. Tādu kurš varētu atļauties sievai nopirkt jaunu Lexus, lielu māju Mežaparkā, kurš brīvdienās vestu uz SPA un atvaļinājumos uz Kanāriju salām, kurš darbdienu vakaros aicinātu uz restorānu un dāvinātu simts garas rozes. Pasaki, ka tu uzskati, ka tas ir īsts vīrietis, kurš sev līdzās pelnījis saimniecisku karjeristi. :D :D Kad tev tas viss būs, būsi saimnieciska karjeriste :D :D
26.09.2011 18:23 |
 
10 gadi
Reitings 6193
Reģ: 01.04.2009
Ļoti labi saprotu Tevi,pēdējais teikums raksturo arī mana vīrieša prasības pret mani, tikai vēl dažas nāk klāt. Loģiski, nespēju un arī negribu būt ideālā sieviete, tāpēc ir doma par to, ka mūsu ceļi drīzumā šķirsies.
Tas viss tāpēc, ka sabiedrībā ir arvien vairāk tādu visu varošo sieviešu un daudzi vīrieši pieņem to kā normu, paši kļūstot avien nevarīgāki un noveļot daudz vairāk uz sievietes pleciem.
26.09.2011 18:18 |
 
Reitings 290
Reģ: 06.02.2011
Ne jau no dzimuma atkarīgas prasības. Ir pietiekami sieviešu, kas izvriza augstas prasības saviem vīriešiem. Atslēga, manuprāt, tam visam ir - ja izvirza šīs prasības, tad pašam ir jābūt spējīgam sasniegt to pašu.

p.s. Kam Tev bērns, ja uzreiz viņu noraksti auklei? Es domāju, ka biznesa sieviešu, kas tikai atražo, lai tas bērns būtu, mums jau pietiek.
26.09.2011 18:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits