Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mantkārīgās

 
Reitings 436
Reģ: 08.04.2010

Ietekmējos no tēmas, ka vīrietim jābūt situētam un daudz jāpelna.

Dārgās sievietes kāpēc vīriešiem būti jūs jāuztur, ar ko esat tik vērtas, lai izpelnītos tādus bonususs. ko varat dot pretī - sex, slaidu augumu, pārkrāsotu ģīmi, vaksētas kājas.

ārzemēs tiek cienītas tās sievietes, kam pasām ir pietiekami līdzekli (pašu nopelnīti vai vecāku doti). Tur ir ok, ja pati var nopirkt ne tikai lupatas, bet pat auto.

13.09.2011 17:30 |
 
10 gadi
Reitings 59
Reģ: 29.01.2009
Tieši tā, lai vīrietim būtu prieks, ka viņu sagaida mājās kopta,vaksētām kājām, slaida sieviete, nevis nogurusi,nostrādājusies,spalvainām kājām, negriboša. Šaubos, vai tāda, kādam vajadzīga!!! 8-)
13.09.2011 22:55 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
esmu sapratis ka tomēr neterēšu pat 1 santīmu sievietei un cik vien manos spēkos mēģināšu pārliecināt visus zēnus un vīriešus ko pazīstu darīt tāpat.
13.09.2011 22:36 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Tas ir kaut kāds dvēseles kliedziens, jo vecis tevi neuztur, bet citas uztur?
Pareizi Agucis teica, da kaut vai tāpēc, ka es esmu sieviete, bet viņš - mednieks, lai arī nes to mamutu mājas!
13.09.2011 22:17 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Vīrietim sieviete nav jāuztur. Sievietei ir jābūt tomēr savai naudai, jo pilnīga atkarība nav laba lieta.
Man jau liekas, ka ir divu tipu sievietes, kuras uztur vīrieši - mīļās sievas - mājsaimnieces un smukās cacas, kuras vietā pēc kāda laika nāks cita. Atšķirība ir diezgan liela. Pirmajā gadījumā sieviete no savas puses dod mājas uzturēšanu kārtībā, pilnvērtīgu bērnu audzināšanu, rūpes par vīru un arī rūpes par sevi, lai savam vīrietim būtu interesanta tomēr. Domāju, ka tas nav viegli. Otrajā gadījumā vīrietim blakus ir emocionāli auksta, mantkārīga un skaista meiča ar kuru izrādīties citiem un varbūt papriecāties arī gultā un pēc kāda laika to nomainīt, kad vecā ir apnikusi. Arī tādas meitenes dzīve, manuprāt, nav viegla. Tas ir darbs, lai ilgāk tādu vīrieti noturētu pie sevis. Cik dažādi cilvēki, tik dažādi gadījumi.
13.09.2011 20:59 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
man sitie teksti :-D :-D
kad parim berns piedzims, tad sieviete ari pa savu aldzinu slimnicas izdevumus maksas, ja reiz mes esam tik dikti vienlidzigi.
un ja, par to vien, ka esmu skaista!
13.09.2011 20:35 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Tu saki, ka ārzemēs ir savādāk, jā ir savādāk. Piemēram, Vācijā, Šveicē u.c. ir tā, ja vīrietis ar sievieti izšķirās, viņš maksā alimentus gan bērniem, gan ex sievai un tā summa ir tik liela, lai sieviete mierīgi varētu dzīvot nestrādājot.
Arī dzīvojot kopā vīrietis uztur ģimeni.
13.09.2011 19:52 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Kādā sakarā jāuztur? Es arī pati varu visu sev iegādāties un pelnīt naudu, man nevajag, lai tagad nāktu draugs un dižotos, ka viņam viss ir un man jāgaida, ka viņš man ko nopirks! Da nu...
Pag, a kas tad latviešu sieviete kaut kāda pelēkā pele, tikai ārzemēs sievietes visu var? Muļķības! Pati zinu ļoti daudzas sievietes, kuras visu sasniegušas pašas ar saviem spēkiem un domāšanu!
Un par to uzturēšanu runājot... Nevajag jau lai uztur, bet spēj parūpēties par visādiem sīkumiem, piemēram, atpūta, bērnam lietas pirkt. Varbūt izklausīsies skarbi, bet tā jau tie veči iedomājušies, ka var visu, nu tad lai kaut nedaudz kompensē to visu! :D
Jā, protams, viss aprobežojas TIKAI ar seksu, slaidu augumu, pārkrāsotu ģīmi un vaksētām kājām! Itkā kāds par to medaļu pēc tam dod! :D
13.09.2011 19:51 |
 
Reitings 213
Reģ: 03.08.2011
:-D :-D :-D :-D

un tas "ar ko esat tik vērtas" un "ko varat dot pretī" - pašai nav baigi mantkārīgā un materiālistiskā domāšana?
13.09.2011 19:20 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
kur tu redzēji, ka kāda tā teica? galvenā doma tajā visā bija, ka vīrietim ir jāprot sevi uzturēt un jādomā, kā naudu noplenīt, un ir liels bonuss, ja viņš var atļauties ne reti sievietei tāpat vien uzdāvināt ziedus vai aizvest uz restorānu.
es justo nejēdzīgi, ja mani uzturētu. ok, varbūt mēnesi, ja man pēkšņi nebūtu darba, bet pastāvīgi..nekad neko tādu nepieļautu, meklētu citus variantus.
neuzskatu, ka man vīrietim jāsniedz pretī tikai sekss un savs izskats. galvenokārt attiecības balstās uz jūtām un cilvēcīgām rakstura iezīmēm. tu, Hilda, tiešām ļoti sekli domā, manuprāt.
13.09.2011 19:00 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Mana draudzene vienmēr man teica, ka man vajag vecāku draugu, kuram ir darbs, lai man dzīve vieglāka un pati tā darīja. Es tā arī nekad viņai nepaklausīju un man jau 3 gadus ir lieliskas attiecības, kamēr viņas dzīve ir viens liels seriāls. Es neuzskatu, ka vīrietim mani jāuztur, es naudu varu nopelnīt arī pati!
13.09.2011 18:52 |
 
Reitings 577
Reģ: 29.01.2009
Uzskatu ka ģimenē pelnītājam ir jābūt vīrietim kuram ir jāuztur sava sieva un bērni. Nav jau tā ka sievietei ir tikai mājās jāsēž un jāskraida pa saloniem var strādāt un nopelnītā alga paliek pašai drēbēm , kosmētikai utt :)
13.09.2011 18:50 |
 
Reitings 167
Reģ: 30.01.2011
Jēēēziņ. ja tu gribi strādāt vienmēr 50/50 tik pat daudz kā vīrietis(ja ne vēl vairāk) + dzemdēt bērnus, audzināt, kopt māju, ēst taisīt utt. Aber tik sāc rukāt. Kas tev skauž, ka citas atrod normālus vīriešus, kas var arī uzturēt savu sievieti, savus bērnus- savu ģimeni?? Ja tev pie sirds ir tie santīmu atprasītāji, kas par visu atprasa pusi, jo tu taču esi sieviete ar ko gan tu esi vērta,lai maksātu mazāk. tad uz priekšu. Veiksmi tev dzīvē!
13.09.2011 18:14 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc mani vīrietim ir jāuztur, jālutina un jāliek īpašai?
1) tāpēc, ka tā vienmēr ir bijusi viņa izvēle
2) tāpēc, ka es esmu to pelnījusi
atcerieties meitenes, kamēr vīrietis Tevī investē laiku, uzmanību, naudu, attieksmi, un savu enerģiju, Tu esi tā vērta...ja no viņa puses nekas nenotiek, varbūt ir vērts piedomāt, kas īsti nav tā un varbūt vīrietis jau ir kopā vairāk ērtuma dēļ, cik baudas un prieka dēļ.
3) ja laimīga esmu es, laimīgs ir arī viņš ...:D:D
es strādāju tādēļ, ka man patīk mans darbs, nevis tāpēc, ka būtu jālauza galviņa kā samaksāsim rēķinus un tā tas būs:)
13.09.2011 18:07 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Ā, un par to došanu pretī - nedomāju, ka sagatavots ēdiens, uzkopta māja, izmazgātas un izgludinātas drēbes, audzināti bērni un apčubināts vīrietis ir maz.
13.09.2011 18:06 |
 
Reitings 256
Reģ: 16.12.2009
I am so sorry but...
Ak kungs, nu tiešam, kura tur izteicās, ka vajag, lai viņu uztur? Ar ko izpelnīties? Smieklīgi no vienas puses.
+lai arī es sevi varu atļauties, un nesūdzos, un man nevajag, lai mani uztur, un nebūt arī negribu uzturēt vīrieti, bet nu...

