Kads virietis tomer labak?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Te biezi lasu-meitenes izsaka parmetumus kadai,ka ir velesanas iepazities ar virieti,kurs ir materiali nodrosinats!Es nedomaju ,ka tas nozime to tiesam "biezo" veci ,kuram 'smiltis birst ara",bet cilveku ,kurs tomer stav uz savam kajam! |-)

Es gribetu zinat,kadas meitenes te ir vairak,tas kuram vienalga par macina saturu,vai tomer tas macins spele lomu izvele? :-)

12.09.2011 18:04 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2010
Man tomēr pirmajā vietā ir - lai vīrietim būtu smadzenes! :-)

Par naudu runājot, ideālā variantā, lai viņam tās būtu pietiekami, lai neprasītu to man. Tas protams nenozīmē, ka mans ir mans, bet rūpēties par to, lai viņam nekas netrūktu es vairs netaisos. Visam jābūt samērīgi. Un tā, lai tas nerada problēmas nevienai no pusēm. :-)
12.09.2011 18:39 |
 
Reitings 995
Reģ: 03.12.2009
Atsakos ticēt tām, kas saka, ka vīrieša materiālais stāvoklis neko nenozīmē!
Kura normāla sieviete gribētu uzturēt savu vīrieti? Nav runa par naudas maisu, , bet par cilvēku, kas spēj uzturēt pats sevi un savu ģimeni-tas taču liecina tik daudz par cilvēku! Nespētu būt ar tādu, kam trūkst ambīciju un prāta! ;)
12.09.2011 18:36 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tas ir svarīgi, negribētu sev blakus nekoptu, lamzacīgu vīrieti. Kad biju jaunāka un nepelnīju, tad man tas nebija svarīgi. Bet kad pati pelnu, redzu to naudu, varu sev nopirkt to vai šito, es arī vēlos sev blakus vīrieti kas ir materiāli neatkarīgs, tur pat nav divu domu, nestrādājošu vīrieti 30 gados nevēlētos, tas nebūtu vīrietis bet pēdējais sliņķis un no tāda nekas dižs arī nesanāktu. (e)
12.09.2011 18:34 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Galvenais, lai man viņu nav jāuztur. Pārējais jau ir otršķirīgs. Un, liekot roku uz sirds, varu pateikt, ka nesapņoju par bagātnieku. Esmu augusi ļoti nabadzīgi un pieradusi pie pieticības, tāpēc par zelta kalniem nesapņoju. Ja sapņotu, tad gan jau tagad man blakus būtu kāds no tiem vīriešiem, ar kuriem man ir bijusi iespēja veidot attiecības.
12.09.2011 18:34 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Manas draudzenes biezi ir teikusas man-tu tacu nebutu piekritusi laulibam,ja tavs virs nebutu situets(mes zinajam loti isu laiku viens otru).Es varu noteikti teikt ka ne |-) !Es noteikti nebutu pametusi visu,mainitu tik krasi savu dzivi .Teiksu ,ka ta vira stabilitate mani loti ietekmeja.Es ari esmu tagad tada situacija ,ka "jaiztur"!Musu puse ari ir krize...!Zinu ,ka varesim...ir jau ari buts kopa ilgu laiku...! :-)
Es soreiz domaju par sakumu...kad vel tie taureni...! (l)
12.09.2011 18:30 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Protams, ka man ir svarīgi, lai vīrietis spētu nopelnīt. Ne jau tāpēc, ka man vajag, kur naudu noslaukt, jo man pašai ir ienākumi, bet gan tāpēc, ka es uzskatu, ka, ja cilvēks tādos 25+ gados nejēdz normāli nopelnīt, tad viņš vienkārši nav īpaši gudrs. (t)

īslaicīgas problēmas ir cita lieta (arī mans vīrietis, kamēr esam kopā, ir bijis bez darba dažus mēnešus), bet es pavisam noteikti nesāktu satikties ar vīrieti, kas nestrādā. Nu kam man tādu?
12.09.2011 18:22 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
* mis_grape, bet par to jau arī ir stāsts-ne visām vajag tos naudīgos, bet visas labprāt tādus sev gribētu blakus. Mazāk problēmu un dzīve skaistāka. Un arī īslaicīgu materiālo problēmu dēļ neviens nešķirsies, ja vien tur "apakšā" ir mīlestība. :)
12.09.2011 18:22 |
 
Reitings 256
Reģ: 16.12.2009
Man arī nebija svarīgi. Līdz brīdim, kad pēc piecu gadu kopā būšanas, tas ķēms bija tik tālu iedzīvojies, ka es vienu dienu pēkšņi sapratu, ka es maksāju rēķinus, ēdienu, visu citu, bet viņa nauda ir viņa nauda.

