Kāzas

 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
Pienācis kāzu laiks un man tas atkal atgādina, par to, cik man vēl tālu līdz kāzām. Pagājušajā nedēļā vien 3 FB draugi apprecējās. Jau apnicis uz to skatīties. Tā jau cenšos neiet un neskatīties, bet, kad ieeju, tad, pirmais ko redzu, ka kārtējo reizi kāds ir apprecējies. Godīgi - jūtos pamatīgi apdalīta dzīvē. Puse no klasesbiedriem tagad ir precējušies, otrai pusei ir stabilas attiecības, daļai jau ir bērni, bet man nav nekā 😔 Drīz jau būs 30...
Ko es daru nepareizi?
Pažēlojiet mani; sagruzīt sevi es pati varu.
20.07.2021 12:19 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Vēl ir variants nelietot sociālos tīklus
20.07.2021 15:09 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Bet tā ikdienā esmu laimīga esot brīva un bez bērniem. Iet ārā, pavadīt labi laiku un, iespējams, satikt kādu ir viena lieta. Bet speciāli skriet un puišus ķert, lai tikai būtu, jo ''tā jābūt''... mazliet nožēlojami.

Piekrītu šim un kā jau minēju, tieši izbaudot dzīvi un darot sevi attīstošas lietas ir iespējams arī satikt kādu un iepazīties. Citreiz šķiet ka cilvēki, īpaši jauni, aizmirst par realo dzīvi un kā vienīgo iepazīšanās opciju pieņem tikai aplikācijas telefonā. Protams nerunāju par visiem.
20.07.2021 15:07 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Tā vispār nav bēda.
Bēda ir tad, kad esi attiecībās, bet huj sapratīsi, tas vecis reiz izdomās precēties vai nē?
20.07.2021 15:06 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Ieteiktu tev izbaudīt brīvību jo esi vēl jauna, izbaudīt iespējas kuras ir dotas "brīvajiem" cilvekiem un galvenais nesalīdzināt sevi ar draudzenēm, klasesbiedrenēm un tt. Katrs cilvēks iet savu ceļu.
Man arī bija brīdis, kad visi apkārt precējās (jāpiebilst tas ka biju attiecībās) un veidoja ģimenes, bija gaidībās vai jau dzemdēja bērnus un man šķita ka kaut ko kavēju un esmu sliktāka par citiem. Rezultātā bieži vien sadomājos visādas negatīvas lietas, viss plūda pāri draugam, kurš absolūti pie nekā nebija vainīgs jo tieši es savā galvā sadomājos ka nu tagad vajag preceties jo kapec citas 21 gadā precas, bet es nē. Beigās sapratu, ka tas sāk palikt neveselīgi un sāku situāciju vērot no otras puses - paziņu un draugu lokā ir tik daudz pāru kas ir kopā un nav precējušies un ko attiecināt tieši uz tavu gadījumu - ir tik daudz meiteņu kuras ir brīvas, izbauda jaunību, meklē hobiju, izklaides, dodas ceļojumos un tt. Nedomāju ka viņas ir atpalikušas no kaut kā (šajā gadījumā no laulības dzīves).
Un kā jau iepriekš šeit minēts, ne vienmēr laulībā ir laime un bieži vien pāri, kas agrā vecumā apprecas, ātri arī izšķiras. To redzu arī sev pazīstamo cilveku vidū.
20.07.2021 15:00 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Maz gribi to visu? Es nemaz. Bet,jā, ieejot facebook, kur tiešām ir draugos visi, ko zinu jau no bērna kājas, tad tiešām besis uznāk uz to visu skatīties. Bet tā ikdienā esmu laimīga esot brīva un bez bērniem. Iet ārā, pavadīt labi laiku un, iespējams, satikt kādu ir viena lieta. Bet speciāli skriet un puišus ķert, lai tikai būtu, jo ''tā jābūt''... mazliet nožēlojami. Bet tas man personiskais viedoklis. Izbaudi, ka esi viena un dari lietas, kas patīk. Es ticu, ka tas, kas lemts, tas garām nepaies. Cilvēki ir bonusi, tev jābūt laimīgai jau pašai par sevi, nevis vīrietim tas jānes ar bērnu bariņu.
20.07.2021 14:57 |
 