KO VARAT DOT PRETĪ:

Man ir labi pazīstama ģimene, kur sieviete nestrādā, naudu pelna vīrs. Viņa raujas pa divstāvu māju, dārzu un audzina divus mazus bērnus. Un viņai arī nestrādājot algotu darbu- neatliek laika sev. Ko nozīmē dot pretī? Manuprāt ir labi saprotams, ka šajā situācijā nav ne pārkrāsots ģīmis, ne slaids augums. Ta ir sieviete mājsaimniece. Jā, viņa gribētu strādāt, bet VIŅAI NAV LAIKA! Māja, dārzs, bērni, vakariņas- tas aizņem laiku, un viņa negrib, lai visu viņas vietā dara citi. Taja paša laikā, viņa izskatās kopta, skaista. Un vīrs atbrauc mājās, paēd vakariņas, paspēlējas ar bērniem un iet gulēt. BET AR KO GAN SIEVIETE TO VARĒTU IZPELNĪTIES... :D

Ā, un viņai nav X5 :D
13.09.2011 18:04 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
No kurienes tu esi ieguvusi tādu informāciju par tām ārzemju sievietēm? No televīzijas? Piemēram, Īrijā tiek cienītas daudzbērnu mātes un mājsaimnieces.
13.09.2011 18:04 |
 
10 gadi
Reitings 4463
Reģ: 29.01.2009
Nu tad esi kopā ar savu celtnieku, kurš pelna 200 ls/mēn un miers! Ko tu ņemies! Man liekas, ka tev ir baigā škrobe, ka pašai sevi jāuztur un iesp savu vīrieti, tāpēc tāda diskusija! :D
13.09.2011 17:59 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Man nav ne mazākās vēlēšanās, lai mani uztur.
Slikta pieredze ģimenē. Nekad negribētu, lai kāds skaita, cik santīmus iztērēju.
Riebjas, ja kāds domā, ja šobrīd esi labāk situēts, tad vari atļauties otram kāpt uz galvas, nekad nezini, kā dzīvē viss var pagriezties.

Ceru, ka drīz tikšu pie labāka darba un ienākumiem, tad pati sev būšu par visu noteicēja!
13.09.2011 17:58 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Mēs visas varam gribēt, lai mūs vīrieši pilnībā uztur, bet tas automātiski nenozīmē, ka tas ir vajadzīgs. Jā, es girbu, lai vīrieitis pelna vairāk nekā es, lai spēj apmaksāt mūsu vajadzības un izklaides, bet tas nenozīmē, ka bez viņa naudas es būšu plika uz ielas un bez iztikas līdzekļiem. :-)
13.09.2011 17:46 |
 
Reitings 712
Reģ: 29.01.2009
Tas ir tāds kā instinkts jau no seniem gadu tūkstošiem-vīrietis rūpējas par sievieti,jo viņš ir spēcīgāks.
Protams,mūsu erudīcijas laikmetā,sievietes var pelnīt tik pat un pat vēl vairāk par vīrieti,jo vairs viss nav atkarīgs no muskuļu spēka.

Arī es neuzskatu,ka vīrietim būtu mani jāuztur,un man būtu jākūko mājās. Pē.
Bet es tomēr gribētu,lai par mani rūpējas.
Mans ideālais ģimenes modelis-vīrietis pelna priekš saimniecības-nomaksāt visus rēķinus un nodrošināt komfortablu dzīvi. Sieviete-priekš sīkumiem,iepirkšanās un tādā garā.
13.09.2011 17:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!