Un tad man iepatikās viena frāze "lops, kas tevi kops" :D
12.09.2011 18:21 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
ticiet vai nē, bet man tas tiešām nav svarīgi. ne tikai teorētiski, bet tas pierādījies arī manā praksē - ir bijušas pat situācijas, kad es, apstākļu spiesta, tomēr bez jebkādas kurnēšanas uzturēju arī manu vīrieti.
ne visi var būt veiksmes lutekļi, un ne visi mūsdienu LV situācijā var atrast darbu.
man katrā ziņā vīrietis-bezdarbnieks nenozīmē, ka viņu tādēļ nemīlēšu.
iemīl citu iemeslu dēļ - reizēm muļķīgu, bet tāda ir mīlestība.
tā kā jā - mani absolūti neinteresē maka biezums. protams,vīrietim tas kapitāli iegrieza pašapziņā, bet.. tas nu nebūs iemesls, kādēļ, Dievs pasarg, šķirties.
tā, lūk.
12.09.2011 18:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es laikam esmu sasniegusi to vecumu :-P ,ka varu teikt , roku liekot uz sirds,ka ar to pliko pinciti nepietiek! :-D
Lai cik laba sirds cilvekam-ar to tomer nepietiek,lai nodrosinatu normalu kopdzivi! |-)
12.09.2011 18:15 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
man lielu lomu šajā joma spēlē tas, ka vīrietis kaut ko dara, ka viņam ir tā doma par nodrošinātu nākotni, par kvalitatīvu dzīvi. man blakus nevajag naudas maisu, bet cilvēku, kurs ir spējīgs sev nodrošināt vismaz samērīgu izdzīvošanu un nav nedz sliņķis, nedz tāds, kas paļaujas uz draudzeni naudas ziņā. jā, man ir svarīgi, lai vīrietis ir ar "fišku" to naudu nopelnīt.
12.09.2011 18:14 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Vīrietim ir jābūt nodrošinatam.
12.09.2011 18:10 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Man noteikti spēlē lomu. Es uzskatu, ka vīrietim jābūt spējīgam nodrošināt savu ģimeni. Tas nenozīmē, ka vīrietim jāstrādā bez brīvdienām, bet man tikai pa SPA saloniem jāstaigā cauram dienām, bet es uzskatu, ka vīrietis tomēr ir tas, kurš rūpējas par attiecību materiālu pusi, galu galā, viņam jābūt spējīgam mani uzturēt, kamēr būšu dekrēta atvaļinājumā un pēc ta :)
12.09.2011 18:10 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es gribeju pateikt pati par sevi.Man loti svarigi ,lai otra pusite ir tada gudra,no kuras es varu kaut ko macities...Tomer teiksu pilnigi atklati,ka tas naudas macins loti ietekme |-) .Tas nenozime ,ka gruta bridi pametisu savu viru,tomer varu teikt godigi,ka naudas problemas loti iespaido kopdzivi! (t)
12.09.2011 18:09 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka maciņa saturs spēlē lielu lomu. Vīrietim nav jābūt miljonāram, bet materiāli pastāvīgam gan. Tās sievietes, kuras saka, ka viņām nauda nav svarīga, liekuļo. Pat tad, ja vīrietis blakus nav naudīgs, viņas tādu gribētu. Zinu, ka daudzas sāks teikt, ka es kļūdos, bet nekļūdos gan. Dzīvē, protams, visādi gadās, bet katra mēs tomēr gribam skaistu un nodrošinātu dzīvi. :)
12.09.2011 18:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits