Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puiša ģimene un es :(

 
Reitings 87
Reģ: 29.01.2009

Meitenes, help. :(

Es vairs nezinu, ko darīt. Ar puisi kopā esam gandrīz divus gadus. Sagājām kopā, kad viņš sāka mācīties ārzemēs, bet tāpat Latvijā bija ik pēc pāris mēnešiem. Tad nu visas tās dienas, kad viņš bija Latvijā, pavadījām pie viņa vai manis divvientulībā. (l)

Viņa tētim cilvēki nepatīk vispār, negrib komunicēt, šad tad lieto alkoholu, esam tikušies pāris reizes, bet tikai sasveicināšanās un pāris vārdi. Mamma toties forša un to pazīstu, bet arī normas robežās - sasviecināmies, papļāpājam kā klājas, šo to parunājam par jaunumiem, kultūru, bet nav tā, ka esam labākās draudzenes.

Pirms gada notika traģēdija, kad tētis mājās ar sirdi nomira. Bijām visi mājās, es saucu ātros, sagaidīju viņus un viss pārējais. Tikmēr man pienāca puiša omīte un tiešā tekstā pateica, lai es te vairs savu kāju nespertu, ka esmu staigule, mauka, piegulētāja un nekam nederīga. Lai vācos. :-O Nevis tā, ka varētu domāt, ka viņa satrakojusies no tā šoka, bet pavisam mierīgi pienāca klāt un šitā pateica. Vienīgā reize, kad esam bijušas vienā istabā divas vien. Es pirms tam biju tikai iepazīstināta ar viņu, jo viņi tur parādās reti.

Tagad ir situācija, kad man viņi drīz būs visi jāsatiek, visa ģimene. Puisis gan jau man ir teicis, ka es vecvecākiem nepatīku, bet tas nekas - viņi esot veci un tādu domāšanu mainīt nevar.

Bet es jūtos ļoti nekomfortabli. Puisis, protams, nezina par to reizi ar vecmāmiņu, negribu viņam teikt. Tomēr pēdējā laikā arvien biežāk uzpeld tas, ka es ar viņa ģimeni nekomunicējot pietiekami. Nav tā, ka to daru speciāli, es vienkārši jūtos ļoti nekomfortabli un galīgi apklustu, kad esmu ar viņiem kādā pasākumā. Nav tomēr patīkama sajūta.

Vai man pateikt puisim kā es patiesībā jūtos un kāpēc tāda kļūstu, kad tuvumā parādās viņa vecvecāki? Es negribēju to visu laiku teikt, jo baidos, ka viņu tas sāpinātu, bet viņš tagad jau pārāk bieži sāk pieļaut iespēju, ka es vienkārši negribu ar viņiem komunicēt, jo kautrējos. :'-(

08.09.2011 00:35 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es pateiktu.Tiesa,es zinu,kas notiktu tālāk tieši ja manās attiecībās būtu tāds gadījums,jo mazliet,mazliet līdzīgs stāsts jau ir piedzīvots.Taču,vienalga-es izstāstītu.Kaut vai tāpēc,ka negribu noslēpumus no sava mīļotā.Turklāt,ja viņš zinātu,tad arī saprastu tevi labāk un nerastos vairs jautājumi,kāpēc tu nealksti ļoti komunicēt ar ģimeni.
09.09.2011 04:50 |
 
Reitings 120
Reģ: 03.12.2010
noteikti pasaki,,,
09.09.2011 04:39 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
pastasti visu ka ir/ meredzu jegu slept/ .
vidpsr nesaprotu kapec ir jaiespringst pa vina gimeni. nevajag jau kopa dzivot!
08.09.2011 16:58 |
 
Reitings 102
Reģ: 15.02.2011
es domāju, ka tev tiešām mierīgi jāizskaidro, ka tu labprāt vēlies ar viņa ģimeni/vecvecākiem komunicēt, un nav tā, ka tu no viņiem izvairies utt, bet vnk bija tāda situācija, un izstāsti viņam.
Ja jums tiešām ir abpusēji nākotnes plāni, tad visu šo situāciju ir kaut kā jānokārto.

No vienas puses man atkal bail, ka ja jau puisis ļoti mīl omi, un viņa puisim pasaka, ka tu viņam par to atgadījumu sameloji? (Uj nu nē, pēc meksikāņu seriāla jau izklausās :-O)

Jebkurā gadījumā, izstāsti, jo es, piemēram, nesaprotu, kā kaut ko tādu tu varēji kādu laika posmu noklusēt. Es nenoturētos!

Veiksmi un izturību :-)
08.09.2011 01:26 |
 
10 gadi
Reitings 6193
Reģ: 01.04.2009
Nespēju iedomāties, kā man būtu jātēlo viņu sabiedrībā, ka gribu ar viņiem komunicēties, ja man būtu kaut kas tāds pateikts! Ar to omi noteikti man būtu psiholoģiski visas attiecības "nogrieztas".
08.09.2011 01:10 |
 
Reitings 1784
Reģ: 18.06.2009
Es jau sen visu savu sakāmo būtu pateikusi. Vai arī principa pēc vairs neierastos uz nevienu no tiem ģimenes pasākumiem, kur piedalās personas, kuru klātbūtnē nejūtos komfortabli.
08.09.2011 01:02 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.06.2011
Pavisam noteikti pateiktu puisim, ko tā ome teica. Vismaz pati justos par kripatiņu komfortablāk pasākumos ar viņa ģimeni, ja zinātu, ka puisim vismaz nav šaubas par to vai vēlies komunicēt ar viņējiem. Tas bija domāts tā, ka vismaz no divām bēdām, tikt vismaz no viena vaļā, respektīvi, lai nav tā, ka gan no vecāku un Tavas savstarpējās komunikācijas ir kādi `robi` + vēl ar puisi, kaut kādas nesaskaņas, ja vēl viņš pārpratīs, ka tiešām nevēlies komunicēt u.tt. Labāk visu izstāsti, un, galu galā viņš ir Tava otrā pusīte, ne viņa vecvecāki, ta kā, ja viņš zinās kā patiesība ir, tad arī Tu jutīsies krietni labāk, jo tas "negrauzīs" Tevi, ka, iespējams, neesi pateikusi. Abi spēsiet visu izrunāt. :-)
08.09.2011 00:57 |
 
Reitings 87
Reģ: 29.01.2009
Labi, man laikam bija vien vajadzīgs iedrošinājums pateikt viņam. Tā arī darīšu - centīšos maigi izskaidrot. Tomēr tā visa situācija ir tik delikāta, jo tā taču ir puiša ģimene.

Paldies, jums, mīļās par atbalstu! Cerams, ka atklātība būs labākā izvēle. Lai jums visām, visām ļoti jauks vakars un nekad nepiemeklē šādar problēmas! (l)
08.09.2011 00:56 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
es arii iesaku tev pateikt to vinjam, jo savaadaak var raskties plaisa starp jums, jo vinjs var sadomaaties nezin ko...
08.09.2011 00:52 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Rudzupukje
Bet ja jums ir nakotnes plani un tiesam neesi tikai pieguletaja, tad Tu ari visai driz vari klut par vina gimeni! Un ja jau par gimeni nevar runat sliktu, tad ko ta ome kko tadu izmeta. Un ja tiesam nepamatoti....
08.09.2011 00:48 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Viņš Tevi grauž un tas ir tapēc, ka nezin, ko Tev tā omuļa pateica..
Es to nepieļautu un noteikti izstāstītu savam puisim, varbūt tad viņa attieksme par Tavējo mainīsies!
08.09.2011 00:47 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Es ari puisim drosi vien pateiktu.
Un ta ome ir no teva puses (teva mamma)? Tad jau drizak saprotams, ko ta...
08.09.2011 00:47 |
 
Reitings 87
Reģ: 29.01.2009
Viņš bija sagrauts par tēta nāvi. Man kaut kā nešķita labi, ka es tagad ietu un stāstītu - starp citu, tava ome mani nosauca par mauku un teica, lai tinos.
Pēc tam kaut kā to palika arvien grūtāk pateikt, kaut gan uz mēles gala tas ir pāris reizes bijis.

Viņš ļoti mīl savus vecvecākus un man bail, ka viņš vēl sadusmosies uz viņiem, pastāstīs, ko es teicu un viņiem nepatikšu vēl vairāk. :( Man bail, ka tas varētu ietekmēt mūsu attiecības. Tā jau parasti saka, ka par ģimeni nevar teikt sliktu.
08.09.2011 00:46 |
 
10 gadi
Reitings 4463
Reģ: 29.01.2009
kāpēc tu viņam uzreiz nepateici par to, ko tev pateica viņa ome? Es nevarētu tā klusēt un noteikti pateiktu puisim kas par lietu! (t)
08.09.2011 00:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!