Reitings 105
Reģ: 19.04.2021
RedBull @ 20.07.2021 12:43
Man ir 21, esmu jauna, bet arī redzu to pat - klasesbiedri precās, vienai pat jau ir plānotais bērns. Vispār esmu novērojusi, ka mūsdienās ļoti ātri cilvēki veido ģimenes, bet es vēl esmu viena.
Jauna, jā, viss priekšā ms kā saka, bet tiešām reiz pa reizei pārņem sajūta, ka esmu apdalīta arī. Īsta randinu dzīve man arī nav bijusi. Bija vienas attiecības, izčābēja, tagad viena esmu. Draudzenēm attiecības stabilas ar saviem vīriešiem. Viena kopā ar draugu jau 5 gadus, otra 3 gadus un trešā ja augusta precās.
Ieteiktu tev pamēģināt aiziet uz randiņiem. Just for fun. Kaut vai tinderī sapazīties. Runā, ka reizēm var atrast tur sakarīgus(un draudzene, kura drūz precās tiešām tur atrada savu potenciālo vīru)
Galvu augšā. 30 gadi, protams, ir laiks, kad aizdomāties, bet neesi jau norakstīta vecmeitās. Mīlestību var satikt jebkurā vecumā. :) Lai veicas!

Manas draudzenes arī jau plāno skriet precēties un bērnus taisīt. Visām zem 25. Bet man gan gribas vēl pabaudīt to jaunību. Visam savs laiks.
20.07.2021 14:57 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Lai tas būtu ir jābūt attiecībās vai jāmeklē attiecības.
20.07.2021 14:41 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Un šajos laikos ne vnm. Kāzas nozīme - laimīga un piepildīta dzīve. Vēl tikko vīrs draugam pajautāja kāpēc viņš apprecējās un atbilde “draudzenei gandrīz visas draudzenes pēdējos gados apprecējās, baigais spiediens utt.”, nu, bet, ja pats to no sirds nevēlas, tad kāda velna pēc “jo tā vajag”, nē, tā nevajag. Vajag dzīvot tā kā pašam patīk un liekas pareizi, nevis kā citi grib un kā pasaulē pieņemts...
20.07.2021 14:34 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Es tiku pie vīra tikai tad, kad beidzot iemācījos būt patiesi laimīga un izbaudīt to būšanu vienai, pēc tam un tagad pat ir žēl, ka tikai tik īsu brīdi, no sirds, to izbaudīju :D jo līdz tam arī vairākus gadus gruzijos par pajukušām attiecībām, neviens nepatīk, pati nezināju ko gribu utt., bet kad iemācījos būt viena, tad uzreiz arī tiku pie vīra, protams, uzreiz jau arī neprecējāmies, bet cerams domu sapratu, bet zinu jau arī “viegli pateikt” ...
nu, ko es varu teikt, kas man lika justies laimīgai - piepildīta dzīve, papildus izglītība, tuvu draugi, izbraukumi, satikšanās ar jauniem cilvēkiem, ceļojumi, iespaidi, tad iemācījos vnk. Baudīt laiku ar sevi, saprast, kas man patīk... Ah, kā gribētos atpakaļ to vieglumu un bezrūpību.
20.07.2021 14:31 |
 
Reitings 89
Reģ: 07.05.2021
Ļoti labi saprotu par ko kreņķis. Kad bija nedaudz pāri 20, draugi un paziņas apkārt precējās, es vēl toreiz sāpīgi pārdzīvoju šķiršanos no bijušā, līdz ar to katra kāzu bilde soctīklos lika izplūst asarās, likās ka būšu forever alone. Lieki teikt ka ar laiku viss sakārtojās. Bet toreiz jā, bija sāpīgi. Savā ziņā palīdzēja iešana uz randiņiem, pat ja ieraugot foto nejutu baigo klikšķi, toties sastapu daudz tiešām foršu cilvēku ar kuriem joprojām uzturu tīri draudzīgus sakarus
20.07.2021 13:36 |
 
Reitings 324
Reģ: 25.01.2021
Iesaku paskatīties https://youtube.com/c/byKevinSamuels
varbūt kāda atzińa noderēs.
Isāk sakot-mūsdienās sievietes vēlas būt kā vīrieši, aizmirstot, ka sievietēm svarīgāki ir citi faktori par naudas pelnīšanu, ntajām augstākajām izglītībām u.c.-izskats, svars, vēlme veidot ģimeni, pakļaušanās vīrietim. Tas ir lieliski, ja sieviete ir izglītota un strādā labu darbu, tomēr nedrīkst aizmirst par savu vizuālo izskatu, kas sievietēm diemžēl vai par laimi ir pirmārais faktors iepazīšanās “tirgū”.
Plus, padomā, vai vīrieši, ar ko tās paziņas precas ir vīrieši, ko vēlētos sev blakus. Ja atbilde ir nē, tad nav jāapskauž plikas kāzas, ko mūsdienās noorganizēt nav liela māka.
20.07.2021 13:10 |
 
Reitings 1379
Reģ: 19.05.2016
Laulība nav visas dzīves galvenā laime un piepildījums.
20.07.2021 13:01 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
VIP @ 20.07.2021 12:38

Tu neizbaudi dzīvi, neizmanto savu privilēģiju būt brīvai, neēsi laimīga šeit un tagad.
Ir viena tāda superfrāze - ja neēsi laimīgs ar sevi tagad, tad ne bērni, ne vīrs, ne ģimene tevi nepadarīs laimīgu.
Un LV ir diezgan liels šķirto laulību skaits, tā, ka kamēr tu domā par to kas nav, citi senie pāri jau domā par šķiršanos.
Izbaudi savu brīvību, trako, riskē, guli cik gribi, ceļo, tērē naudu uz sevi, màcies, vai nedari neko, tikai nesalīdzini sevi ar citiem. Tu nezini cik laimīgi/nelaimīgi viņi ir savās attiecîbās un ģimenes dzīvēs.

Piekrītu arī šim. :)
Vispār, tās vienīgās attiecības, kuras bija man es izveidoju tad, kad vismazāk gaidīju. :D
Ir vērts iemīlēt sevi, sākt baudīt dzīvi un piespēlēs īsto cilvēku. Sēžot mājās un skumstot princis pie loga meklauvēs
20.07.2021 12:45 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Man ir 21, esmu jauna, bet arī redzu to pat - klasesbiedri precās, vienai pat jau ir plānotais bērns. Vispār esmu novērojusi, ka mūsdienās ļoti ātri cilvēki veido ģimenes, bet es vēl esmu viena.
Jauna, jā, viss priekšā ms kā saka, bet tiešām reiz pa reizei pārņem sajūta, ka esmu apdalīta arī. Īsta randinu dzīve man arī nav bijusi. Bija vienas attiecības, izčābēja, tagad viena esmu. Draudzenēm attiecības stabilas ar saviem vīriešiem. Viena kopā ar draugu jau 5 gadus, otra 3 gadus un trešā ja augusta precās.
Ieteiktu tev pamēģināt aiziet uz randiņiem. Just for fun. Kaut vai tinderī sapazīties. Runā, ka reizēm var atrast tur sakarīgus(un draudzene, kura drūz precās tiešām tur atrada savu potenciālo vīru)
Galvu augšā. 30 gadi, protams, ir laiks, kad aizdomāties, bet neesi jau norakstīta vecmeitās. Mīlestību var satikt jebkurā vecumā. :) Lai veicas!
20.07.2021 12:43 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Ko es daru nepareizi?

Tu neizbaudi dzīvi, neizmanto savu privilēģiju būt brīvai, neēsi laimīga šeit un tagad.
Ir viena tāda superfrāze - ja neēsi laimīgs ar sevi tagad, tad ne bērni, ne vīrs, ne ģimene tevi nepadarīs laimīgu.
Un LV ir diezgan liels šķirto laulību skaits, tā, ka kamēr tu domā par to kas nav, citi senie pāri jau domā par šķiršanos.
Izbaudi savu brīvību, trako, riskē, guli cik gribi, ceļo, tērē naudu uz sevi, màcies, vai nedari neko, tikai nesalīdzini sevi ar citiem. Tu nezini cik laimīgi/nelaimīgi viņi ir savās attiecîbās un ģimenes dzīvēs.
20.07.2021 12:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!